South Park: Post COVID: The Return of COVID

(TV film)
  • USA South Park: Post Covid: Covid Returns

Tomas_PO

Druhá South Parková kovidovka, ako priame pokračovanie úspešnej jednotky. Na rozdiel od nedávneho dvojdielu je škoda, že aj tu došlo k rozdeleniu na dve časti, pretože to mohol byť riadny celovečerný film, kde si téma Covidu doslova pýtala riadnu nálož v podobe paródie od South Parku. Humoru je už trošku pomenej, neúprosné priame ataky na konkrétnych ľudí tiež, no zopár sa ich predsa len nájde (Space Jam 2). Prekvapí, no aj poteší silný moralizačný aspekt. Asi už tvorcovia starnú :) ()

Marakoss

Takhle báječně jsem se u South Parku nepobavil od doby Washington Redskins (Go Fund Yourself). Předchozí Pandemic speciály byly mírně trapný a hořký vzhledem k tomu, že jsme všichni byli zavření doma a tím pádem byli nepřímo součásti toho vtipu. Ale tady se opět představivosti nekladly meze a vše bylo tak nádherně absurdní, až je docela možné, že se to reálně stane. Dávám plný počet ()

Little_Sawy

Pokračování mě hodně bavilo, než předošlí díl, ale i Cartman ako Žid byl fucking good! Hlavně Kennny McCormik je stejnej psychouš jako kdysi, opět kluci pobavili. Buttersa jsem čekala víc ňuňáka, jak jsme ho ználi všichny, tenhle byl až moc komerčný. Nicméně pokračovaní bylo perfektní. ()

Lukinsons-

Oproti starým dílům slabé. Na to, co se událo ve světě, málo narážek, jen recyklování vtipů z posledních dvou let. + body snad jen za Alexu. ()