Svérázný Joe pracuje jako uklízeč v rozhlasové stanici, je terčem posměchu kvůli tomu, jak vypadá. Nechá si všechno líbit, nic ho nedokáže urazit, protože má zvláštní dar vidět všechno pozitivně. Jednoho dne omylem vpadne do živého vysílání, kde ho sarkastický moderátor Zander využije jako ideální cíl svých jedovatostí. Neplánované zpestření programu se však vyvine nečekaným směrem. Joe ignoruje posměšky a začne vyprávět svůj příběh o tom, jak ho rodiče jako osmiletého kluka opustili na parkovišti v Grand Canyonu a jak se o sebe snažil postarat. Otupělé posluchače fascinuje jeho příběh plný neúspěchů i neobvyklý optimismus, který mu pomáhá vytrvat na cestě za snem o rodině a lásce. (TV Nova)

O.Peta

Parádní uhozená komedie, která s přehledem plní svoji úlohu a tou je pobavit, čehož sem se dočkal měrou plnou. Viděno aspoň 5x a neomrzelo mě to. 80% ()

kaylin

Já mám rád humor, který produkuje Adam Sandler, ale David Spade v hlavní roli postavy, která je od začátku protivná, to není něco, co by mě dokázalo strhnout na celý film. Navíc je zde humoru celkem málo a těch pár vtipných scén to opravdu nevytrhne. Je skoro škoda na tohle plýtvat časem, protože zbytečnější romanci jsem snad ještě neviděl. ()

Hamaradža

Toto som pozeral iba kvôli tomu že ide o frajerkin guilty pleasure. Nakoniec nešlo o také zlo ako som čakal, celkom milá neškodná zabava, s ľahkým optimistickým príbehom a minimom fekálneho humoru. Zvažoval som tretiu hviezdu. ()

DonPedro

David Spade je další výlupek ze Saturday Night Live, který si zřejmě myslí, že všechno co je trapné nebo nechutné musí být zároveň vtipné - a podle toho to taky vypadá. To, že Kid Rock kariéru ve filmu asi neudělá a že Christopher Walken je jako smrt a taky bere všechno většina lidí stejně tušila už dávno. ()

dee-key

Hovadina na druhou. Osudy dobrého člověka Joea, kterého rodiče jako malého nechali v Grand Canyonu. Není to žádný hluboký film, ale tak dokonalá hovadina, že člověka ani nemrzí, že se na to podíval. Platí tu to pořekladlo, že je to tak blbý, až je to vtipný. ()

dyfur

...pár vtipných momentov bolo,ale vcelku klasická podpriemerná americká komédia,kde nesmú chýbať hovná v rôznom prevedení.(padajú na hlavu,vezú sa na vozíku,obeduje sa na nich atď) ()

Violeta

Úžasně milý - tahle komedie i Joe. Příběh už tak milý není, ale beru to s nadsázkou, stejně jako paruku přirostlou k Joeově hlavě! ()

MartinNDL

Nebýt krásy Jamie Pressly, tak se na to ani nedívám. Ale teď po všem to zpětně nevidím jako klasické odpadní dílo, nýbrž jako slabou teenagerovskou komedii s pár slušnými momenty. ()

Juto

Táto komédia o outsiderovi, ktorý má značné čaro.Je to zábavný, až povznášajúci film a oplatí sa ho aspoň raz vidieť, ak vás neurazí toaletný humor. 6/10 ()

fars

No tak dobre, byla to sila a obcas byl humor dost fekalni, ale proboha to uz tady nema nikdo smysl pro humor? Ja se u toho dost pobavil. Mozna jsem uchylnej, ale smal jsem se skoro porad. Taky musim zvlast pochvalit vynikajici cesky dabing! Puvodne jsem chtel dat 4*, ale kdyz jsem zde videl tak nizke hodnoceni tak volim 5* + dva body do aktivity. David Spade byl skvely, pribeh zajimavy, herecke obsazeni pestre, rezie svizna, no proste do pohody... ()

Ice123

Slušná "béčková" komedie. Někdy jsem vážně řval smíchy (někdy až hrozně přehnaný a nechutný, ale vážně to tam sedí).... Dle mého názoru by se mělo hodnocení pohybovat mezi 60%-70% ;) 70%. ()

angel74

Jasně, je to strašná krávovina, ale musím se přiznat, že jsem se občas docela nasmála. Na večerní odreagování a vypnutí mozku to docela ujde... (50%) ()