Jean Hamiltonová je matka ve středních letech a její největší radostí jsou dcery Holly a Zoe. Největší starostí zase chlapi. Každý nepodařený vztah řeší útěkem bez ohledu na své dcery a ani ji nenapadne, že by na tom bylo něco špatného. Holly už unavuje stěhovat se pokaždé, když matce nevyjde další vztah. Jediné, co by pomohlo, je tajný ctitel. Ten ale neexistuje, a tak si ho Holly jednoduše vymyslí. Její matka je po dlouhé době znovu šťastná. Muž, který se do ní zamiloval, je konečně tím pravým, ráda by ale znala jeho jméno a tvář. Jediným adeptem na dokonalého muže je spolužaččin šarmantní strýc Ben, a tak si Holly tak nějak "vypůjčí" jeho totožnost... (TV Nova)

Lilith03

Hilary je kočka, určitě jsou jiné filmy s ní lepší, ale tohle bylo fakt blbí. Mám ráda romantické komedie, ale s přítelem jsme se oba shodli, že tohle je kravina. Jednání postav nelogické, iracionální a konec přeslazený, nereálný a uspěchaný. ()

mikalana

Koukatelné a dokonce se i zasmějete, pokud nebudete příliš kritičtí, uvolníte se a rozhodnete pobavit. Celkově je to trošku nedotažené a nahoře to drží především "pan božský" jako zajímavá postava, o které se bohužel nedozvíme tolik, kolik bychom chtěli. Hilary Duff nám dospívá a já se znovu ptám: jak dlouho bude ještě moct hrát naivní krásky? ()

MartyS

Pekny film na klidny vecer,chvili jsem myslel, ze to nedaji dodromady jeji matka s Benem,ale nakonec to melo slusny happyend.Jinak Hilary Duff je bozska,ale uz natocila lepsi filmy. ()

pavont

Tuctove, tuctove, tuctove. 100 krat videne a este 100 krat pred nami. Hilary je herecka na prd a jej uzke portfolio zacina vyzerat hrozivo. A kdo je pan Bozsky. A do riti Chris Noth. To je prekvapenie. Vieme ako to skonci uz od tituliek. A co ples? Nechyba? Preboha len to nie. Takze ano, tak ako Manuely a Jednoduche Marie aj toto si bez pochyby divakov najde. Takze romanticke komedie ano ale toto uz nikdy viac. ()

kacudzde

Nápad, kdy si dcera vymyslí pro svou osamělou matku fiktivního přítele s reálnou tváří není špatný, zabíjí ho však některé zbytečné a trapné scény a potrhlé chování postav. 2* za Božského Chrise Notha. ()

Tanulin

Ch.North je "Pan Božský" a je jedno v čem a s kým hraje ;o) H.Duff mi nijak nevadí a H.Lockear mám ráda takže jsem jejich obsazení rovněž kvitovala. Klasická americká zamilovaná oddechovka. ()

Bodega_Bay

Tak toto je naozaj riadna blbosť...až taková, že se mi nechce všechny ty ptákoviny vypisovat. Já tyhle chřipkové filmy k horkému čaji docela můžu, ale čeho je moc, toho je příliš. Děs. Nedá se přežít ani se silnou horečkou. Scénář měl sežrat sousedovic pes. ()

forňa

Opět jsem se přesvědčila o tom, že Hilary je neuvěřitelná (neuvěřitelně děsná), podobně jako ta herečka z merlose place, co hraje její matku. Zápletka trapná, vtipy nerozdýchatelné. Bod za to, že je to lepší než jihoamerické telenovely. ()

rado3105

Dalsia blbost a nemam rad afektovanu Hillary. Nech nerobi to co nevie. Kurnik tieto celebrity co sa tisnu vsade ma vytacaju. Ako sa vlastne dostala do filmu, co je Rotschieldova? ()

Aceboris

Nemozem si pomoct, no viac nez dve hviezdicky si tento film nezasluzi, zo zaciatku citatelne, nudne, nicim nove, neprekvapive, snaha dcery najst dokonaleho romantika "pana bozskeho" pre svoju mamu, ktora ma vecnu smolu v partneroch. ()

cachanell

Nepřekvapí, neurazí. Romantický film jako každý jiný. Příjemný, vcelku zábavný - koukatelný. Ke chvíli odpočinku mohu doporučit. ()

wild_angel

Milý svieži film, ktorý pobaví a vyplní čas. Tak na jedno pozretie alebo strávenie príjemného večera v papučkovom štýle. Hilary Duff mi ako herečka celkom sedí a rada si na odľahčenie pozriem aj filmy s ňou. Miestami pobaví no je ľahko predvídateľné čo sa bude ďalej odohrávať. ()

Milinka84

Slaďák na který se stačí podívat jednou, nepobaví, ale ani neurazí. Chris Noth je pan božský, ale ne v tomhle filmu. ()

Dulamasaka

Hilary Duff je buď zlá herečka, alebo si vyberá zlé filmy. Nuda nuda nuda. Navyše prakticky žiadna zápletka a dej tak priamočiari, že som vedela ako to skončí po 5 minútach. Ako jednorazovka v upršanom počasí keď sa nedá robiť nič zmysluplnejšie a všetky dobré filmy ste už videli sa to ale prežiť dá. ()