Posbírejte všechny své síly a připravte se na spoustu akčních scén a mrazivého napětí, protože teď už neexistuje cesta zpět! Ve vzrušujícím pokračování úspěšného filmu se totiž znovu vydáte na extrémně nebezpečnou výpravu za nepřátelskou linii. Když dostává speciální oddíl americké armády úkol, aby zničil severokorejskou raketovou základnu a odvrátil tak možný jaderný útok, neúspěch nepřipadá v úvahu. Mise je však neočekávaně přerušena a hluboko v nepřátelském území zůstávají odříznuti čtyři vojáci. Aby přežili, musí přemoci povstalecké síly, které usilují nejen o životy jich samotných, ale i o životy spojenců a všech obyvatel svobodného světa! (oficiální text distributora)

Vital

Američané vždy ve svých bojových filmech,myslím tím své operační tými,jako byly např. Delta Force trochu více přeháněly,a tento snímek není o moc větší vyjímkou,i když herecké obsazení je zde slušné,což filmu dávám velké plus,ale mohlo to být rozhodně lépe napsané a zrežírované,rozhodně triky s třesoucí kamerou jsou tam v jednu chvíli až moc a aby na konci snímku 6 chlapíků postřílelo celou armádu Korejců a aby ujeli "hřibu" je vážně už přehnané. ()

Mr.Dark

Na jedničku jsem se docela rád díval,tak jsem čekal od dvojky něco podobného...a bohužel nic.Příšerná je kamera,kde jsem málem dostal epileptický záchvat.Laciný příběh doplněný dokumenty z KLDR...orginální je snad akorát přesun v multikáře,u kterého jsem se alespoň zasmál... ()

chosan

Už si ani nevybavím jedničku ale nedávno jsem viděl 3 a ta se mě líbí mnohem víc. Což o to zápletka a film špatný není ale nijak zvlášť mě to nenadchlo dávám 35% a to jsem ještě hodnej. ()

Sindymindy

Zabývá se problematikou jaderného zbrojení v Severní Koreji a americkým odvetným úderem. Typický americký „army“ film, který má své krásné hrdiny a chudáky padlé, splněnou misi i za cenu mnoha obětí (neznámých tváří, které tolik nevadí). ()

Jrk

Zamtena kamera ktera si navic hrala na barevny efekt. Nulovy pribeh, absence hudby. Ciste hodnotim strelbu ve filmu. ()

vbejk odpad!

Politický US film jako mnoho dalších mne dostal svou naivitou. Vyměnit si jeep za muntikáru, to se může stát jen ve filmu... Kdyby se armáda KLDR chovala jako v tomto filmu, nevydrželi by ani rok. ()

LEFTFLANK

Jednu dávam za Keitha Davida a jeho super zmagoreného inštruktora-seržanta, zvyšok bol však sračka. Neporovnateľné ani s jedničkou a to bol obyčajný priemer možno horšie ()

Arutha

Americkí vojaci majú pozoruhodnú schopnosť regenerácie, chlap dostane klinec do ruky, pár krát mu po nej buchnú kladivom a o pár minúť neskôr už veselo kosí puškou korejcov ako by sa nechumelilo. Jeho kamoš sedí polomŕtvy po mučení na stoličke a o pár minút neskôr mu už pomáha kosiť korejcov. Rambo by sa mohol učiť. Inak nechápem načo tam tú bombu boli ničiť, v čase keď vybuchla boli naši hrdinovia cca 100 metrov od nej a nikomu sa nič nestalo aj keď na mape bol výbuch jak v drvivom dopade. Ťažko povedať pre koho mohla byť nebezpečná. ()