V jediném momentě se život Dannyho Parkera alias Toma van Allena otočil o 180 stupňů. Dnes je z něho troska, zmítající se v nekonečném kolotoči drog, násilí a udávání policii. A přitom mohlo být všechno úplně jinak. Jen kdyby tehdy se ženou nezůstávali na pláži. Večer pak se stavili v motelu v Salton Sea, kde se tajně vyráběly drogy. Během jejich přítomnosti místo napadli ozbrojení zabijáci, Danny byl postřelen, manželka zemřela a on se z toho všeho zhroutil. Nyní mu však svítá naděje. Pravděpodobně narazil na stopu vrahů. A jediné, co ho ještě drží při smyslech, je touha po krvavé pomstě nesmyslně utraceného života jeho životní lásky... (oficiální text distributora)

djcremo

Už viem prečo mi v lekárni nepredajú väčšie množstvo ibuprofenu. Ten týpek v lekárni ako nakupoval lieky na výrobu drog a ako sa triasol nedočkavosťou, tak ten ma pobavil. Ale neviem či to môžem nazvať filmom o výrobe a distribúcii drog, keďže drogy tam vyrábal jedine onen týpek z lekárne a aj to sa mu podarilo vyhodiť celý karavan do vzduchu. A distribúcia. Zvláštne, že vlastne k žiadnej distribúcii vlastne ani nedošlo. Jedine k predaju konečnému "zákazníkovi". Val Kilmer bol skvelý, ale zasa nemám pocit, žeby z neho bola troska zmietajúca sa v nekonečnom kolotoči drog. Ani raz som ho nevidel šľahnúť si. Skôr mi to prišlo všetko ako dobre naplánované a premyslené. Keď si to zoberieme tak chronologicky. Prepadnutie v moteli, ten vlas na FBI, ten prsteň, zistenie o koho ide, hra na smažku, chytenie sa skorumpovanými policajtmi, uistenie sa, prichytenie ich pri čine a samotná pomsta. Všetko v tomto zo strany Val Kilmera bolo premyslené a malo dôvod. A keď sa tak na to pozriem, tak to zahral skvele. ()

veverysiak

Je to iný pohľad na prostredie odhaľovania drogového dílerstva ako trebárs Miami Vice, či Pride and Glory, akčná stránka je jemne ale rázne potlačená, aj keď nábojov a krvi je tu dostatok, má to svoju špecifickú hĺbku a spád, veľmi dobrý scenár rozvinutý svojskou réžiou a k tomu naozaj vydarený Kilmer, takéto môžem častejšie, takže 80%. ()

john986

Dej byl slabsi, zdlouhavej atd... byly tam dva momenty, ktery prijemne prekvapily, ale oproti ocekavani trpke zklamani. Film se snazi byt necim vic, ale... ()

Kozlowski8

Danny se se svojí manželkou dostane nešťastnou náhodou do přestřelky dvou drogových gangů. Manželka je před jeho očima zastřelena, on se štěstím vyvázne a je odhodlaný najít vrahy... Skvěle natočená věc s dobrým scénářem, výbornou kamerou a střihem. Nápaditě je představena feťácká komunita s několika bizardními postavičkami a jejich úlety. S celkově originálně pojatým dílem jde ruku v ruce i skvělá hudba s působivým saxofonovým sólem v úvodu a na konci. Na závěr ještě musím (s radostí) pochválit Vala Kilmera, který ukázal (opět) své herecké schopnosti a mnoha svým kritikům zavřel ústa. U mne těsně pod 5* hranicí. 85%. ()

naytsirk

Možná jsem si vybral špatný čas, když jsem na to koukal a kdybych si to pustil v jinou denní (noční) dobu, ohodnotil bych to jinak. Nicméně nebylo to špatné, dokoukal jsem to se zájmem. PS: Můj oblíbený vyšetřovatel Vincent D'Onofrio byl fakt odporný... ()

mine.slayer

Val Kilmer v jeho nejlepší roli, jiných takových se asi nedočká. Ve světě feťáků je mystérium každý okamžik před a po nástřelu. ()

