Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem (Alexander Bárta) místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení - do call centra. Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistou Michalem (Vojta Kotek), vzorňačkou Jitkou (Anna Polívková) a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením a hlavně najít ztracenou sebeúctu. (Cinemart)

JB001

Nechápu ta nízká hodnocení hraničící s odpadem. To jsou asi lidé, kteří mají smutný život a kteří se neumí smát. Já to viděl s manželkou na Netflixu a bavili jsme výborně. Já možná ještě víc, protože jsem relativně dlouho v korporátu pracoval a pár teambuildingů zažil i osobně. Určitě si to pustím ještě jednou. Tahle československá komedie se prostě povedla. Kéž by takových bylo víc... ()

matop89 odpad!

Odpad. Ľudia,ktorým sa páči niečo takéto, odporúčam vyšetrenie mentálnej vyspelosti a rozmýšľania. Odpad. ()

Jovansee

Mě to teda nadchlo, něco takového jsem očekávala a když neberete věci tak vážně, je to fakt sranda. Nejvíc mě bavila Petra Polnišová, ta je prostě skvělá :D ()

Vasourek

To je strašnej shit. Sorry jako, ale produkční kvalita je… neni. Scénář a humor je tak debilní, až mě to uráží. Dost to konkuruje Troškovým veledílům. Přitom z traileru se zdálo, že by to nemuselo být uplně na hranici odpadu. ()

ghoston

Jako scénáristi by už nikdy neměli psát scénář. Jinak si myslím, že nápad to byl dobrý, ale realizace vše totálně pohřbila, režisérka je další hrobník filmu. Ale uznávám, že udělat funkční komedii je strašně těžké, nicméně, to neznamená, že ten film je zcela úplně a bezezbytku na hovno. Nechcete to vidět. ()

jigsaw44

Je to horšie, než sa očakávalo. Klesli velmi hlboko. Kvoli takýmto filmom, by sa mal na csfd vytvorit nový žáner s názvom: trapné. ()

mia.com

Jakoze nasmali jsme se, hlavne manzel, ktery vice holduje jednodussimu humoru, ale byla to teda docela ujeta kravovina. ()

naytsirk odpad!

Ach jo…. jako nečekal jsem moc, ale že to bude až tak nevtipny a blby, to me překvapilo…Něco na úrovni Buď chlap… ()

Kikyo

Po delší době česká komedie, co mě fakt bavila a zasmála jsem se. Hned jsem tušila, že to točil někdo z mladší generace režisérů a měla jsem pravdu. Režisérka téměř moje věková skupina, takže ten humor mi přesně sedl. Ty moderní prvky tam byly cítit a je mi líto, že to má tak nízký hodnocení. Čekala jsem, že to bude mít aspoň těch 60%, ale asi je to o vkusu. Mám ráda tyhle ujetý hodně nadsazený komedie, palec hore. ()

Razz odpad!

Ľudia, ktorí napíšu, natočia a odohrajú takého kraviny by mali dostať stopku na 5 a viac rokov za ničene vkusu diváka. ()

Stinger78

Čekal jsem, že to bude neskutečná kravina, ale bavil jsem se a zase se i utvrdil v tom, že Kotek je fakt výborný herec. ()

TheJim odpad!

Kdokoliv, kdo tomu dal byt jen jednu hvezdu nebo se v tom filmu necemu zasmal, mel by zvazit, zda by se mel vyjadrovat vubec k nejakemu filmu. Naprosta ztrata casu. ()

Danielaaa

Ke sledování filmu jsem přistoupila z nedostatku jiné (lepší) zábavy s nulovým očekáváním. Začátek vypadal slibně, pak to bylo místy horší, pak lepší, nicméně jsem se chvílemi zasmála a představování slovenského týmu mě rozsekalo :-))) Až tak, že jsem tuto pasáž zkoukla ještě dvakrát. Zklamala mě role Aničky Polívkové a Michal David tam taky vůbec nepasoval. Za to pobavení a některé trefné parodie na korporátní svět dávám 3 ⭐ ()

Mahalo odpad!

Líbí se mi malá zmínka, že "inspirováno filmem Sázka na teambuilding" ... nejedná se o inspiraci nýbrž o špatnou kopii již tak špatného filmu. Jediný kdo nezklamal je za mě Vojtěch Kotek, bez kterého by byl film nekoukatelný. ()

Peabody odpad!

Bezostyšně pod heslem Dohnat a předehnat dosahujeme už konečně úrovně komedií Jack Blacka. Blbé, vulgární - řekl bych podle reklam - 4 z 5 slov jsou píča, prdel, hovno,šukat a podobně.  Jestliže Jakub Prachař vypadá mezi ostatními přehrávajícími šašky jako herec, opravu závidím paní režyserce její dovednosti.    Pro Annu Polívkovou a Vojtěcha Kotka  je to takové Bože jak hluboko jsme klesli. Jestli na tohle dal Fond peníze, hanba. ()