V kriminálnom prostredí sa odohráva najnovší film Johna Maddena (Dôkaz, Zamilovaný Shakespear) v hlavných úlohách s Diane Lane (Neverná) , Mickeym Rourkom (Sin City, Vtedy v Mexiku) a Thomasom Janeom (Pomstiteľ). Carmen Colsonová (Lane) a jej manžel Wayne (Jane) sú nútení zostať v programe pre ochranu svedkov. Kým si oni myslia, že sú v bezpečí, dvaja vrahovia s cieľom ich "odtajnenia" sú im na stope. (oficiální text distributora)

^Rain^

Velmi prijemne prekvapeni. Naprosto nechapu, proc byl film tak oddalovan (snad od roku 2006) a proc nesel az na vyjimky, co se daji spocitat na prstech, vubec do kin. Film si urcite zaslouzil sirsi release a urcite by se vedle te hromady odpadu, co vychazi, neztratil. Mickey Rourke je jako zasadovy zabijak skvely a predevsim diky nemu jsem se pristihl, ze vlastne "drzim palce" zaporne strane. ()

DJ Kritik

Ničím zvláštny film, čo sa týka nápadu alebo zvratov. Musím povedať, že Mickey Rouke ma príjemne prekvapil. Jeho vyzáš je typicky "zápornácka", tak ako je prezontovaná vo väčšine takýchto druhov filmu. Vo filme sú momenty, ktoré majú diváka pripravovať na premyslené ťahy hlavného hrdinu, ale celkový dojem je skutočne viac než podpriemerný. Po dvoch dňoch už ani neviem, čo to ten Indián vlastne chcel dokázať. Akcia: * Napätie: * Dramatičnosť: * Vtiahnutie do deja: ** Realita: ** ()

klerik

Luxusné obsadenie vo filme, ktorému by viac svedčalo nedeľné televízne popoludnie než seriózny filmový večer. Ale bez tohto obsadenia by som ho nepozeral... Film neprináša nič zaujímavé, natočený je totálne rutinne a snaha o určitú hĺbku Rourkovej postavy je skôr smiešna... Ako televízny projekt by som ho hodnotil lepšie, lebo nejde o nejaké vyslovené fiasko, ale nič to nemení na fakte, že Killshot je... zbytočný... ()

Bart16

Tohle je pro mě jedno velké zklamání.Kdyby se jednalo o nějakou epizodu ze seriálu,tak bych byl možná spokojen,ale od člověka,který natočil něco,jako je Zamilovaný Shakespeare bych čekal opravdu o dost víc.To samé platí o trojici hlavních herců(Lane,Rourke,Jane) si tu očividně jen vydělávaj na nájem.Jediný,kdo příjemně překvapil byl mladý Levitt,jeho postava byla jednoznačně tím nejlepším na celém filmu.Ovšem ani on nezachránil tento nudný a ničím výjmečný thriller. ()

genetique

Po predchádzajúcom ukážkovom Maddenovom filme po režisérskej stránke a Rourkovom po hereckej, som čakal trošku väčšie nasadenie od oboch borcov, dočkal som sa však len pomerne priemernej záležitosti. Čo sa týka príbehu, tak aj napriek pomerne akčnému rázu má film mnoho nedostatkov, ktoré som doteraz v Maddenových filmoch nenachádzal, tak dúfam, že toto bola len nejaká slabšia chvíľka. Originalitu divák nájde v málo scénach, brutálnosť ladenia deja a pár zvratov nemajú takú silu, aby dokázali zmiesť zo stola dojem primitívnej zápletky. Čo sa týka Rourkea, tak práve takýmto priemerom by sa mal vyhýbať, aby 'The Wrestler' nezostal len jediným žiariacim svetlom v jeho kariére. Zvyšok obsadenia odvádza tiež štandard, najväčším hereckým pozitívom bol maniakálny Joseph Gordon-Levitt, ktorý to po hereckej stránke ostatným esám poriadne natrel. Priamočiary dej a slušný záver pozachraňovali čo mohli. 65%. ()

• Všechny scény zahrnující postavu zkorumpovaného policisty Ferrise Brittona (Johnny Knoxville) byly vystřiženy z finální verze filmu, protože se při testovacím promítání lidem nelíbila jeho postava. (CliffLee)