The Exciting Escapades of Mr. Bean

(video kompilace)
Krátkometrážní / Komedie
Velká Británie, 1991, 55 min

Prekliatie Mr. Beana: Plaváreň, snaha o útek z parkoviska bez zaplatenia, výroba sendviču v parku, návšteva hororového kina s priateľkou. Mr. Bean ide do mesta: Ladenie televízora, topánka na streche auta, stretávka s priateľkou na diskotéke. (POMO)

AxelWers

Popis obsahu hovorí za všetko, epizóda Plaváreň svojho času bolo to najlepšie čo som videl. "Výroba" sendviču v parku je tiež veľmi zábavná (zdá sa mi, že muž sediaci vedľa neho je tým istým hercom, ktorý v plavárni hrá plavčíka), no a horor v kine je klasika. Mr. Bean tak ako vždy frajerí, ale všetko sa zmení hneď po úvodných titulkoch. V "mestskej" epizóde je najlepšia časť s priateľkou na diskotéke, kde Mr. Bean zažije kopu smoly. ()

aannemer

Mám jedinou výtku k tvůrcům - Mr. Bean byl v kině Na Noční můře z Elmstreet, ale hudba k tomuto hororu rozhodně nepatřila. ()

xander

Epizo´da v kine je neprekonatelná ale aj ostatné majú vysokú úrovenˇ. Rowan Atkinson je jednoducho neprekonateľný. ()

Olivier

Bean ve mně vyvolává silné nutkání vykašlat se na školu, práci, lidi kolem sebe, koupit si plyšového společníka, sako se záplatami na loktech a začít žít tenhle jednoduchý, přímočarý život. ()

HHOKY

Já miluju to kino,to je moje nejoblíbenější.Vždycky,když jsem na hororovým filmu,tak si na to vzpomenu,když pozoruju ostatní lidi..:-) ()