Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem (Alexander Bárta) místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení - do call centra. Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistou Michalem (Vojta Kotek), vzorňačkou Jitkou (Anna Polívková) a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením a hlavně najít ztracenou sebeúctu. (Cinemart)

slatkakuca

Nebylo to zas tak blbý, jak teď u těchto typů komedií zvykem. Na začátku jsem se lekla vykradení IT crowds, naštěstí byli ve scénáři tak uvědomělí a oddělení nazvali call centrum. Samotný teambuilding byl chvílema neuvěřitelně trapný, až to bolelo, ale něco se i povedlo. Jen se ty vtipy až příliš často opakovali.  Věčně ožralé Brno už bylo fakt trapný. Za nejlepší část považuji, když se na konci začali hádat o platech a Slováci o svých regionech. ()

Dennysak

V záplavě českých novodobých komedií jsem se bál další nevkusné a trapné píčoviny... a ono to má něco do sebe! Jsou tam momenty, kdy jsem se opravdu od srdce zasmál (Jsem snad Harry Potter?) Ale hlavně - Vojta Kotek! Ten člověk je pro mě bůh :) Ostatně, kdo byl někdy na korporátním teambuildingu, ten řadu charakterů a situací bezpečně pozná. ()

lineker

Jako vážně? To bych asi musel mít vystřeleny mozek z palice, abych se aspoň dvakrát zasmál. Fekálni, primitivní rádoby hůmor, čtvrté cenové kategorie. ()

xstanleyd odpad!

Fakt odpad.... Poslední dobou jakmile jsou na titulcích jména podobných herců, je předem jasné jaký to bude běs... Česká kinematografie zažívá nechutný úpadek ()

MiMax

Myslím že snaha autorov, ale aj hercov nebola vytvoriť kultovú komédiu, ale jednoduchú oddychovú zábavnú show, kde nejde o žiaden hlbší či novátorský zmysel. A to sa im aj podarilo. Nerozumiem pre to toľkej kritike a recenzií s opisom plného sklamania z očakávaného hlboko  myšlienkovo super prepracovaného umeleckého diela. Už len samotný názov a spoiler k filmu dostatočne jasne vyjadruje "upozorňuje" priemerné mysliach ľudí na to o aký druh úrovne  konzumnej zábavy pôjde, a čo  môže divák od tohto filmu očakávať. Podľa mňa samotný výsledok je viac než dobrý.Všetci herci a aj ich herecké výkony sú vyvážené a presvedčivé. Jednoduchá a priamočiara komédia, ktorá sa na nič nehrá, vhodná ako dobrý oddych, ak potrebujete vypnúť mozog od bežných povinnosti. ()

Harry77

V záplavě LangmajeroHřebíčkovskoPlodkovských komedií z posledních let je tohle svěží vítr. Alespoň minimálně v porovnání s "komediálním" brakem co se týče tuzemské tvorby. Je fajn vidět, když si někdo dá práci s vypointováním scénaře a gagů, s prací s herci atd. Asi se to nezapíše do zlatého fondu, ale původně jsem tomu dával deset minut a nakonec jsme to shlédnul celé a celkem pobaven. Takže určitě se tady není za co stydět, je to v kostce řečeno "bláznivá letní komedie" v lepším slova smyslu. ()

VladoCZ

Mi to teda přišlo koncentrovaně nudné bez špetky vtipu. Čekal jsem ztřeštěnou komedii ale prostě to nudilo. ()

wvwrayman

Čekal jsem to mnohem horší, takže jsem byl mile překvapen a docela jsem se pobavil. Možná i proto, že jsem film sledoval jako klasický Moravák - viz film. ()

Dannyss

Ultimátní dávka českého bizáru! Tento podivuhodný počin postrádá rozumný scénář, zápletku a smysl dávající náplň, ale přesto funguje jako roztočený kolotoč všech prvků, které je možné zakomponovat do žánru české komedie. Humor je podobný náctiletým studentům prožívající pubertu a snažící se do každé druhé věty vecpat vulgarismus, ale postupem stopáže si lze snadno zvyknout na tento formát atypického provedení. Jedná se o výtvor, který prolíná smyšlené scény s komponenty z reálného světa, a to je opravdu nevšední kombinace, jenž působí úsměvně. Předpokladem pro sledování by rozhodně bylo vypuštění všech očekávání, logiky či pocitů trapnosti a pohodlně si užít tento ultrarychlý tobogánový mix akce s velmi mimořádnými a troufalými sekvencemi utržené ze řetězů. 5/10. ()

a10000

Nečekaně naprosto dokonalá záležitost, kterou dokáží skutečne docenit jedině lidé z korportátu. Hláškuje se tu o 106, Kotek v další ze svých životních rolí. ;) ()

Bartez3

Aj ja som si povedal ôk ďalšia Česká tupá komédia o tom istom, Ale fakt sme sa u toho bavili. Prvých 15min dosť suchých no potom to nabralo a nepustilo otáčky. Vydarená komedia ()