Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem (Alexander Bárta) místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení - do call centra. Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistou Michalem (Vojta Kotek), vzorňačkou Jitkou (Anna Polívková) a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením a hlavně najít ztracenou sebeúctu. (Cinemart)

Katoush

Jednoznačně překvápko! Možná právě proto, že očekávání nebyla vysoká, výsledný dojem stál za to. Nečekejte uhlazené vtípky. Vulgarismy se ve filmu rozhodně nešetřilo, naopak na těch celý film vlastně stojí. Komu ale tento typ humoru nedělá problém, jistě si přijde na své. Spojení Prachař + Kotek pecka, Polívková jako vždy nezklamala. Určitě jeden z těch lepších českých kousků. ()

Johny2022

Nebyť Prachara a Koteka , tak je to pruser.  Všetci sa na tom smiali ako keby nikdy nevideli komédiu a asi sa to väčšine páčilo. Na mňa príliš prvoplanove a jednoduché. Asi som suchar a nerozumiem tomu, ale ...v danej brandzi som makal a ako tak sa aj trafili... Ale neprišlo mi to, také.. nečakal som nič, takže dalo sa to. Celkovo tam bolo dosť vaty a dookola nadávky... ale ôk, pozeratelne. ()

Buddyholy

Ja viem, že trochu lacné, ale mne sa najviac páčili Brňáci  a Kotek ( aj keď  tí dvaja chlapci z divadla Mír sú tiež moji obľúbenci) ()

yennefery

Už dlouho jsem nic nekomentovala. Ale tohle bylo boží!!! Umírala jsem smíchy a všichni herci byli úžasní!!! Hlavně Prachař s Kotkem excelovali. Nic velkodušnýho jsem neočekávala, ale bylo to prostě skvělý. Nevadily mi ani vulgarismy (jasně s dětma bych na to nešla), ale na české poměry, úžasná nekorektní komedie, u který se podle mě musí smát každý, kdo má aspoň trochu smysl pro humor a nehledá ve všem jen chyby a třeba zažil nějaký ten teambuilding... ()

shagisson

Rozjebeme jim držky - celý film drží famózní Kotek, který zažívá skvělou metamorfózu. Bavil jsem se, umocněno i skvělou první scénou s brněnskou jednotkou. JES! ()

Krtisko

Kdo se chtěl bavit, bavil se. Já jsem se pobavil a zasmál dost. Žádné velké umění to není, ale jak výkony jednotlivých a nutno podotknout parádně obsazených herců, tak celé pojetí tématu teambuildingu poboček korporátu bylo moc fajn. Myslím, že si to i herci užili parádně. Kdybychom chtěli hledat chyby, najdeme je, ale nějak po tom ani netoužím. Nechám si příjemně doznívat pohodový večer s trochu netradiční československou komedií. ()

kamil.ice

U teto komedie clovek muze uplne vypnout, nic mu nebude vadit a urcite kdo zazil par vecirku firemnich, se bude bavit. Zjednodusene receno, ten film je tak hloupy, az je vyborny… ()

Marissa33

Na Slovenku sa filmu darí, premietajú ho už mesiac a stále plní kiná. Jednoduchá zábava, na ktorej sa dalo dobre pobaviť. Toľko krát som sa v kine nesmiala dávno. Herci boli fajn, jediné čo mi trochu vadilo bola čeština Alendra Bártu, ale inak palec hore. Komédia nabitá hláškami a humorom. Naliaty auditori nemali chybu. Dieru do sveta to neurobí, ale zaručene pobaví ;). ()

Cacorka_eliz

Opravdu se divím, čemu se smějí dnešní filmaři a herci. Přítomnost Prachaře celý film strašně ničí a Vojta Kotek ho naopak napravuje. Vtipná je i Polnišová a Stárková. Komedie jen pro byznys a pseudokariéru. ()

majakmp3

Moc jsem od filmu nečekal, ale dostalo se mi příjemně strávených 105 minut nenáročné zábavy, kde vtipy byly vtipné, hlášky drsné, plány ďábelské, na holky byl pěkný pohled a občas se nečekaně dostavil i nějaký ten WOW efekt - viz třeba pěvecká exhibice pražského týmu. Protagonistou filmu je bezesporu Aleš,  v podání J. Prachaře, ale filmu dominuje Michal, kterého se zprostil V. Kotek, a který film ovládl, což není vůbec na škodu. Celkově to byla příjemná oddechovka za 70% . ()

dranesy

Půjdu proti proudu a vyšlu tento film do nebes. Není to inteligentní humor, ale funguje, celý film je absurdní s dělá si srandu téměř ze všeho. Trefili se do mého stylu humoru. ()

lahca

Po dlouhé době česká oddechovka, u které jsme se s partnerkou křenili od začátku do konce...osobně jsem se těšil na hlášky Robina Ferra, kterým skvěle sekundovala Anička Polívková...tím nechci nijak opomíjet ostatní herce, kteří byli rovněž úžasní...neřešili jsme obsahovou stránku příběhu,  kdy někdo může pochybovat o smyslu...ale na oddych bez přemýšlení a pro zasmání,  určitě ANO! ()

marklar

V rámci našeho obecního promítání jsem si chtěl vychutnat atmosféru našeho čerstvě obnoveného sálu staré hospody. K filmu jsem si dal točené pivo, popcorn a málem i bagetu s trhaným masem. Podmínky pro sledování naprosto senzační, přesto jsem si po dopití piva pro druhé nedošel, protože kdybych vstal, už bych rovnou odešel.  Je to takový ten druh filmu, kde je každá postava přepálená a neuchopitelná, aby tvůrce zacílil na co nejširší publikum, aby si každý našel to, čemu se zasměje. I já se regulérně dvakrát chechtal, ale ten chechot startoval z nuly. Sice si uvědomuji, že se lidé v průběhu filmu i smáli, přesto je stávající hodnocení 60 % zcela přepálené a realita je pro mě jinde. Hodnocení 27 %, jelikož se to vlastně tváří jako film a hrají v něm i herci. Jen ty postavy... ()

bana

Čakala som na tento film na Netflixe, lebo ma nenadchýňa česko- slovenská tvorba a do kina by som na to nešla, ale za mňa - pobavilo ma to. A dosť. Takéto typy sú must have v každom korporáte a takto sa reálne mnohé teambuildingy aj vyvíjajú. Vyzdvihujem Prachaře a Koteka. ()