Charles chce dvěma agentům prodat barel, který dělá z lidí zombies. Ale zombie se vymknou kontrole a Charlese zabijí. Jeden z bareůu najde Julián s kamarády. Kamarádi si myslí, že je to nějaká droga, kterou by mohli prodat a vydělat. Jeden z nich chystá velikou párty. Vše se zkomplikuje, když se objeví zombie, které mají chuť na lidské mozky. Je na Juliánovi, jestli uteče a nechá všechny zabít nebo se jim postaví. (ČSFD)

ivan bohatyr

Už čtverka byla jenom na 35% a tohle je ještě horší, s každým pokračováním to jde dolů a tohle páté pokračování je nějakých 25% a to už je dost nízko! ()

demented

Ellroya Elkayema som považoval za hrdinu a milovníka žánru (Eight-legged freaks), ale so zombíkmi to riadne zmrvil. Podobne ako Necropolis, aj Rave to the Grave je dosť veľké bahno, ktoré od úplnej katastrofy zachraňuje sem tam nejaké to podarené gore inferno a vtipná hláška. Inak je to strašné - blbučký dej, krajne nesympatickí herci (s výnimkou Tarmana samozrejme) - skrátka humus. ()

POciSEM

Škoda toho filmu.Ze začátku to vypadalo na luxusních 5 ale po půl hodině to spadlo do totálních sraček.Elory měl k dispozici velice kvalitní zombí masky a zásobu karmínový barvy ale nedokáže udržet tempo.Počáteční zkouška sudu s trioxinem a následnej masakr v laborce je peckovní,jenže pak to spadne do žumpy když se toho soudku zmocní náctiletý emaři.Nápad s trioxin fetem je docela originální akorát že všechno ostatní už je moc přehnaný.Třeba zombí buchta co řve mozky ale radši ukousne pinďoura mě lehce zneklidnilo a bohužel to tentokrát nezachránil ani Tarman.Pro konzumenty to možná bude oddechovka ale fanoušci by se tomu mely vyhnout obloukem ()

TERRORDROME

Piaty diel je zábavnejší než štvrtý. Stupidita síce ostala a k tomu tu ešte poskakuje hromada teenagerov v rytme techna, ale určite je to vtipnejšie čo u mňa vždy dvíha hodnotenie. Puberťáci si z Trioxínu urobili fet a tak sa logicky menia na zombíkov ktorých jedinou túžbou je žrať mozgy. Najzábavnejší sú dvaja agenti interpolu veselo robiaci chujoviny, aj keď ich záverečné prezlečenie za vikingské ženy na technopárty je už skôr trapas. Takže podľa mňa je to celkom zábavná zombie hlúposť. No a ako bonus sa vracia slizký kostlivec Tarman z prvého dielu ktorý v závere stopuje autá, to ma dostalo. ()

helraiser

V pohodě béčko, které dokáže místy i pobavit. Jasně, že to už je ohraný, ale co byste čekali od pátého dílu. Já se ovšem docela bavil a tak nemám důvod jít s hodnocením níž než na průměr. Ten kdo si dokáže užít béčka a nečeká zrovna oskarový výtvor tak bude jistě spokojenej. ()

sarfian

Od začiatku zle až na prvých 5 minút. Film nadvezuje na predchádzajúci diel a to predajom barela. No potom ...prekvapko...herci z predchádzajúceho dielu hrajú tie isté osoby aj napriek tomu že boli zabití. Blbé čo? ale to ešte nieje všetko, ani jeden z nich sa so zombíkmi nikdy asi nestretol, lebo nevedia čo je v sudoch. Totálne blbé je že z trioxinu si vyrábajú drogy. Toto je moc aj na mňa a urazená hlava zombíka gitarou ?...to je teda pecka. A kopec nelogických chujovín...no a na konci chudákovi stopujúcemu zombíkovi nikto nezastavil, tak si to dal pešibusom. Môj najoblúbenejší žáner bol pochcán čurákom menom Ellory Elkayem. VIDENÉ 1x ()

Budisovie

Veľmi sa tento "zombie kúsok" snaží napodobniť vynikajúcu 1 a celkom dobrú 2. Snaží sa byť taktiež komediálny i keď moc stupídne. Jedna scéna mi utkvie v pamäti ale a to scéna na párty a preklikávačky s bielym svetlom a samozrejme zombíkmi. ()

