Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem (Alexander Bárta) místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení - do call centra. Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistou Michalem (Vojta Kotek), vzorňačkou Jitkou (Anna Polívková) a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením a hlavně najít ztracenou sebeúctu. (Cinemart)

PetrC.

Z námětu, který mohl mít i nějaký větší potenciál, se vyklubala jen další sprostá komedie pro lůzu. Poměrně překvapivě je hodně laciná výprava, která se ani tak neobešla bez skryté reklamy. 25 % ()

Valeria_D

Potenciál na dobrou komedii, ale zde vyloženě platí, že méně je někdy více. Snaha o zachycení veškerých situací a příhod, které se na teambuildingu můžou stát a stávají, bohužel zástínily možná jinak fajn příběh. Vojta Kotek se po celý film postaral o zábavnou část filmu a člověk se měl aspoň čemu občas zasmát. Oproti tomu se tentokrát Kuba Prachař postaral o roli hodného manažera. Co víc dodat ... jednou a stačilo. ()

tkey

Vlastně mě to i bavilo, nejde za tím hledat nic jiného než prvoplánovou komedii o trapnosti, ale ani to neurazí. ()

soviczka

Je to odpad, totální. Ten nejdebilnější humor v podání debilních postav. Jenže já se vlastně tak trochu bavila... Tímto se omlouvám svým rodičům, přátelům a známým za životní zklamání a jdu spáchat seppuku. ()

Rayen1

Debilita, ale v tom lepším slova smyslu. Ono je to jako na horsky dráze - jednou je to vcelku vtipny, pak ale přijdou vykradacky vtipů stinohry z Austina Powerse, varlatovej bum-bum amerikana fekal humor (prelozeno: rána do varlat, haha, ležím smíchy) a závěr jak ze Slunce, seno a pár facek... Na český poměry to bylo průměrně v pohodě - nepohorsilo to, nenadchlo, na jeden večer u Netflixu, když jsem nemohl najít se ženou nic jinyho, to ušlo. Z kina bych šel ale asi dost nasranej (při tý dnešní ceně lístků)... ()

lusa

A čo, ja som sa pobavila. * navyše za neskutočného Koteka, -* za nechutnú, odpudivú Evelyn (ničím preceňovanejším náš "šoubiznis" nedisponuje), Polniška a Polívková výborné doplnky. ()

Oxymoron5

Jedna hvězda za snahu o vtip. Přijde mi, že všechny scény a charaktery nebyly dotažený do konce. Bohužel výsledek je tragickej a jak někdo nedávno řekl, kde hraje Polívková, stojí to za hovno, tak měl opět pravdu. Strašně nesympatická herečka. ()

Nalimator

Dobre jsem se pobavil, zadna nuda, blazniva komedie je obcas i trapna, ale tady prevazuje sranda. Nechápu to hrozny hodnoceni mistnich expertu. A brnensky tym byl absolutni bomba. A pak ze Brno neexistuje. ()

Oxyuranus

Tak co na to říct. Královsky jsem se zasmál. Nečekejte žádný sofistikovaný humor, protože tady se jede opravdu na jednoduchou notu, která ale svým hereckým složením zatraceně baví. Robin Ferro jako známá tvář neskutečně potěšil, protože nehraje v žádný srajdě, ale opravdu ve filmu, který baví. Role Vojty Kotka je zde celkem zbytečně promarněná a jeho postavu by zvládl zahrát každý, kdo umí vapovat. Je to jednoduchý, zvrhlý humor (neplést s fekálním), který je ale skvěle natočený, protože střihač se opravdu rozvášnil, a tak nám naservíroval jízdu, která jede od začátku do konce. Jasně, konec není tak vtipný, jak by asi mohl být, ale upřímně mi to u tohoto filmu vůbec nevadí. Velice mě potěšil gymnasta, který, dle mého, měl stejný vozík jako já. A Polívkové to nějak sluší. ()

Tominni

Za mě vlastně milé překvapení. Jasně - zcela nenáročný film bez nějakého příběhu nebo vztahu, ale zasmál jsem se do sytosti a to není u české komedie opravdu často. Jedničko byla tentokrát postava Vojtěcha Kotka, to byla špička. U jiných to někdy mířilo až k trapnosti, ale nějak se to Zuzaně Mariankové podařilo vybalancovat, Brňáci jsou taky fajn.......A samozřejmě - pracuji v korporátu..... ()

RigorMortis

Na pomery českej kinematografie relatívne vtipná vec, hoci v podstate ide o remake rumunského filmu. Striedali sa tu úsmevné momenty, klišé a scény, pri ktorých som sa pýtal sám seba, čo som to preboha videl. Evelyn bola ako obvykle nechutná a Polnišová ako obvykle hrala úplne vypatlanú postavu. ()

