Agent Úřadu pro životní prostředí Jack Taggart přilétá do malého městečka v Apalačských horách, aby vyšetřil podezření na zamoření toxickými odpady, které tu ilegálně v šachtách opuštěných dolů skladuje bezohledný boháč Orin Hanner. Maskován jako tesař, který za peníze kostela provádí menší opravy u chudých lidí, začne Jack nenápadný průzkum. Opatrně se vyptává a tajně odebírá vzorky vody. Seznámí se nejen s Hannerovými muži, kteří se ho pod vedením Orina mladšího marně pokoušejí zlikvidovat, ale také s místní vyvrhelkou, sympatickou včelařkou Sarah Kelloggovou. Jejich sbližování překazí její nepříjemný, psychopatický bratr Earl, jenž je příčinou všech životních těžkostí, kterými Sarah musela projít. Když vyjde najevo jeho skutečná totožnost, pustí se Jack do pátrání s pomocí několika starousedlíků, ochotných pomoci mu v boji proti všemocnému Hannerovi. (TV Nova)

ostravak30

Po Aljašce v plamenech se Steven Seagal znovu zaměřil na ekologické téma, tentokrát na znečišťování lesů a vody. Aljaška byla přeci jen snesitelná, ale tohle je opravdu špatný film. Celý scénář, ale hlavně dialogy jsou šílené. Za zmínku stojí zajímavé vykreslení vztahu mezi Sarah a jejím bratrem, kde dlouho není zcela jasné, na které straně vlastně stojí. Chvíli to vypadá, že na žádné. Tentokrát mi ale přišlo, že kamera jaksi nezvládala rychlost bojových soubojů. Také se mi zdá, že když má agent takové pravomoci, že nakonec sbalí i svého šéfa, mohl by postupovat rychleji a efektivněji už dávno poté, co získá vzorky, ale celý případ se jaksi táhne. Zápletka s místní ženou také není zcela originální a bývá v podobných filmech běžná. U Seagalových filmů ale Tajný agent přeci jen vyniká zcela novým prostředím, kde se často jeho filmy neodehrávají a S. též bere do ruky kytaru a předvede nám i jiné umění než to herecké. ()

Pavlin

Pravdou je,že Seegal natočil spousty slabomyslných filmů.Ale občas se mu i něco povedlo.Jako tento film.Má docela zajímavý příběh,trochu té akce se také najde a jinak je plně srovnatelný s béčkovými filmy,kterým dáváte i čtyřhvězdičkové hodnocení.Trochu méně zaujatosti k Seegalovi by neškodilo. ()

smrtubohem

Jeden z nejlepších filmů se Stevenem, který je neuvěřitelným způsobem zatracován a kritizován. Bitky natočeny mistrně, Steven je mladý, energický a doopravdy velmi velmi rychlý. ()

Stanmi

Labutí píseň klasických seagalovek, Steven jako agent federální agentury PETA vyšetřuje znečišťování přírody v jednom Kentuckém zapadákově, námětově je film nejvíc podobný Aljašce v plamenech, opět se jedná o eko-thriller, což mi osobně vůbec nevadí, Steven vypadá dobře, má cool kabáty, umí hrát na kytaru a film stále umí nabídnout kvalitní herecké obsazení (Stephen Lang, Kris Kristofferson, Harry Dean Stanton) a povedený soundtrack. Což už je horší je, že ubylo bitek i povedených chvatů a příběh obsahuje několik klasických klišé, ale oproti pozdějším Stevenovým filmům, jde pořád o kvalitní film, na který se v sobotu večer klidně zase kouknu. ()

walkingdead

Tři roky po Aljašce v plamenech přichází další Stevenův trochu moralistický eko-snímek. Herecké obsazení je sympatické, prostředí příjemné a i když film nemá takový spád jako dřívější Seagalovy akčňáky (hlavně co do kadence akčních scén, které jsou tady často prokládány i scénami, v kterých se Steven dokonce pokouší o herectví), tak se to dá shlédnout úplně v pohodě. A v porovnání s tím, co Seagal začal točit jak na běžícím páse ani ne o 10 let později, si to klidně zaslouží i 8 hvězd. ()

Reiner

Skvělý film, se skvělým příběhem i hudbou. Nechápu, proč se nelíbí?! Aljaška to byl průser. Ale tohle? Nádhera!!! Ve všech směrech 5* a za mě 92%! DOPORUČUJI! ()

koza3

Kentucky. Whiskey, KFC, vidlákov a taky úložiště kianidu, aby si jeden zbohatlík namastil kapsu. Do toho přisypte celého Seagala, který je prostě nezničitelný a máte hezkou devadesátkovou akční pecku. Když agent Jack rozmrdal pět fízlů levou zadní, bylo mi jasné, že ten by byl schopen zmlátit i atomovku. Trošku klišé side romantické story, ale přiznejme si, že v těchto filmech to jinak ani dopadnout nemůže. V přepadení v pacifiku byl Seagal kuchař, tady je tesař, ale bouchá mu to stejně dobře. Užil jsem si to a nebýt toho toxického odpadu v dole, přestěhuju se tam. ()

Kokutek

Akční drama thriller? Kdepak. Roztomilá romantická konverzační komedie s Stevenem vyvedeným v kůži a třásních. ()

bmx6

Seagala mám rád a tohle určitě není žádný zázrak.Ale tenhle film by si zasloužil drobet vyšší hodnocení.Určitě o mnoho lepší než jeho další filmy. ()

Londi

Není nad to, když přijede agent z velkoměsta a dává na prdel vesnickým buranům! K tomu ještě láska a trocha správné muziky...no co byste nechtěli, lidi?? Pro mě druhá nejlepší Seagalovka. ()

heavy

Známý lamač vazů a dívčích srdcí Steven Seagal v roli manuálně zručného agenta FBI Jacka T. ochraňuje slabé, nevzdělané a zneužívané a ohýbá přitom lidské končetiny do nepřirozených úhlů, přesně jak to mají jeho fanoušci rádi, a je jasné, že ho nikdo a nic nezastaví, dokud nebude dosaženo spravedlnosti. Film je to tak neuvěřitelný, že je vlastně velmi zábavný a já se na něj vždycky rád znovu podívám, když ho v televizi reprízují. ()

PeteBuck

Strašná rozvláčna blbosť. Jediný, kto tu vyčnieva, je Kris, ktorý toho svojho záporáka zahrá naozaj dobre, ale tu je už vidieť, že začína Stevenove temné obdobie, kde kravina strieda kravinu a málokedy sa objaví niečo, na čo sa dá pozerať. Nuda, slabota, zívačka. ()