Kamera:
Masajuki HironoHrají:
Runa Akijama, Masako Nozawa, Kan Tokumaru, Keiko Toda, Ricuo Sawa, Sanae Takagi, Reiko Jamada, Kazue Takahaši, Hiromi Curu, Noriko Uemura, Júko Mita (více)Epizody(52)
-
Myšák Alexandr (S02E01)
-
Silák Heřman (S02E02)
-
Koncert v přírodě (S02E03)
-
Návštěva ve vznešeném domě (S02E04)
-
Záhadný zloděj (S02E05)
-
Bleší cirkus (S02E06)
-
Dožínková soutěž (S02E07)
-
Strašidlo na louce (S02E08)
-
Mája a princezna Fidla (S02E09)
-
Myšák v láhvi (S02E10)
-
Návštěva z města (S02E11)
-
Vilík nočním hlídačem (S02E12)
-
Host z vesmíru (S02E13)
-
Puk a Frída (S02E14)
-
Létající Alexandr (S02E15)
-
Vosí princezna (S02E16)
-
Nevítaný host (S02E17)
-
Obří brouk (S02E18)
-
Velké finále (S02E19)
-
Nezbedný vítr (S02E20)
-
Velké divadlo (S02E21)
-
Soutěž v létání (S02E22)
-
Zlatohlávek pro štěstí (S02E23)
-
Na jiné planetě (S02E24)
-
Kdo pomůže Emilovi? (S02E25)
-
Nezvaní hosté (S02E26)
-
Jak Alexandr ztratil paměť (S02E27)
-
Piknik s překážkami (S02E28)
-
Vilík v zajetí (S02E29)
-
Alexandrofon (S02E30)
Hrají
Runa Akijama
Japonsko
Nejlepší seriály:
City Hunter (1987) (seriál)
Detektiv Conan (1996) (seriál)
Včelka Mája (1975) (seriál)
Masako Nozawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ping Pong The Animation (2014) (seriál)
One Piece (1999) (seriál)
Dragon Ball Z (1989) (seriál)
Kan Tokumaru
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (seriál)
Keiko Toda
Japonsko
Nejlepší seriály:
Hero (2001) (seriál)
Mr. Brain (2009) (seriál)
Kjógoku Nacuhiko: Kósecu hjaku monogatari (2003) (seriál)
Ricuo Sawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Monster (2004) (seriál)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (seriál)
Sanae Takagi
Japonsko
Nejlepší seriály:
Akage no Anne (1979) (seriál)
City Hunter (1987) (seriál)
Hokuto no ken (1984) (seriál)
Reiko Jamada
Japonsko
Nejlepší seriály:
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Dragon Ball Z (1989) (seriál)
Dobrodruzi z vesmíru (1986) (seriál)
Kazue Takahaši
Japonsko
Nejlepší seriály:
Akage no Anne (1979) (seriál)
Včelka Mája (1975) (seriál)
Mumínci (1990) (seriál)
Hiromi Curu
Japonsko
Nejlepší seriály:
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Ranma 1/2 (1989) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Noriko Uemura
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Mononoke (2007) (seriál)
Júko Mita
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ranma 1/2 (1989) (seriál)
Musekinin kančó Tylor (1993) (seriál)
Seidžúši Bismarck (1984) (seriál)
Seiko Nakano
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kusurija no hitorigoto (2023) (seriál)
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Candy Candy (1976) (seriál)
Hideki Fukuši
Japonsko
Nejlepší seriály:
City Hunter (1987) (seriál)
Včelka Mája (1975) (seriál)
Speed Grapher (2005) (seriál)
Kózó Šioja
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Mononoke (2007) (seriál)
Reiko Suzuki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Mušiši zoku šó (2014) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Jóko Asagami
Japonsko
Nejlepší seriály:
Seirei no moribito (2007) (seriál)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (seriál)
City Hunter (1987) (seriál)