Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem (Alexander Bárta) místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení - do call centra. Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistou Michalem (Vojta Kotek), vzorňačkou Jitkou (Anna Polívková) a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením a hlavně najít ztracenou sebeúctu. (Cinemart)

fafejt001

Jeden  můj  kamarád  se  vyjádřil  vlastně  i  za  mně .  Taku   "cypovinu "  jsem   , kurde ,  dlouho  neviděl . Jo  ,  pár  gegů  tam  bylo , ovšem  celkově  je  to  stupidita  na  druhooouuu . Dost  vulgární  až  oplzlé .  No  taková  je  doba  a   , často ,   česko - slovenská  tvorba -   tiež . PROOOČ  v  tom  hráli  např:  Kotek  nebo  Polívková  ,  nechápu  . Akorát  ta  slovenka   Evelyn K.   ,   co  mluvila  česky , což bylo  víceméně  spíše ke   škodě  ,  se  tam  hodila . Dělala  tu  divočejší  "erotikuš "  . Od  poloviny filmu   to  začalo  být  na  odpad ,  ale  dám za  první  půlku  alesponˇ  *  . Tuž  zduř ,  zdar , zdarec  . ()

callix

Jako parodie to docela šlo. Nejdřív jsem si prvních 10 minut myslel, že to je zase sračka pro blbečky, ale pak jsem se prostě díval dál a občas se i zasmál. ()

p.a.douch odpad!

Tak teda to sorry. Tohle dílko jsem zkrátka nedal. Dostal jsem se ca. do poloviny a vypnul jsem to. Odpad nedávám často, ale tady ho teda bohužel dám. Jít na to do kina, tak by mi bylo doopravdy líto peněz za lístky. Je mi doopravdy líto i zúčastněných umělců, asi se snažili, ale jako zážitek byl pro mě tenhle film jedna hrůza. A ten odpad je za 40 minut mého času, ztracených v očekávání zábavného komediálního filmu. ()

Easykill

Opět jsme nezklamali a vytvořili další přírůstek do hromady hnoje z druhu debilita úžasných rozměrů. Otřesná kamera, něco čemu se říká scénář je hotová tragédie, s vykrádáním si tady už dávno hlavu nikdo neláme. Jedinej kdo za něco stál byl snad Kokotek, zbytek sebranky absolutně mimo. Možná ještě Neprachař, ale ten to jede pořád stejně a lepší už to nebude. Až na pár povedených hlášek či scének je tento "unikátní" film, pokud se tomu tak dá vůbec říkat absolutní trash po všech stránkách. Když je ti z filmu trapně za tvůrce či herce (vizuál), či celé to poselství, je opravdu něco hodně, hodně špatně. ()

kolly13

Není to úplně debilní, ale jen o fous. Tragická zápletka, naolejované výkony (krom Ferra a Polívkové). Špatenka... ()

w.w.

Strašná tupota obsahujúca množstvo trápnych scénok, ale občas som sa usmial a párkrát aj dobre zasmial - je to tak zlé až je to dobré. Po dlhej dobe opäť film čo naplnil kiná - v sále boli podivné skupiny ľudí a bavili sa ()

Tadas

Přemýšlel jsem jak ten film nazvat.. A podstatě je to taková "teenage" komedie pro boomery 😀 Celkem fajn film na pobavení. ()

gogo77

9/10 ... lacna ale vyborna ceskoslovenska komedia plna sprostych slov a nekorektneho humoru ... avsak zabavila .... kazdy z hercov je skvely a aj ked su miestami niektore sceny vyspickovane do nerealnosti , vobec to na nekvalite tohto snimku neubera. Ako smr sa pred rokom smiali na Invalidovi tak aj tato ftakovina, mimochodom 18+, vznikla asi len tak na pobavenie samotnych hercov a hereciek.... vykonnou producentkou aj scenaristkou je Peta Polnisova ktora si svoju ulohu napisala aj textovo uplne na telo a je to bomba. Film je o skupinke 6 prazskych kolegov z pobocky ktora je vyslana na teambuilding konecne zvitazit nad neprekonatelnymi slovakmi a samozrejme to nebude bez prekazok... Prachar, Polivkova, Kotek, Polnisova ... doplneni dvoma trkvasmi z callcentra bojuju nielen o pohar ale aj o zachranu celeho oddelenia... vrelo odporucam ... ups a skoro som zabudol na posahanu Evelyn (z farmy) a aj ked je este horsia ako zla aspon sa clovek zabava ze jej cez tucne licka ani nie male ocka nevidno ()

Ondak

Film jsem si prostě užil. Vynechal jsem přemýšlení nad dějem a jen se bavil. Musím říct, že už hooodně dlouho jsem se u českého filmu tak nezasmál. Humor rozhodně není pro každého, ale mě opravdu seděl. Doporučuji ()

Milo384

Krásně jsem se zasmál. Měl jsem mírně popito a některé postavy jsou psané snad podle lidí u nás v práci, když jedeme utužovat kolektiv. Humor konečně jiný, než v českých komediích. ()

Koškin odpad!

Za toto bych se styděl i jako nedobrovolný komparz. Máme rádi Česko (a modří už vědí) je oproti tomuto vrcholné umění. ()

milbelQ odpad!

Manželka mi večer hovorí. Aha NETFLIX ( kupujú každý CZ+SK odpad ) prihodil tento film, tak sme pozerali. Polnišová, že vraj na premiére poznamenala, treba vypnúť mozog a užiť si 🤔. Áno keď to točili  mali všetci VYPNUTÉ MOZGY. JE TO TOTÁLNA ŽUMPA. ()