Daryl.Dixon

Opět se něco zvrtne a zombíci zase vykusují lidské lebky, jako by nebylo nic jednoduššího než zuby vykousnout kus lebeční kosti, a komentují to jediným slovem "Mozky!". Začne to tím, že se parta teenagerů sjede na extraktu z vyluhovaného zombíka a pak už to jde ráz na ráz. Mozky jsou pro ně hami jako od mámy a jedna zkušená blonďatá zombie holčina dokonce dobře ví, kde má kluk mozek, když je vzrušený, proto se nezdržuje hlodáním lebky, ale zamíří rovnou do rozkroku nadrženého týpka. Co do kvality ale slabší zombie snímek. ()

djbarrel

Byť pátý díl vznikl ve stejné době jako ten čtvrtý, kvalitou se mu nemůže rovnat ani zdaleka. Hlavní průser oproti čtyřce, kde byli všichni celkem rozumní a když viděli živou mrtvolu, tak tomu prostě věřili a zbavili se jí, je právě ta hloupost, naivita a nevěřícnost postav. Vzhledem k tomu, že 90% lidí co se ve filmu objevilo byli sjetí jak to jen šlo by se to snad dalo chápat, škoda ovšem, že jako sjetí se chovali i to kdo nebyli. Největší průser je prostě tupost a bohužel i nesympatičnost postav. Krom tý mrtvoly co vylezla ze sudu a hektolitrů malinovky není ve filmu nic moc k vidění. Nezachrání to ani fakt, že 9 z 10 hereček ve filmu ukázalo prsa. 35 % ()

ScarFace_V8 odpad!

Bezmozci se vrátili a ve stejný rok jako čtyřka přichází díl pátý! Ehm – jestli jsme se nepochopily, těmi bezmozky samozřejmě myslím tvůrce téhle slátaniny… nebo tedy posledních dvou slátanin. Film navazuje krátkou dobu na ten předchozí. Přeživší předchozího filmu tu však prošli nějakým druhem lobotomie neboť si tu žijí svůj studentský život a jediné co je trápí je smrt strýčka, o kterém se tu ani slůvkem nezmíní co hajzla to bylo. Tohle si ani nezaslouží nést známku ‚Living Dead‘ a není se čemu divit, že je fans do série nepřijímají a celkově se o Return of the Living Dead mluví jen jako o trilogii. Necropolis a Rave to the Grave si nezaslouží nic jiného než skončit v propadlišti zapomnění. Úplná ztráta času! ()

david666

O * lepší než předchozí (opravdu hrozný) 4. díl. Ale i tak se jedná o znehodnocení názvu "Return of the living dead". ()

underground odpad!

Nestává se často, abych nějakému filmu přiřadil hodnocení "odpad!", ale tenhle si to právem zaslouží. Nebudete se u něj ani bát, ani smát. Film se vás nesnaží nijak vystrašit a ačkoliv se režisér snažil z toho udělat komedii, vůbec se mu to nepovedlo. Humor je suchý a trapný, děj ničím nezaujme a maskám velkou váhu také nepřidávali. Nedostatků a chyb je ve filmu tolik, že se o tom nemá cenu ani rozepisovat. Dokoukal jsem ho pouze z očekávání, že přijde něco lepšího, ale bohužel nepřišlo. Ztráta času. ()

drkaldj

Plus za návaznost na předešlý díl (který ale bohužel nebyl dvakrát povedený) a o pokus vrátit do série trochu toho humoru (který zde z větší části stejně nefunguje) a možná i malý plus za (částečnou/mírnou) nahotu, která dá vzpomenout prvnímu nebojácnému dílu. Jde poznat že rozpočet byl oproti předešlému dílu seškrtaný. Režisér asi má rád Pulp Fiction (tomu týpkovi co si hrál na Vincenta Vegu jsem se dost smál). Váhal jsem jestli se přiklonit ke dvěma hvězdám, ale stopující zombie pobavil a podle mě je tento díl o něco bližší původním snímkům než čtvrtý díl, takže rozhodnutí je pro mě o to jednodušší. ()