Piraňi II: Létající zabijáci

• Česko Piraňa 2 (více)

U jednoho poklidného karibského ostrova se poblíž luxusního turistického letoviska před několika měsíci potopila americká námořní loď. Nikdo netuší, že na palubě byl kanystr se zárodky geneticky upravených dravých ryb, jejich nová generace začne ohrožovat obyvatele ostrova a návštěvníky letoviska a to nejen ve vodě, ale také na suchu protože ryby jsou schopny krátkého letu a přežijí nejen ve vodě, ale také na vzduchu. Děsivé pozadí tajemných útoků se pomalu vynořuje před instruktorkou potápění Anne Kimbroughovou, která začne pátrat po příčině smrti jednoho z přátel jejího syna, který zahynul během výletu spojeného potápěním. Společně s ní pronikne do márnice také rekreant Tyler Sherman, zkušený biochemik. Zděšeni svým objevem, pátrají dál a současně se pokusí přesvědčit hotelového manažera, aby zrušil každoroční piknikovou party spojenou opékáním ryb na pláži. Ten odmítne, což má pochopitelně nevyhnutelnými důsledky v podobě mnoha obětí velkého útoku krvelačných létajících ryb. (oficiální text distributora)

masik odpad!

Nevím, co je horší- jestli film sám nebo jeho český dabing, který mi přivozoval záchvaty smíchu. Nejzábavnější je scéna, kdy jeden lětající zabiják vylétne z vody a začne někoho kousat do krční tepny, v ten moment ten dotyčný snad ochrne, protože se vůbec nebrání, navíc v českém znění je tato scéna úplně němá. ()

V4nd4l

Nevím co proti tomu všichni mají. Některé scény (např. we want fish!) jsou fakt zábavné a film sám o sobě taky není vůbec nudný. Když se k tomu připočte dobrá hudba, dává to 4 hvězdičky. ()

djbarrel

Zprvu bych chtěl zmínit klady oproti prvnímu dílu. Takže - určitě zajímavější lokace a herci byli řekl bych víc koukatelní a možná méně blbý než v jedničce. Bohužel to je tak všechno. Protože pak někdo popustil uzdu fantazii a vytvořil tohle veledílo. Nejdřív se to nezdálo, ale když potom piraňa vyskočila z mrtvoly uložené v chladícím boxu, zakousla sestru a uletěla oknem, tak v ten okamžuk mi došlo, že mám co dočinění s kvalitním, ale opravdu kvalitním filmem. Nemá snad význem popisovat další děj, protože se nese v duchu té scény z márnice. Je to jednoznačný odpad! Ale vzhledem k tomu že jsem se hodně zasmál tak musím jednu hvězdu udělit. 10 % ()

CrazymanM odpad!

Vážení přátelé,tak tohle byl teda fakt horor,ale pro mě!Něco tak debilního jsem dlouho neviděl a nechápu,že to mohl natočit Cameron!?!To film Piraňa(1978) byl proti tomuhle mnohem lepší. ()

Madax

No nemohu si pomoci, ale mě se tento film celkem líbí, což je ale zřejmě způsobeno faktem, že to byl jeden z prvních hororů v mé videotéce, když jsem byl ještě malé děcko. S odstupem času sice vidím spoustu nedotažeností, přesto se jedná o zábavné a originální béčko. Navíc jde vidět, že to točil Cameron, vždyť ty létající ryby, to jsou celí Vetřelci a potápěčské scény odhalují režisérův kladný vztah k vodě, který vedl ke vzniku Propasti a Titaniku. ()

MFZB

Strašný film alebo skôr strašne nudný. No hrôza, čakal som trochu viac ale , že tu budú len kecy kecy a žiadna akcia ta to je na prd. No a lietajúce pirane, tak pri nich som nevedel či sa mám smiať alebo plakať, že aká to kokotina napadla autorov aby pirane lietali. Jednotka bola ešte ako tak v norme, ale táto dvojka, toto nemalo vzniknúť. Strašne nudný film a lacný hlavne. Bohužiaľ teda, nejakých 15 % nech nežerem. ()

Dacsus

Ludia co sa tu navazaju do Camerona by si mali urobit domace ulohy, a nastudovat si ako vlastne film vznikal: Credit for directing this film was given to James Cameron. Most of the work was actually performed by Ovidio G. Assonitis, the film's producer and prolific film-maker. Assonitis was dissatisfied with Cameron's progress after the first week and took over. According to "Dreaming Aloud," a biography of James Cameron by Christopher Heard, Cameron did do the shooting for this movie, but was not allowed to see his footage and was not involved in editing. He broke into the editing room and cut his own version, but was caught and Assonitis re-cut it again. ()

PatrikP4

I James Cameron musel něják začít... Škoda že si to nezachovalo ráz jedničky a mohlo to bejt lepší... Snědá slečna v bílejch plavkách (v galerii) se jim tam asi povedla jako jediná... Boužel je to už nějákej pátek co jsem to naposledy viděl takže si nevzpomínám jak to s ní dopadlo... ()

Lada odpad!

No,co dodat... Kříženec piraně a mouchy a ten zvuk,který vydávají při letu,no něco tak strašného jsem už hodně dlouho neviděl,možná ještě horší jsou Jezdci z Atlantidy(nějak jsem je tady nenašel,možná mám špatný název),sice jsem některé scény pouštěl svým kamarádům pro pobavení,ale jako celek je to fakt hrozný. ()