Gekidžóban One Piece STAMPEDE

• Japonsko 劇場版 ONE PIECE STAMPEDE (スタンピード) (více)

Terezinka198

Nacpěte všechny známější či už zapomenuté postavy ze seriálu a skončí to fiaskem. Ale ne ve One Piece. Já jsem se královsky bavila, jen některé postavy měly prostě strašně málo času (někdy člověka zamrzí, že je to dlouhé jen hodinu a půl, že by si klidně dal i víc, jenom proto, aby viděl své oblíbence). Příběh pro někoho tuctový, pro mě krásný návrat na moře z toho světa. Že bychom byli o kousek blíž k nalezení One Piece? No, známe Luffyho, takže mě jeho rozhodnutí nepřekvapilo. :) Za mě opravdu jízda, která stojí za shlédnutí. Ať už jen pro tu překrásnou grafiku, nebo souboje, ze kterých budete slintat blahem. (Nebo vtípky dobře mířené na bránici) "Arittake no yume o kaki atsumeeee, Sagashi mono o sagashi ni yuku no saaaa~" Jestli vás tohle nedojme nebo nehitne nostalgickou vlnou, tak už nevím co. ()

Kimkong

Nemůžu si pomoci, ale přišel mě ten film úplně zbytečný. Plno postav na jednom místě naprosto náhodou, co zde neměly žádný prostor a tak šly pryč. Nejvíce OP protivník poražen jak hovno. ()