One Piece

USA, (2023–2025), 8 h 32 min (Minutáž: 49–64 min)

Série(2) / Epizody(9)

2flower

9/10, kto velmi hlada chybicky najde - obcas postavy mimo hlavnu akciu len tak postavaju a namaju co robit, alebo za ucelom vysvetlenia situacie/postavy je dej az prilis nahusteny a viacere situacie nastanu PODSTATNE skor nez v mange (a oslabuje ich nedostatok kontextu). To su vsak len drobnosti. Ako milovnik anime verzie som nesmierne poteseny genialnou volbou hercov, ktori vynikajuco previedli animovane postavy do hranej verzie. Konecne sme sa dockali zivej adaptacie anime ktora ma rovnaku energiu ko predloha. ()

NedelaRano

Luffy je rebel. Symbolizuje slobodu , ktorá nemá hranice. Slobodu , v ktorej aj pirát môže byť dobrý , alebo aspoň s dobrými úmyslami : ) ()

Neikn

Jediné co musím vytknout je nekonzistence technologií a síla jednotlivých postav, ale já jsem nikdy nečetl mangu ani jsem neviděl anime, takže se v tom nebudu šťourat, jediné co jsem slyšel je že autor si rád přidává co ho zrovna napadne, tak proč ne. Jinak seriál srší emocemi a hlavně radostí, všechny postavy jsou úžasné a to taky díky skvělé práci kterou odvádějí dobře vybraní herci. Z celého díla srší vynalézavost a krásné kulisy, u kterých si jeden říká, jestli jsou skutečně někde venku a nebo je to jen vnitřek studia. No nemám co víc dodat, jen 5*. ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD