Moje sestra vlkodlak 3

• Kanada Ginger Snaps Back: The Beginning (více)

Kanada 1815. Sestry Ginger (Katharine Isabelle) a Brigitte (Emily Perkins) bloudí samy pustým lesem. Narazí na vypleněný indiánský tábor, kde potkají starou vědmu a ta jim prozradí osudové proroctví. Pokud nezabijí tajemného chlapce, bude muset jedna ze sester zabít druhou. Při svém putování naleznou útočiště v pevnosti, která skrývá otřesné tajemství. Jedné noci je Ginger napadena podivným stvořením, napůl chlapcem, napůl vlkem. Podaří se Brigitte zachránit sestru a zvrátit tak prastarou kletbu? (oficiální text distributora)

TomikZlesa

To mi byl ale vydařenej synáček :) Horší než jednotka, ale lepší než dvojka. Hodně filmu nahrává doba do který je zasazen, temná a ponurá atmosféra, prokletí, dobývaná pevnost a vládkyně Ginger. Konec nijak zvlášt nepřekvapil. Prakticky se jen využilo dvou předchozích dílů, lehce se okopírovala jednotka a dosadila do minulosti, Zajímavý je jak díly postupně nabíraly na temnotě a ubíraly na komediální stránce... ()

dubinak

Ani pořádně nevím, za co tu lidé dávají tak vysoké hodnocení. V tom filmu se nic nedělo.Jako horor bych to rozhodně neoznačovala. Akce neprobíhala jak by měla a v určitých momentech jsem váhala,jestli film nevypnout. Příběh nevýrazný i když obstojně natočený a jako prequel je to prostě velká slabota,ať se mnou souhlasíte nebo ne. ()

TO

Historický horor, stylu jako byly třeba Dravci. Celkem zajímavá změna v této řadě, ale zvláště dobré to není, dost utahané. Všechny tři díly jsou pro mě jen na dvě hvězdičky. ()

Danny F.

Slabší téma na vytvoření hororu s vlkodlačí tématikou. Děj na úrovní a to je tak asi vše co lze v tomto filmu pochválit. Slabota, slabota a ještě jednou slabota. 30% ()

Blue.Poison

Z celé trilogie jsem právě tohle dílo viděla první a poměrně mě nadchlo. Jak svou nadsázkou, tak i slušně budovaným napětím. Když pominu vizuál vlkodlaků, kteří jsou vážně směšní, můžu říct, že jsem se bavila od začátku do konce. Oproti předchozím dílům zde vyniká temnější atmosféra - ponurý les, osamocená pevnost, nepřátelské vztahy mezi těmi několika málo přeživšími a hlavně ono věčné sesterské pouto. ()

Kosmik 1

Třetí díl už není přímo navazujícím pokračováním. Přesuneme se v čase 200 let nazpátek a někdy kolem roku 1815 v malé osadě uprostřed lesa se odehrává náš příběh. Skoro celou hodinu jsem si říkal, že to už nemá cenu a že to vzdám, jelikož se jen řešily problémy uvnitř osady a nic poutavého se nedělo (pokud tedy nepočítám nahánění malého znetvořeného chlapce, nebo pomalou přeměnu Ginger). Ale jakmile sestry utečou z osady, tak teprve nastane ta pravá sranda a já jsem byl v tu chvíli rád, že jsem to nevzdal. Pak konečně přijdou na řadu vlkodlaci a uvidíme menší bitvu. Škoda jen, že je nutno si na ni počkat skoro celý film. Závěr mě možná trochu překvapil, ale už to nemělo příliš velký význam. Kdo viděl předchozí díly a líbily se mu, tak se mu bude líbit i tento. Co do kvality bych ho zařadil někam mezi první a druhý díl, ikdyž je nelze přímo srovnávat. Takže 60-65%. ()

Prochy38

V tomto třetím "pokračování" už silněji pokulhává příběh, narozdíl od zdařilých dvou předtím. Ale zase mě více zaujalo historické prostředí. Kočky se opět předvedly, krví se nečetřilo. Jen už to pomalu ztrácelo tu temnou a napjatou atmosféru, za to to bylo trochu akčnější... Slušná vlkodlačí trilogie! ()

