Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (oficiální text distributora)

Biggy

South Park a film ? Aneb jak poukázat na válku ve světě a rasismus humorem. Sprostost dělá film ještě více originálním, protože ve většině animovaných filmů / seriálů se se sprostou mluvou setkáme opravdu zřídka a určitě ne tak trefně nasazenou jako zrovna v South Parku. Dabing je skvělý jak v češtině, tak v angličtině a určitě se k tomuhle filmu ještě párkrát vrátím. ()

DominikV

Jisto jistě nejsprostší animák všech dob. Nejlepší jsou ovšem Cartmenovi hlášky, díky kterým se stal jednou s nejsarkastičtějších filmových postav vůbec. Ovšem ani hlášky ostatních nejsou k zahození. ()

WolfR

Příběh filmového South Parku je jednoduchý a přitom chytrý a promakaný. A stejně jako v seriálu je to vybuchlá sopka, ze které srší ten nejtvrdší a nejsprostší humor. Avšak peprné kontroverzní vtípky nejsou pouze bezduchým urážením všeho, ale inteligentní satirou. Genialita! Asi jediné, co mi ale vadí, je to, co se na tomto filmu skoro všem líbí, ty písničky, nevím proč, ale nějak moc mě nechytly. Tak tedy 4 hvězdy. ()

metal.storm

Weeeeel - Kyle mom's a bitch she's a big fat bitch, she's the biggest bitch in the whole wide world she's a stupid bitch if there ever was a bitch, she's a bitch to all the boys and girls.. ()

mortak

Kterak sluníčkové matky proti sprostým slovům a fekálnímu humoru vyšly bojovat a co z toho vzešlo (I was just trying to make the world the better place for children.) Pět hvězdiček je jasných, protože tady fungují nejen drsné, ale naprosto přesné a nemilosrdné vtipy, ale film obstojí i jako muzikál, neparodující, ale s láskou a vtipem převádějící celou tu tradiční muzikálovou strukturu do světa South Parku. ()

Slavníkovec

Debut známé skupince animátorů z Columbine vyšel lépe než se očekávalo. Přemíra sprostých slov u mne někdy vyvolávala pocit zvrácenosti. Slušnou zápletku to mělo. Nějaká ta pointa tam taky byla. Je až fascinující, že ta skupinka vystihla vývoj v mezinárodní politice USA na příštích 10 let. ()

sir-dave

Cartmane, teď hezky řekneš koňomrd. Koňomrd aa džgz džgz kua aa... :D Zkus říct jsem Eric Cartman nejtlustší ču*ák na světě. Ty sračko aa džgz džgz :D ()

URBAN

Seriál je skvělý , ale tady je šíleně překurvováno a o nic jiného než kurvování tady ani nejde má to sice pár vtipů a jakých jenže ani ty to nezachránily tady šlo prostě jen o nadávky a o nic jiného seriál to využít umí , ale film bohůžel ne tu prostě nadávky nejsou tak úderné a " tématické " jako v seriálu ( 14.6.13/MAC ) ()

Decker

Hehe opet stary dobry South Park. Serial je pro me vsak o chlup lepsi, ale tohle je furt tak husty ze proste mene nez 5* nejde dat! ()

Hafran

Sprosté, vtipné, násilné. Takže když si to pouštíte připadáte si hloupě, ale celou dobu se pěkně bavíte. ()

Motinski

Pre fanúšikov seriálu nekontrolovateľná smršť zábavy. S osvedčenými aj novými postavami a príbehom ktorý neustále prináša štiplavý humor a slovo cenzúra fatálne zadupáva pod zem. Pre tých čo seriál moc nepoznajú ale môže ísť o jeden z najkontroverznejších filmov aký kedy videli. Možno absolútne nepochopia osobitý štýl a budú až znechutení. Peklo na zemi je tvrdá, no veľmii pravdivá satira na spoločnosť a jej fungovanie. Dokonca aj väčšina piesni boli chytľavé a vôbec mi nevadilo že nadávok je použitých viac ako býva zvykom v seriály. Moje očakávania dokonca film prekonal. ()

matezzz

Tenhle film by se dal stejně jako celý seriál South Park přirovnat k automobilu Fiat Multipla. Buď ho milujete nebo nesnášíte. Nic mezi tím není... :-) Vždy jsem preferoval originální znění, ale po zhlédnutí s českým dabingem, musím říct, že taky stojí za to a to hodně! Dost se divím, že autoři dabingu zvolili tak ostrý překlad, ale k tomuto seriálu prostě patří. Slovní spojení jako třeba "kurva drát" se stalo kultovní. Je až zarážející, že autoři dokážou velké pravdy schovat pod zásyp vulgarit. Někdo to ale nedokáže ocenit nebo tam ty velké či malé životní pravdy ani nevidí. ()

tatanapope

Když kouknu na tenhle celovečerák a vzpomenu si,jak mě kdysi bavil původní seriál na základě kterého film vznikl,musím říct,že to bylo o dost slabší. Ne že by to nebylo vtipné, ale na seriál to nemá a mělo to hodně slabých míst,které by mi při opětovném shlednutí řekněme až vadili. No a k ději...Zabili Kennyho, tak že seru na vás a jdu domů. Postavy zůstali stejné a stále to umí docela dobře pobavit. Viděno v rámci Výzva 2016 ()

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi