Harold a Kumar se vracejí a tentokrát míří do Amsterdamu, kde je snadno k mání marihuana. Problémy však začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s teroristou. Oba hrdinové se tak ocitnou na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct...
Harold a Kumar jsou zpátky, ještě vyhulenější a vymaštěnější než bývali. Před čtyřmi lety se vydali za hamburgery, dneska si to namířili přímo do Amsterdamu. Se snadným cílem a stejným průběhem: spousta alkoholu, lehkých drog a sbírka podivných postav, o kterých se vám většinou jenom zdá - na cestě za poznáním. Bohužel problémy začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s nebezpečným teroristou. Oba hrdiny pošlou šupem do vězení na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct, a vrací se i starý známý Neil Patrick Harris, který hraje sám sebe, takže o zábavu je postaráno. (oficiální text distributora)

kobe.AIR

Pokračování sice kvalit prvního dílu nedosahuje, ale i tak se ve své kategorii jedná o vrchol současné kinematografie:-) ()

DaWz

Film zde má průměrné hodnocení, se kterým já nemůžu souhlasit, protože jsem se bavil od začátku až do konce opravdu královsky. Nadšený jsem byl z návalu skvělých vtipů a když přišla na řadu písnička "My Dick", tak už jsem brečel smíchy. Neméně mě dostal "cockmeat sandwich" a tlusťoch ve věznici jak se obhajoval, že není gay :-D Po dlouhé době jsem viděl úžasnou komedii, kterou nemůžu než doporučit. ()

Creshaw

Presne jak pise KOCOUR - a proto jsem nechutne a nezajimave pasaze preskakal a libilo se mi to :) Bez nich by bylo hodnoceni 4* ()

Sakikura odpad!

Popravdě jsem přímo alergická na filmy tohohle typu a nedívám se na ně, ale bohužel jsme ve škole měli volnou hodinu bez dozoru a tak to tam spolužáci pustili. Musím teda říct, že nechutnější humor jsem nikde jinde neviděla. Tohle by nemělo být přístupné ani teenagerům, nejlépe by to vůbec nemělo existovat. Tohle je můj názor i když chápu, že někoho takové filmy baví. Rozhodně se na to nedívejte pokud nemáte rádi sprosťárny, nechutnosti, primitivní příběhy a pubertální humor. ()

gezper

Po jedničce je tohle strmý pád do propasti. Nechápu ještě relativně vlažné přijetí ostatních (CSFD 61%, IMDB 6,6!) . Mě to přišlo naprosto strašné, fekální humor spolu s náhodně "návaznými" scénkami moc vtipu ve výsledku nevyplodil. Od absolutního odpadu to dělí jen relativně málo. Smál jsem se spíše údivem nad paradoxy, co dokázali dost pravděpodoně taky sjetí scénaristi vyplodit. Je možné, že jsem na to byl málo (=vůbec) zhulen nebo mi to částečně zkazil dabing. Ale já vlastně ani ty fekalo-repliky v originále chuť slyšet vůbec nemám. [20%] ()

Saxos

Oproti jedničce žádný posun kupředu. Ještě, že zhulený prezident nevzal 'Air Force One' a nevydal se s naší partičkou do Amsterdamu taky. To už by byla pakárna. Klady: pár slušných nápadů. Zápory: který vyzněly do prázdna. ()

oceanic6

Maximálne dementný film ku ktorému by mali pribaľovať aj človeka ktorý by vám ukazoval kedy sa máte smiať. Možno v skupinke s kamošmi a v "dobrej nálade" to funguje, ale ja to už nezistím lebo tento hnus nechcem už nikdy vidieť!!! 2* sú za všetky scény v ktorých vystupuje Neil Patrick Harris, vrátane úplného záveru ktorý príde až po záverečných titulkoch...odporúčam vydržať =) Všetko ostatné je ale vážny hnus!!! ()

Boxer666

První díl byl hustě ujetej, ale ten druhej? Sakra ten byl víc než ujetej, byl tak hustej, že sem se nezastavil skoro se smíchem, hlavně mě dostalo, že skončili s prezidentem na brku, hustárna, husčí jak voda. ()

Oblak

Ja mam marihuanove filmy velmi rad a v mojej filmovej zbierke si miesto vzdy najdu....Humor bol sice priemerny ale smial som sa na tom ako maly chlapec od zaciatku az dokonca a kedykolvek by som si to pozrel znova takze preto 5 hviezdiciek......nech zije sranda..:D:D ()

P@\/EL

Vynikající komedie, která začíná přesně tam, kde skončil první film. Film se opět nese na vlně vynikající zábavy v podobě někdy opravdu potrefených srandovních situací a hlášek. Děj je opět správně poblázněný a tvoří změť výborných scének, které tvoří jeden fantastický celek. Oproti jedničce mi tu ovšem chybí nějaká taková výrazná postava jakou byl bezesporu hnusák, i když jednooký kluk nebyl taky špatný. No a ten závěr, kde se objevuje samotný George Bush mladší, je naprosto dokonalý. ()

Chlo0opek

Tak tohle se asi opradu nedá sledovat jinak, než zhulenej. Ani když jsem počítal, že to bude ulítlé, tak i přesto to bylo moc. Přišlo mi to až za hranici vkusu. ()

Mark1983

Já se pobavil,což podle mého názoru je tento díl lepší,než jednička,u které jsem se nudil.Tento díl mi přišel dějově srandovnější,i když by se mohly vynechat jisté úchylárny jako onanování na začátku,soulož s pytlem marihuany a tak podobně. ()