Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem (Alexander Bárta) místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení - do call centra. Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistou Michalem (Vojta Kotek), vzorňačkou Jitkou (Anna Polívková) a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením a hlavně najít ztracenou sebeúctu. (Cinemart)

LiDoOp odpad!

Podle popisu jde evidentně o remake rumunského filmu Sázka na teambuilding (2022), což je samo o sobě dost smutné. Ještě horší je hodnocení tady na webu, protože to rozhodně není průměrný film. Omlouvám se předem všem ku*dám, ale toto je ku*dovina nejhrubšího zrna, osobně bych dal max 20%, protože je to jen naprosto debilní. Ne roztomile nebo vtipně debilní, ale lobotomicky debilní. ()

v.indruchova

"Kind reminder." Ona je to vlastně blbost. Ale taková odechopvka na líný odpoledne. Nic moc nečekejte a bude to fajn. Nehraje si to na nejlepší film roku. Jako některé a pak prd. Stereotipy s kterými se setkáváme denně. Podivíni. Odporné povahy co vás štvou, které potkáváme všude. A pokud paracujete ve firmě nebo v nadnárodní firmě tak vám to sedne. Pokud jste pod nikým nikdy nepracovali víc vám toho uteče a narážky možná nepochopíte. Postavy a jejich povahy jsou schválně přemrštěné. Určitě z těch všech postav znáte alespoň někoho v reálném životě. Pro děti to není ale dospělí budou vědět. ()

rigby

I herci se občas potřebují vyblbnout a tady měli docela velký prostor. Tedy pokud i ono blbnutí není předem přesně nacvičené. Dokonce jsem se občas zasmál přímočarosti, se kterou jsou některé situace a věty ztvárněny. Ale jinak je to naprostá ptákovina, kterou bych podruhé už nedal. 2- ()

MiniRecenze odpad!

R - Při prvním výraznějším vtipu jsem zacítil nádech trapnosti Kameňáku od Trošky a už jsem kroutil očima do vrchu... Kdybych věděl, co mě ve skutečnosti čeká skoro dvě hodiny, byl bych pokornější. Zatím co u Babovřesek a Kameňáku připadl jeden vtip na deset špatných, tak zde je to jeden ke sto. Vulgarita střídá trapnost a vy znechuceně kontrolujete časomíru, kolik této zhovadilosti zbývá do konce. KATASTROFA!!! 0,5/10 ()

Emperor1

Lidová taškařice z korporátního prostředí, humor na úrovni Troškových komedií, vyšperkováno o tucty vulgárních slov a sexuálních narážek.  Dokonce i v kontextu novodobých českých komedií velice slabé, často jsem si říkal, jestli se herci sami při svých replikách necítili trapně. Ale své příznivce si to v řadách českého nenáročného diváka jistě najde. ()

Grimaldi

Jako jednoduchým humorem a mnoha sexuálními narážkami/ situacemi oplývající komedie se Jedeme na teambuilding věřím správně trefila do vkusu většinové společnosti. A i já jsem se po slibném začátku ve stylu IT Crowd a sympatickém obsazení těšil na něco v tomto žánru netradičního. No bohužel s odjezdem na Slovensko tvůrcům dojdou zajímavé nápady a celý snímek sklouzne k již x krát na plátně spatřeným klišé. Jako film na zabití času neškodné, ale tak nějak jsem po zdařilém začátku doufal, že si z něj po skončení budu pamatovat víc než jen „kind reminder“. ()

hony23 odpad!

Čeština, jakkoliv bohatá, na tomto místě zcela selhává a já marně hledám výrazivo, kterým bych popsal tento audiovizuální teror. Prachař, Kotek a spol. takřka 2 hodiny týrali múzy a mě bylo stydno za každého, kdo se na této filmové kafilérii podílel. ()

bonovox

Ďalší výplach mozgu a rádoby vtipná komédia. Pár krát som sa zasmial ale celkovo je tento firemný teambuilding dopozerať skôr utrpením ako potešením.  Hlavne herecká poloha u niektorých hercov mi prišla dosť cez čiaru. 30% ()

Bezejmený

Na teambuildingu jsem byl mnohokrát a tak vím, že námět je rozhodně perfektní, ale realizace jako vždy pokulhává. Či spíše těžce kulhá. Tohle se prostě nepovedlo. ()

NikaIn

Nechápem čo čakáte od dobrej komédie, jasné že to bude blbé až mestami trápne, základ je aby to bolo úsmevné,ja som sa veru zasmiala.Presne to som potrebovala , vypnúť nad niečím nenáročným a zasmiať sa. ()

Muf911

Dávám čtyři hvězdy, abych ten průměr trochu zvednul, protože zdejší hodnocení mi přijde příliš nízké. Jasně, je to ptákovina. Ale nadpoloviční většina gagů a vtipů je dobrá. Některé přímo výborné. Samozřejmě zbytek je píčovona, ale takhle od srdce jsem se u filmu už dlouho nezasmál, takže doporučuji. ()

tomino28 odpad!

Zvažoval jsem i mírnější hodnocení, ale ani s odstupem pár dní tam prostě tu jednu hvězdu dát nemůžu. Navzdory obsazení, které jistě naláká davy lidí lačnících po povrchní zábavě do kin, je film jedno velké utrpení od začátku až do konce. Žádná originalita, jen trapnost a možná jeden povedenější fór k úspěchu stačit nemůže. Bolest jak pro oči, tak pro uši. ()

Oggy007

Dal jsem tomu šanci a musím říct, že větší 3,14čovinu jsem za poslední dobu neviděl. Jedna hvězda za huliče Kotka, ktetej to trochu zachraňuje. ()