Alyce Kills

Alyce si užívá večer se svojí kamarádkou, alkoholem a drogami. Poté, co ji shodí ze střechy domu, začne Alyce sžírat pocit viny a ponoří se do děsivé noční můry plné sexu, násilí a drog. Její mysl se trhá na kusy a stejně dopadne každý, kdo se jí postaví do cesty. (Mr.nachos)

Bloody13

Jay Lee nám po tvůrčí stránce konečně dospěl. Pokud byl Slaughter špatným pokusem o nízkorozpočtový Night of the Demons, a Zombie Strippers! už poctivým gorefestem s příjemným obsazením, Alyce je pak vyzrálým filmem v právem slova smyslu. Většinu času tvářící se jako psychologické drama s námětem tak vážným, až z toho mrazí. Hrdinčin propad do absolutních depresí, drogové závislosti a sexuálních deviací je podán reálně, bez náznaků humoru. A pak přijde posledních 15 minut, ve kterém se všechno zlomí: hrdinka začne jednat a divák se nestačí divit. Krvavá nadsázka vás ošlehne s první várkou vyvrhnutých vnitřností, smích vyvolá zbavování se těla kuchyňskými spotřebiči a nepustí až do naprosto odzbrojujícího finále. Otázku "What?" nepokládá Alyce, nýbrž překvapený, na kolena sražený divák. Pěkné. ()

iamek

Když si pustíte posledních cca 20 minut, tak vážně o moc nepřijdete. Ale poslední dvacetiminutovka stala za to. Závěr byl docela Tarantinovský a to já rád. Na to, jak měl snímek nízký rozpočet, tak závěr byl natočený skvěle a porcování vypadalo tak krásně realisticky. Alyce není film pro každého, ale už kvůli závěru stojí za podívání. ()

Pilda17

První hodinu se neděje nic zásadního a člověk se nudí. Na jednu stranu pár scén bylo pěkných, ale nic jiného nám Alyce nenabídne. Zbývající půl hodina je brutální a hodně stravitelná. Kdyby to začalo dříve a děj byl spíše jako poslední půl hodině, tak zvednu hodnocení. Podle mého názoru moc dlouho trvalo než Alyci hráblo a to byla velká škoda... 6/10 = 60% ()

eraserhead666

Sice ne zrovna originální, ale velmi sympaticky a zajímavě pojatý... a teď bych asi napsal rozpad osobnosti, ale když tak o tom přemýšlím, Alyce vlastně svou osobnost v tom filmu jen utužovala, dávala ji volnost a stmelovala ji. Skvělé propojení nekomediální komičnosti (nemělo to být primárně zábavné ale ve své reálnosti se tomu člověk prostě zasměje) se syrovou brutalitou, ověnčené hned několika skvělými scénami (sex s trenérem, snaha zbavit se mrtvoly, úplně poslední scéna a záběr). Hodně velkým plusem je obsazení hlavní hrdinky, Jade Dornfeld je parádní a čím více její Alyce hrabalo a vnitřně se osvobozovala, tím byla sympatičtější a sexy. 3.5* ()

peiton

Nie som si istá čo presne chcel autor týmto snímkom povedať.Myslím,že sa nevyjadrím až tak špatne ked zhodnotím, že sa tu vystriedalo viacero žánrov.Ak by sme to hlbšie rozobrali a išli do detailu mohli sme tu vidieť psychologickú drámu,cez krimi zápletku,postrehla som tam aj mierny náznak duchariny a malo to aj špecifický prvok hororu a to krv.Ale ako horor mi to rozhodne neprišlo ako je uvedené v popise.Celý čas sa tam nič podstatné vlastne nedeje,hraničiace s nudou,až s nutkaním posunúť dej dopredu.Celé mi to prišlo ako keby autor potreboval všetko podstatné vtesnať do posledných 20 minút.Ak sa vám podarí prelúskať celým filmom za vašu trpezlivosť budete náležite odmenení v podobe krvavých orgií.Ja som vydržala a tam sa teda diali veci.Jednoznačne pre mňa nečakaný záver.Ale aj napriek tomu toto celé hodnotím ako jednu globálnu kravinu,i ked nie až tak nezmyselnú a nereálnu. ()