Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem (Alexander Bárta) místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení - do call centra. Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistou Michalem (Vojta Kotek), vzorňačkou Jitkou (Anna Polívková) a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením a hlavně najít ztracenou sebeúctu. (Cinemart)

marek86

Film sám o sobě je ptákovina, ale je tam tolik scén, kdy jsem se opravdu hodně zasmál a pobavil, že musím dát 4 hvězdy. Narovinu Jakub Prachař je prostě skvělej komik. ()

E lan

Chtěl jsem si u filmu odpočinout a tak mě to vlastně sedlo. Rozhodně se nejedná o kanonádu vtipný situací, ba vlastně scénář asi neexistoval, ale herci si to evidentně užili. Takže zapomenuto hned druhý den ráno, ale moc mi to vlastně nevadí… ()

Anayka

Výprava není vůbec špatná a s tématem se dokáže ztotožnit snad každý, kdo se někdy kolem korporátu motal. Škoda, že to - jak už to u současných českých komedií bývá - pohřbí trapný sexistický humor za každou cenu. ()

ForGump odpad!

Esence toho nejhoršího z českých porevolučních komedií, má to zběsile idiotský děj, nevtipné postavy s nevtipnými dialogy, spousta trapných stereotypních vtipů a do toho všeho se pak zjeví Michal David. Bylo mi z toho filmu celkem nevolno. Úvodní vzkaz tvůrců, že se neztotožňují s dějem a jeho postavami mi pak přišel skutečně nejabsurdnější. Na druhou stranu zase aspoň řekli, že jim jde hlavně o smích hloupých díváků a jejich money, a že se povedlo jak jsem slyšel. Bohužel ten způsob je fakt přízemní a nechutný. Navíc velmi špatně a levně natočený s klasickými herci těchto filmů. Tak co tu máme dále? Že by Aristokratka? 10% ()

masekjc

Jako totální úlet a chvilku mi trvalo než jsem se dokázal přepnout na stejnou vlnu, ale nakonec jsem se skvěle bavil. ()

kachie odpad!

Fuha, prisahám, že som sa nezasmiala ani jediný raz. Dokonca mi ani nepohlo kútikmi. Kameňáky sú popri tomto priam oscarové. Tak umelý a neprirodzený film, že ešte aj dobrí herci tu hrajú zle. Reklama na prací prášok má väčšiu výpovednú a umeleckú hodnotu ako toto... Hrozná strata času, cca od tretiny som to začala pretáčať, aby som nehodnotila niečo, čo som nevidela. Inak by som to rovno vypla a nikdy sa k tomu nevrátila.... Pritom som sa tešila na spracovanie tak vďačnej témy ako je korporátny život, ktorý by mohol inšpirovať skečmi na 9 sérií seriálu.... ()

syphoon

Měl jsem tu čest se na 45 minut ponořit ma dno české kinematografie. Pak jsem se naštěstí nadechl a vynořil se....!! ()

ANTYCHRYST

Tvl co to hodnocení..nechápu jako.. Po dlouhé době komedie u které jsem se smál:) úchylná a plná fekalniho humoru..na české poměry nevídaná věc:) team lůzrů z Pražského kolcentra byl dost vtipnej..ale jednoznačně parta Brňáků :) :) jako bych viděl svůj příjezd :) velké překvapení .. 75% ()

Uesbe

Je to řachanda v bio local gmo free bujónovej kocke a rovnako ako bujón, niekto ho nemôže ani cítiť a niekto ho ľúbi, varí a s láskou konzumuje. ()

Shitonit

Na úvod rád bych podotkl, že ani zdaleka nejsem součástí opdobně kokotodporátního společenství, nepatřím k žádnému ofísu, oupenhajmspejsu, nesnáším kokotcentra, a o kravatě tuším jen, že je to způsob jak někoho odusit, či si na tom případně hodit mašli. Zároveň jsem zapřisáhlým odpůrcem české rádobylegračníproddukce, která obvikle nesahá ani do pocitu nutnosti očíst televyzní programátor. Jaktěživo by mě ovšem nenapádlo, že by mě smečka umolousaně vočumákovaných rádoby herců pobavila tak, jak. Do první půlky to jede docela po lubrikantu, kdy jistě mě nejvíc ohřívala pasáž z podzemního kokotcentra. Jo, tak to je přesně můj způsob práce. Akurát já to prokládám nonstop čumákováním na tele, a podlouhlou chvíli zalévám chmelovým vývarem pro zmírnění agrese, způsobenou nedostatkem sociálního soucítění. Druhá půlka již toliko neklouzala, snad to bylo způsobeno nedostatkem možnosti porovnání filmové kokotiny s realitou, kdy bych rád dodal, že na takovou multipodnikověsbližujcípíčovinu by mě ani SatAn heverem nedostal. Nu, a závěrm Kidů  bych tedy s rozběhem a s hlasitým výkřikem Hurrrá, rád vyjádřil názor, že tenhle týmbilding mezi půlky rozhodně nepatří. ()

haffen

1* za film a 1* za Dana Heribana. Na filme je úžasné to, že vám stačí pozrieť trailer a plus mínus uvidíte ako tak vtipné momenty. ()

kubas369

4,5/10. Ptákovina na entou. Depresivní Kotek mě do svého ,,prozření" neuvěřitelně bavil. Konec je už jen xkrat viděný balast o ničem. Je ale fakt, že se téhle bandě kreatur občas povede trefit, tak říkajíc do černého. ()

marek29

Ehm kde začít? Za ty baby od bazénu asi jediná hvězda. Hodně jsem se držel, abych nedal odpad, ale byl by to alibismus. Místama jsem se párkrát ušklíbl. Upřímně nechápu, co za to herci dostali a kolik měsíců před tím byly bez peněz.. Ale nikomu to nedoporučuji. Jsou mnohem lépe strávené chvilky, než u této parodie na korporát, jakkoliv výstižnou. ()

Mire

Celkom pohodová komédia na chladný nedeľný večer o riadne ujebanej partii kolegov a kolegýň z korporátneho prostredia. Zopár vtipov pobavilo, ako napríklad hláška "kind reminder", ktorú sám sem-tam používam v mojom zamestnaní :) [Videné v kine Mier, Senec, 21.1.2024]. ()