Spisovatelka Helen a herečka Madeline se dlouhá léta nenávidí. Madeline totiž přebrala Helen snoubence Ernesta. Teď všichni tři překročili padesátku a místo toho, aby jejich životy a kariéry nabíraly na obrátkách, padají strmě ke dnu. Z Ernesta, který byl kdysi špičkový plastický chirurg, se stal alkoholik a skončil jako maskér mrtvol. Helen přepadne osobní krize a má tendenci nesnesitelně přibírat na váze. Sedm let poté co se Ernest a Madeline vzali, skončí k nepoznání ztloustlá v blázinci, kde jí sice psycholožka dokáže pomoci, ovšem zcela jinak než čekala. Omylem totiž Helen přivede na myšlenku Madeline zavraždit. Také Madeline si uvědomuje, že doba, kdy se všichni muži kořili jejím půvabům a leželi jí u nohou, je dávno pryč. Ale všechno se dá změnit. Zvláště pokud jim do života vstoupí záhadná čarodějka Lisa disponující elixírem věčného mládí. (TV Nova)

Lenart

Atmosféra starých hororov, čierny humor a výborné kamerové jazdy. Škoda slabšieho záveru, ale aj tak veľmi zábavný film s miernym presahom. A Zemeckis má zjavne slabosť na femme fatale v červených šatách.          80 % ()

Alojs

Ne tak povedené jako Návraty, ne tak oscarové jako Gump, přesto velice obstojný Zemeckis, navíc s nabouchaným hereckým střelivem. Triky ujdou, černý humor by se dal přehazovat lopatou. Nezbývá mi nic jiného, než si pox-té postesknout. Roberte, vykašli se už na tu sterilní animaci. Lidi hrajou líp. ()

xladojx

Film se zajímavým a originálním námětem, už ne tak kvalitním zpracováním se stává ve výsledku celkem solidní podívanou, která však moc neohromí, nepřekvapí ani výrazně nepobaví... ()

Rodin

...žádný zázrak, ale milé. Ovšem ty tři* jsou tam nutné už za scénu ranního probuzení Bruce Willise prostřednictvím Bloody Mary (...huééé... málo vodky...). :-) ()

TommyDiamond

Prvotřídní černá komedie a navíc v tak hvězdném obsazení. Touha po elixíru věčném mládí nemusí být vždycky to pravé a Isabella Rossellini jako obchodnice s ním rozhodně nezklamala. Bruce Willise bych málem ani nepoznal, ale i role slabocha umí zahrát na jedničku. Meryl Streep a Gordie Hawn byly zábavné a na to kolik jim už v tom roce bylo, vypadali užasně. Celkově 80% ()

jos_sep

Vtipný hlášky a situace, celkově docela sranda a Meryl Streep ještě celkem kus. Věřím, že ve svý době to mohla být šupa. ()

Shitonit

Z mého pohledu nezaměnitelný příběh s nezaměnitelnou atmoškou a nezaměnitelnou very vtipnou pohodou. Jeden z nejlepších Willlisů. A vlastně jeden z mých nejvoblýbenějších filmů. ()

Clark_Kent

"Sempre viva - život věčný!" To máte tak, když se někdo nedokáže smířit se svým vzhledem a natož i tělem. Jde o to se nikdy nesrovnávat s ostatními, tak jak to dělají Helen a Madeline. Je krásný vidět, když Ernesta vlastně celej život jen využívali a nakonec je obě krásně přechytračil. Né vždycky je řešení nějaký lék či elixír, jde o to bejt sám sebou. Je to v podstatě jen černá komedie a musím říct, že smrt vlastně ani nesluší. Fantastický Willis! ()

hazdrova

Bolo to čudno-čudné, ale dokonca sa mi to až páčilo. I keď ku koncu už to stratilo šťavu a začalo to byť pritiahnuté za uši. Ale myšlienka dobre dotiahnutá. Nikto by nemal chcieť žiť navždy - na čo by nám to len bolo. :) 3,6* ()

Ex_Machina

"Nechcem žiť večne, znie to pekne, ale čo potom?" ... Aká je cena za večný život? Velká. Uvidíte starnúť a zomierať vašich priateľov, rodinu, deti. Bruce Willis to pochopil a preto prežil plnohodnotný život, ale Goldie  a Meryl sú z iného cesta. Hold ženy. Vidia za tým len večnú mladosť a krásu. No ich telá sú krehkejšie ako by si mysleli ... ()

Ewík

03.06.23: Klasika mého dětství (společně s Čarodějkami z Eastwicku) s krásně Burtonovsky groteskně strašidelným nádechem a s vlasatým Brusem.... Ach, ty ženy! - "Do márnice? Ta bude zuřit!" ()

wef

Před pár lety mi to připadalo jako docela dobrá legrace. Vlastně i teď to docela ušlo, akorát konec je absolutně stupidní. Scénárista nenašel brzdu pěkně rozjetého vlaku. ()

xxlch

Kdyby nebylo titulků,nevěrila bych že je to Zemeckis.Ale za triky alespoň 2*.Meryl a Goldie si to opravdu užívaly,hlavně v závěru. ()

Pavel_Pan

Měšťáky pravděpodobně tahle komedie popudilia a akční hoši dost možná taky nepochopili - proto je tenhle film na csfd v šedé zóně. ()

Čertova švígrmutr

Čertova švígrmutr