wex666

Tohle bylo doopravdy velice zajímavé podání snímku v hlavní roli z V.K.Nic podobného jsem dlouho neviděl a musím zároveň i říct že tohle není zrovna můj šálek čaje,ale velice mě to zaujalo.Nevím zda-li bych se na tento snímek podíval zvovu,ale určitě zaujme a posadí vás do křesla.Velice netradiční pojednání o tom jak se v podstatě z obyčejného člověka stane ze dne na den toátlní troska která chvílemi neví kdo vlasně nebo čím vlastně je..... ()

jenspifa

Jeden z prvních filmů D.J.Carusa, pokud nepočítám Televizní Seriály a Filmy, a hned VYNIKAJÍCÍ počin! Lépe vystižený svět drogově závislých, dealerů, výrobců a tajných fízlů snad ani natočen nebyl. Zářící Val Kilmer, který předvedl že pořád umí, hodně slavných gezichtů občasně se míhající, to vše dává dohromady výborné Drama, které vás vtáhne, a nepustí až do konce. Užijte si jízdu 85% ()

Rastamania

První hodinu jsem měl za to, že je to komedie .. zbytek filmu mě rozebral. Nejen scénář, ale celkově po technický stránce to prostě nemá chybičku.. super filmek ()

brkerez

Nenápadná perla, o který jste nikdy neslyšeli, zkříží vám cestu, když si v sobotu v 1 v noci říkáte, že byste už měli jít spát, ale vám se kurva nechce a bezcílně přepínáte programy. Řeknete si, že chvíli dáte a pak jsou najednou 3, páč jste se nemohli odtrhnout. Takhle sem kdysi na Salton Sea poprvé narazil a pro mě naprostá srdcovka. Skvělý herecký výkony (Kilmera je fakt škoda), napínavej potemnělej scénář, kterej má v rukávu i pár překvapení, na malym prostoru skvěle vykreslený postavy s jasnejma motivacema a vztahama, boží atmosféra a navrch velmi svérázná rekonstrukce atentátu na JFK. Tenhle film je jak high-end v audiu - nic tu neni přepálený, žádný pozérství nebo exhibice ani ve scénáři, ani na režisérský sesli, prostě příběh jednoho chlápka bez zbytečných serepetiček, kulervoucích akčních scén a megachytrejch dialogů. Všechno jede tak samozřejmě a lehce až si toho třeba napoprvý ani nevšimente. A takovejch filmů je strašně málo. ()

Z.mia

Skvely a hrozny film zaroven...Vizualne velmi zaujimavy. Hned zo zaciatku zaujme, ale zaroven mam pocit, ze toto som uz videla..Takisto scenar - obcas je uplne uchvatny ale obcas by som si najradsej "vypla usi".Aspon Val Kilmer je cely cas presvedcivy..skratka pri tomto filme mam pocit ze by mohol byt absolutne fantasticky, ale nieco mu chyba - je ako jedlo bez soli a to je velka skoda.. ()

pavelluk

Překvapivě velmi dobrý film,jedna s mála rolí která sedla Val Kilmerovy,zajímavý pohled do světa drog a existencí kolem nih motajících ,určitě stojí za shlednutí. ()

delman

film balancujuci medzi dobrou dramou a povedzme "crack noirom"...uvodna a zaverecna scena trochu zbytocne, ale inak vyborna, naozaj vyborna zanrovka. herecky tu v mojich ociach val kilmer a d´onofrio vyrazne povyrastli. ()

NAILBOMB

Starší snímek, který mne absolutně uchvátil a Val Kilmer velice dobře zahrál svoji roli. Malinko mne zamrzel ten konec. To mi přišlo trochu trapné, vracet se již pro k provětšinu z diváků vyřízené věci a vrátit některé postavy zpět do hry, to mne trochu nas*alo a proto dávám jen 80%... Jinak by to bylo za sto. Nebudu mít rozhodně problém, se k tomuto filmu vrátit. ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf