Kat: Válečná zóna

• USA Punisher: War Zone (více)

Bývalý člen speciálních sil Frank Castle je po šesti letech zpět v plné zbroji jako Punisher, který tentokrát vede válku na dvou frontách - s podsvětím i s FBI. V hlavní roli vykonavatele spravedlnosti se představí Ray Stevenson, jehož známe ze seriálu Řím.  Bývalý člen speciálních sil a agent FBI Frank Castle je po šesti letech zpět v plné zbroji jako Punisher, který tentokrát vede válku na dvou frontách. Poté, co zabil mocného mafiánského dona, se nyní jeho terčem stává druhý darebák v pořadí - krutý šéf gangu Billy Russoti (Dominic West). Castle ho při přestřelce znetvoří, ale zahyne přitom i tajný federální agent. Russoti, který si říká “Jigsaw”, touží po odplatě a najme si na to Franka, nejnechvalněji proslulého zločince z podsvětí. Ale ani FBI nechce zůstat pozadu. Je na Punisherovi, aby nalezl způsob, jak v tomto adrenalinem nabitém akčním thrilleru obejít zákon a zničit smrtící armádu zločinců. Herec Ray Stevenson (seriál Řím), se přesvědčivě zhostil role vykonavatele spravedlnosti, jehož žena a dcera byly zavražděny, kterou převzal po Dolphu Lundgrenovi (1990) a Thomasu Janeovi (2004). (oficiální text distributora)

S3dlak

Čisté stupídne, stupídne erkové béčko. Neviem čo si Lexi myslela že vytrieska z tak debilného scenára a prehrávajúcich hercov, keď sama na svojom poli totálne zlyháva. Pri dialógoch som mal veľa krát chuť vypichnúť si oči vidličkou a spáchať harakiri utopením v záchode...Réžijný fail vidno prakticky vo všetkom. Či už ide o budovanie atmosféry, alebo nezvyčajne ťarbavo natočenú akciu, chýba tomu akýkoľvek drive, nadhľad a sem tam nejaká hláška. Celé to na mňa pôsobí nejako divne mdlo. Brutalitky občas potešia, ale čo z toho, keď akurát pôsobia ako smiešny kŕč. Herci s výnimkou dobre hrajúceho Raya Stevensona absolútne prehrávajú a hlavný záporák mi pôsobí ako trtko ktorého scenárista odpísal z Nolanovho Dark Knighta. ()

chosan

O hodně slabší než starší film z Travoltou, ještě teď se mi hrůzou vybaví ten sešitej ksicht takže já dávám hodně slabý průměr a 50%. ()

moorks

Kdo má rád akční podivánou, ten si přijde na své. Jde vpodstatě jen o komiksové převedení na filmové plátno. Trochu mě pobavili při scéně s Rusy. Ta jejich výzbroj, to bylo k smíchu. Je vidět, že američtí filmaři žijí ještě v nějakém snu nebo filmovém pravěku. ()

B.e.r.n.y

The Punisher je jediný nejen "marvelovský" komiks který jsem si skutečně oblíbil. Předešlé filmové zpracování s Tomem Janem mě poměrně zklamalo a tak jsem do tohoto počinu vkládal velké naděje. A skutečně s naplnily. Film si skutečně mnohem víc rozumí s komiksovou předlohou a i Frank se mnohem více podobá tomu komiksovému. Děj nehodnotím špatně a zpracování úhlavních "záporáků" se též vydařilo. Fanoušek komiksu bude z podívané nadšený, diváka neznalého předlohy neurazí. 80% ()

PanSoudce

Ray Stevenson předvedl dobrou práci, přestože mi do téhle role absolutně neseděl, představoval bych si ho spíše na druhé straně příběhu. Jenom škoda, že zde nebylo víc akce a brutality, kterou mohl příběh Punishera nabídnout. ()

Jrk

Vyborna akce. Film dela cest komiksu a jestli nekdo ceka duchaplny dej s tisici zvraty tak toto rozhodne tento film neni. Drzi se jedne linie. Spousta strelby, drsny Punisher, nejaka ta mrtvola. Co vic chtit kdyz predloha k filmu byla stejna. Kritikum filmu doporucuji nekdy ten komiks vzit do ruky. Fanouskum se jiste bude libit a to byl jiste ucel. Pro ostatni holt dalsi akcni film s novodobym drsnakem. ()

Drobeczech

Akce, akce a zase jenom akce. Punisher je zpět a nezabíjí lidi po desítkách jako v prvnim díle ale rovnou po stovkách. Jednička měla lepší příběh a herce, dvojka je zase akčnější a příběh taky neni nejhorší. Jestli se vám líbila poslední scéna z jedničky kdy Punisher pobije všechny chlápky v baru, tak tehnle film budete milovat.75 procent si rozhodně zaslouží. ()

Draugen

"Oh Bože. Ted mám všude na sobě rozplsklej mozek."Je to dobrej film, ale jen pokud ho berete jako komiks. Protože takovej Punisher prostě je. 3,75 za dobré ztvárnění Punishera. Jinak celkem průměrná střílečka s nepřílis vábnejma zvukama. ()

bocy

Asi 9/10 filmu je nepozerateľných... Jedna hviezdička za sympatické dievčatko a happyend, inak je to otras :-/ ()

Figuto

Ray Stevenson jako Kat dobrý, ale jako celek se to ke shlédnutí nedá doporučit. Možná jindy, u jiného zpracování. 3/10 ()

milatko81

ja davam 5 hviezd a opat odsudzujem tych co sa tu hraju s dvoma hviezdami na tazkych hodnotitelov! ste trapni a jednoznacne mate velmi obmedzene mozgy co sa tyka filmu na film treba pozerat tak ako je natoceny a nie kazdy film ma oskarove tendencie a nesnazi sa hrat na tazke drama! je to akcnak so vsetkym co ma mat nic mu nechyba a to je to o co tu islo! SUPER! ()

2tomas2

Film nijak nepobavy ludi ktorý čakali niečo ako prvý diel.Ten bol skor zacieleny na dej ale druhý diel je len čista a drsna akcia.Žiadne zlutovane...teda iba to že omylom zabil policajta...ale nič viac.Film ponúka temnu atmosféru,dost krvy, ale nič viac. ()

Marlow2

Největší plus jsou slušné akční scény s příjemnou dávkou brutality a Ray Stevenson, který na Punishera typově sedí. Hlavní záporák jako vystřižený z Batmana (scena se sundáváním obvazů po operaci obličeje je skoro kopie) je pro mě největší slabina a působil spíš směšně než děsivě. Celkově asi nejlepší znázornění Punishera ve filmu, ale na komiksy stále nemá. ()

JARDAHONDA

Podle legendárního komiksu byl natočen již třetí film, který se drží předlohy asi nejlépe. Bývalý člen speciálních sil Frank Castle je zpátky v plné zbroji jako Punisher, mstitel s lebkou na triku a vede osamocený boj proti organizovanému zločinu. Jeho zrak se upírá směrem k hlavnímu bossovi - musí stanout proti zatím nejnebezpečnějšímu protivníkovi, který si říká Jigsaw. To jen ve stručnosti k tomu poměrně ostrému akčnímu snímku se slabším scénářem.. Osobně jsem byl celkem spokojen. 50 % ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Starosti se zjizveným pistolníkem

Starosti se zjizveným pistolníkem

07.12.2008

Adaptace drsného westernového komiksu Jonah Hex, která vzniká u studia Warner Bros., si prošla dlouhou a strastiplnou cestu. A možná ještě není všem změnám konec. Shrňme si to: Prvním kandidátem na… (více)

Řím na filmových plátnech?

Řím na filmových plátnech?

04.03.2008

Další lovec přízraků

Další lovec přízraků

23.10.2007

Je to tak předvídatelné! Jakmile se horor 30 dní dlouhá noc stal přes víkend jedničkou v americkém komerčním řebříčku (a weby, včetně tohoto, se zaplnily spokojeným vrněním nejen žánrových fanoušků),… (více)