MatakCZ

Vlastně ani já sám nevím, co přesně jsem od tohohle filmu čekal a pokud jste viděli trailer, tak už vás v samotném snímku jen málo co překvapí. A to samotný začátek působil celkem slibně, ovšem potupně už to jen klesalo do hlubin klasických českých slátanin. Začal bych postavami, které se ve filmu sice snaží tvářit, že v průběhu prošly alespoň nějakým character developmentem, pravdou ale je, že když se to stane jen tak přes jednu noc, tak to nijak přirozeně nepůsobí. A u jedné z nich bych se vůbec nebál říct, že se ve velké míře inspirovali filmy Párty Hárd a Párty Hárder: Summer Massacre a to přesněji postavou "Pochcana", jenom teda v tomhle filmu nepůsobí ani trošku sympaticky a s výjimkou asi jednoho trošku silnějšího vtipu, skoro vůbec vtipně. Humor samotný je klasická česká "prc komedie", která místy tak tlačí na pilu, že to až bolí a jen párkrát si ode mě zasloužila menší pochechtnutí. Konec celého filmu je jeden velkej prostředníček do ksichtu, nebudu spoilovat co přesně se stane, i když zrovna u tohohle filmu vám to může být víc než jedno. Každopádně všechno skončí v mžiku sekundy s nejideálnějším happy endem jaký si jen vybavíte a to bez nějakého většího pocitu zadostiučinění. Možná se v tom jen moc hrabu, ale kdyby ten film fungoval alespoň jako dobrá komedie, tak by si minimálně ode mě vysloužil pár bodů navíc. Ovšem pokud nejste náročný divák a z traileru vám humor sednul, tak si ho možná i užijete, ale fakt po filmech jako Bod obnovy, nebo Úsvit musíme stále trpět tyhle prvoplánové české srance? ()

brzozin odpad!

Musel bych opravdu hodně dlouho přemýšlet, než bych si vzpomněl na větší sračku. Nevím, jestli je to úplné dno české filmové zábavy, ale do této pochybné síně slávy určitě patří. Připadá mi, že hlavní postavou celého filmu byly předstihy Aničky Purić, což je vidět i z plakátu, kde tvoří ústřední motiv. A v tomto dementně pubertálně infantilním stylu je natočen celý film. Kladu si otázku, jestli byl ve štábu aspoň jeden dospělý člověk ( myšleno mentálně ). Pakliže ano, zjevně byl velmi upozaděn. ()

ratpile

Vizuálně to vypadá jako generický Netflix, pocuď OK. Když ale komedie neni vtipná (často žasnu nad tím, co tvůrci považují za vtipné a jak je možné že takoví lidé dostanou budget na komedii), pak je to všechno úplně zbytečné. ()

Alden_Larson

Po shlédnutí traileru byla moje očekávání pro tento film velmi nízká. Čekal jsem rádobyvtipnou komedii přeplněnou špatnými vtipy až k prasknutí. Ukázalo se, že přesně to tento film je, ale i tak jsem si ho užil. Je to velmi divoká komedie a její styl humoru určitě není pro všechny, ale většině vtipů jsem upřímně smál. Děj není nejlepší, ale postavy byly zajímavé, několik z nich dokonce mělo i nějakou tu archu, což je mnohem víc než co se dá říct o jiných českých komediích. Líbilo se mi jak byl film natočený a sestříhaný, hlavně díky střihu měl film docela dobré tempo, i když mi přišlo, že se místy zbytečně natahoval. Herecké výkony byly většinou dobré, přišlo mi ale, že několik herců svoje role zbytečně přehrávalo do bodu, kdy se na ně nedalo dívat. Nakonec jsem rád, že film nebyl úplná katastrofa, rozhodně není perfektní, k tomu má opravdu daleko, ale užil jsem si ho. 6/10 ()

smarkus

Po ťažkom dni sme chceli niečo oddychové v kine a kedže ponuka je aktuálne slabá, padla voľba na tento film. Posilnili sme sa pár pivami a popravde som nevedel čo čakať. Nakoniec to nebolo až také zlé a trápne ako som čakal. Dalo sa na tom zabaviť, čo potvrdzuje aj hodnotenie 60%, napriek prísnemu metru na československé filmy. Sú tam postavy, ktoré sú prepálené, až karikatúry (napr. Polnišová) ale v únosnej miere. Solídny priemer * ()

laardlad

Komedie na páteční večer po náročném týdnu v práci. Vtipných scén je tam celkem dost. Slovník je jak ze South Parku. Celkově se jedná o film, u kterého prostě vypnete a díváte se na zrcadlo lidí, přičemž každá postava může být kdokoliv z nás :) . ()

Facerr

Herecký obsazení na 4 hvězdy. Humor ta na tři, ale všudypřítomné trapno to celé shazují ještě níž. Vypadalo to, jako by si někdo řek "Hej, co udělat film o teambulidingu. Dáme tam nějaký loosery. Co vyhrajou. Pořádnou mrchu, co hází klacky pod nohy. Sex. Chlast. A nakonec se všichni poperou." ()