Asmodin

Je to takový neuspořádaný. O čem film je? Má vysvětlit, kde se vzal vlkodlak v USA nebo, že se minulost opakuje a sestry si za svůj osud můžou samy, protože neposlechly šamanku a proroctví? Jediný co mě zaujalo bylo, že Ginger vypadala jak jí nakreslila Ghost v komixu v předchozím filmu. ()

javaznenevim

A je to tu. V druhém díle se dovyčerpalo téma dílu prvního a tak někdo, aby vytřískal více peněz vymyslel, že se natočí prequel. To by sám o sobě nebyl takový průšvih. Z historie vlkodlaků se toho dalo vybrat dost, ale problém tohohle filmu je někde jinde. Na logiku se tu z vysoka kašle, každý pořád řeší nějaké morální dilema, postavy jednají naprosto iracionálně a celý film nějak skřípe. Dvě hvězdičky jsou tak akorát, každá za jednu z hlavních protagonistek. Bohužel, nějak ve filmu zapomněli zmínit už před začátkem natáčení vlkodlaci sežrali scénáristu, protože kvalitní scénář je přesně to, čeho se tomuto filmu nedostává. ()

Vaštar

Silně nedostatečné informace o sestrách. Celkem by mě zajímalo, co předcházelo jejich toulkám po " vlkodlačím lese "... ()

Matli

Hodnotím po dlouhé pauze a stále si pamatuju o co šlo i pár scén a to už je co říct, to se mi nestane ani u 4hvězdičkových filmů, každopádně je to zbytečný film, který zase tolik nenudí. 29% ()

MickeyStuma

Třetí příběh série o dvou sestrách se stal prequelem, který se zaměřil na počátek 19. století. Byť je příběh značně jednoduchý, snažili se tvůrci i přes nízký rozpočet vytáhnout co se dalo. A tak tu máme velice temnou atmosféru, strach a vůli přežít. Základ děje je stejný jako u prvního snímku, což znamená, že jedna ze sester starší Ginger je kousnuta jakousi šelmou a postupně se začne měnit v cosi odpudivého. V takovémto prostředí však příběh vypadá přeci jen krapet jinak a tak jakoby k sérii nepatřil. Nedá se s nimi tedy v ničem srovnávat, takže je skoro škoda, že to není samostatný film. Pecka plná krve, křiku a hromady mrtvol to zrovna není, ale svým postojem k určité hrozbě má něco do sebe. Jednoduchý film s jednoduchou výpravou a s jednoduchým dějem pro nenáročnou podívanou se tento snímek vřele hodí. ()

Louie

Naprosto zbytečné pokračování, které jsem si pustil v noci, abych si užil trochu tý hororový atmosféry a pak běhali obrázky, lidi mluvili a najednou byl konec..... ()

Knor

Třetí část o nerozdělitelných sestrách je určitě ta nejslabší. Co se mi líbí je, že každý díl trilogie je něčím jiný, tady se děj odehrává v 19. století uprostřed zasněžených temných lesů a v pevnosti, kde se několik přeživších brání útokům vlkodlaků. Prostředí je skvělý, ségry jsou taky skvělý, ale chybí mi tady ten černej humor, kterej byl v předešlých dílech fajn a taky tu nebyla žádná pořádná scéna, kterou bych si zapamatoval. Nemůžu říct, že by film přímo nudil , ale nebavil jsem se tolik jako u prvních dvou dílů. ()

Luki.V

Nádherná atmosféra a povedené vlkodlačí útoky na pevnost. Herecké výkony opět nadprůměrné, v případě Emily Perkins opět dokonalé. Sice je to nejhorší část trilogie, ale rozhodně je ze všech tří dílů nejlépe natočená a "opracovaná". Metafory z prvního a drhého dílu se zde bohužel ztrácejí do pozadí, takže ve výsledku film vypadá jen jako běžný vlkodlačí horor, což je v případě prequelu ke geniálnímu prvnímu dílu opravdu škoda. ()

riza-do

Myslím, že ničím překvapivý a hlavně průměrný film o dvou sestrách, které se dostali do pevnosti. Ta je napadána vlkodlaky a syn "šéfa" pevnosti pokouše jednu ze sester. Jediný zvrat nadešel u konce, kde místo zabití sestry, která je již vlkodlakem (obě sestry jsou něco jako vyvolené) zabije druhá indiána a vše končí v objetí obou sester. ()