Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem (Alexander Bárta) místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení - do call centra. Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistou Michalem (Vojta Kotek), vzorňačkou Jitkou (Anna Polívková) a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením a hlavně najít ztracenou sebeúctu. (Cinemart)

vajico4 odpad!

Musím se výrazně zamyslet nad vkusem mých kamarádů. Dostal jsem nejedno doporučení na tento film, a tak jsem po delší době dal opět šanci komedii z našich luhů a hájů. Dal jsem tomu šanci fakt dlouho, ale po hodině filmu jsem to už prostě musel vypnout. Humor, kde se všichni uráží, co nejvíc mluví sprostě a scény jsou vedeny do absolutní trapnosti. Hrají pouze Kotek s Prachařem, zbytek těžce přehrává. Nové české komedie už zase dlouho NE! ()

Dakota1978

Všichni se tu hrozně moc snaží, výteční herci přehrávají a o nepravděpodobné situace z pracovního i osobního života není nouze. No abych nebyl jen a úplně negativní - líbilo se mi, jak hezky parodovali svět zaměstnanců korporátu. Jinak česká komedie zapadající do vzoru českých komedií posledních let (naštěstí bez ulepených růžových romantických základních dějových linek) balancující na hranici únosné trapnosti a patosu. Vydržel jsem to do konce, ale podruhé asi neee. ()

Franta852

Nevím jak vás, ale mě to pobavilo, rozesmálo a o to myslím, že tu šlo. Je  jasné, že hodně situací, možná i celý film byl hodně "nadsazený", ale musím uznat, že hodně scén bylo jako ze života, hlavně ta, když došlo na hádku o platy. A co se týče té paní Pi.usové - tak takových člověk za život taky potká mraky. Konec komedie byl trochu "pohádkový" - ale celkový dojem byl výborný - dávám plný počet - mě to "udělalo" krásný den. ()

Vesprem

Já jsem se fakt pobavila. Čekala jsem, že po pár minutách film vypnu, ale byla jsem příjemně překvapená. Komedii velmi pomohla velká dávka nadsázky, a to v, pro mě, zábavné rovině. Jako zaměstnance korporace mě plno vtipů oslovilo a rozesmálo. Nejedná se o superinteligentní komedii, ale má příběh a spád. Pokud chcete vypnout, nepřemýšlet a pobavit se, tak doporučuji. ()

tein odpad!

Dadaistický slepenec trapných scének horší než poslední díly kameňáku. Přišerné herecké výkony a ještě horší dialogy i všudypřítomné otřesné cringe momenty. Ryzí odpad. ()

majorzeman13

Nenáročná,podprůměrná,bezmyšlenkovitá záležitost. Nic víc nic mín ! Taková tuzemská jednohubka. Jednou fakt stačilo ! Víckrát to vidět nemusím ! ()

Johnysko

Původně jsem chtěl dát 4 hvězdy hned po zhlédnutí jelikož na české filmy moc nekoukám kvůli jejich kvalitě. Nakonec jsem ale po časové odmlce nucen dát tři a to bych ještě jednu hvězdu mohl sebrat za to, že je to vlastně remake(vůbec jsem to nevěděl, zjistil jsem to až díky Netflixu). Viděl jsem části původního filmu a tady si někdo dal hezkou práci jen s tím jak to okopírovat. 90% vět v původním filmu je naprosto totožná s tím českým. Co tam ty dvě český jména proboha dělali? Nepochopim.Film je celkem oka a pokud to člověk bere tak, jak to autoři zamýšleli, je vše v pořádku. Prostě bláznivá komedie, která se na české poměry nebojí použít sprosté výrazy a jít lehce za hranu. Začátek mě strašně bavil a dost mi to připomínalo začátek IT Crowd. Kotek tady hraje naprosto výborně. Bohužel nadšení mě přešlo v době kdy se jelo do kempu. Tam se z toho stala naprosto amatérská skoro až studentská sračka. Rádoby hezké herečky z jiné pobočky působí spíš trapně. Zbytek filmu už jsem nějak dojel ale škoda, že se nenesl na vlně první poloviny, ta byla skvělá.Kdo mě teda ale vyloženě sral tak byla paní "Píčůsová", která až tak trapně přehrávala, že oproti originálu, kde ji hrála herečka taky ambiciozní ale ne tak afektovaná. Ta byla vyloženě na pěst. ()

Marrakech86

Ačkoliv to vypadalo jako dobrá komedie, kde jsem se několikrát hezky zasmál, tak zbytek byla tragédie. Přijde mi, že kdyby to dotáhli a celkově vylepšili, tak to mohl být opravdu dobrý film ()

MM1979 odpad!

Trapné, bláznivé a ubohé... Po 30 minutách vypnuto. Divím se, že se k tomu herci jako Prachař či Kotech propůjčili, ale asi za peníze cokoliv. ()

Montmorency

Nehorázná kravina...ale když si vezmu současné odpadní komedie, co jsou jak přes kopírák (zoufalá blbka hledá pana pravého) a přihlédnu k tomu, že jsem se občas zasmála, tak dám aspoň 2* ()

Shakal4972

Takto. Vo výsledku to bolo vtipné. Boli momenty keď sme sa so ženou z chute zasmiali. Scenár tiež nebol vyslovene zlý. Nie som si istý Prachařovou hlavnou postavou. Tie roky v talente spravili svoje. Neviem sa naň pozerať inak ako na šaša. Sorry. Miestami však bol dej taký príliš precukrený alebo nedotiahnutí. Dalo sa z toho vytĺcť viac. Také za 3. Ale preto že je to CZSK tvorba, dám 2-. ()

Boxi odpad!

Neuvěřitelně hloupý, trapný, nudný, laciný a naprosto zbytečný "film". Dno české kinematografie. ()