Harold a Kumar se vracejí a tentokrát míří do Amsterdamu, kde je snadno k mání marihuana. Problémy však začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s teroristou. Oba hrdinové se tak ocitnou na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct...
Harold a Kumar jsou zpátky, ještě vyhulenější a vymaštěnější než bývali. Před čtyřmi lety se vydali za hamburgery, dneska si to namířili přímo do Amsterdamu. Se snadným cílem a stejným průběhem: spousta alkoholu, lehkých drog a sbírka podivných postav, o kterých se vám většinou jenom zdá - na cestě za poznáním. Bohužel problémy začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s nebezpečným teroristou. Oba hrdiny pošlou šupem do vězení na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct, a vrací se i starý známý Neil Patrick Harris, který hraje sám sebe, takže o zábavu je postaráno. (oficiální text distributora)

ScarPoul

Celkom dôstojné pokračovanie. Som milo prekvapený pretože aj napriek tomu že je to dlhšie a aj napriek tomu že je tu pár hluchým miest , tak sa to stále drží v medziach znesiteľnosti a dôležité je podotknúť že tam vyslovene nebola trapná scéna a keď už bola tak taká ktorý sa dala prepáčiť. Film nadvezuje na jednotku a začína asi 15 minút od skončenia jednotky. Stretávame sa tu so starými postavami ako Maria, Neil Patrick Harris a samozrejme Harold a Kumar. Tiež je tu kopec nových postavičiek a ako v prípade jednotky aj jedna obludka. Opäť sa to točí okolo trávi a okolo dievčat a snaď jediné čo môžem vytknúť je tá priamočiarosť deja. Od začiatku vieme ako sa to skončí a ničím nás to neprekvapí. Nechrilí to nápadmi ako v jednotke a TO robí s tohoto filmu len ďalšiu americkú komédiu. Sú tu vtipné prvky ale mohly byť využité viac. Každopádne ale scéna S Bushom nemala chybu. A tak isto Neil Patrick Harris. Som rád že to nakoniec prežil. Rozpočet je na tomto filme vidieť a to je škoda pretože je jednotka bola originálna aj napriek nízkemu rozpočtu. Tu sa riešilo už veľa otrepaných fráz a vecí ako kamarátstvo medzi Kumarom a Haroldom čo mi príde na to že je to dvojka trocha čudné lebo z jednotky vieme že aj keď sa dostanú do sračiek tak sa z nich aj spolu dostanú. Takže celková línia mi nesedela ale na jedno večerné pozretie stačí a zaručene pobaví. ()

maseer2

čekal jsem, že to bude horší než jednička, a to se taky potvrdilo.. ale bavil jsem se dobře - Neil Patrick Harris nezklamal a zhulený George Bush tomu nasadil korunu:) ()

Caszidy

Pro mně osobně trochu slabší než první díl, nicméně i tak jsem se značnou část z těch 103 minut stopáže dobře bavil. Nic převratného to není a NPH by mohlo být trochu více, i tak ale lze druhé dobrodružství Harolda a Kumara doporučit pro nějaký klidný večer. ()

BigDeal

Ak niekto čaká vtipný, šialený a v rámci možnosti inteligentný roadtrip movie v štýle prvého dielu, bude zrejme sklamaný rovnako ako ja. Jedná sa síce stále o šialený, nereálny a zhúlený sled udalostí, no namiesto humoru zostal len hnus...a nuda. V polovici som mal tých nechutností dosť a len s veľmi zlým pocitom som čakal na ďalšie nezmyselné vedľajšie postavy. Pritom som sa ale nemohol zbaviť predstavy, že ak by tvorcovia tento film vzali trochu inak, mohla by z toho vzniknúť dobrá satira. Takto bohužiaľ zostalo len minimum humoru, maximum fekálií a Neil Patrick Harris...s prižmúrenými očami 2*. ()

moviesfan

Určitě zklamání. Jednička se mi líbila víc. Po pravdě se mi zalíbila až asi po druhým zkouknutí. Třeba se mi tohle taky začne líbit. Možná to je tím, že jsem film tentokrát viděl s titulkama. Nevím. Jen jsem se tentokrát moc nebavil. Samozřejmě je tam pár dobrých vtípků, příběh je možná o trochu lepší než v předešlým snímku, ale jako celek mi přijde slabší. Hodnocení: 55% ()

corpsy

Možno, ako vidím podľa mnohých hodnoteniach, tu niekto nepochopil, že nejde o intelektuálnu woodyallenovskú komédiu, ale o čistokrvný vidlácky humor, plný skvelo vypointovaných scén. A ja som sa majstrovsky zabával. ()

Torision

Minimálně stejně vtipná záležitost jako jednička s na nějakejch místama až brutálníma špílcema. Neil Patrick Harris je ďábel. ()

ConanVJ

Tato komedie je taky parádní, sice už jsem se u ní nesmál jako u jedničky, ale i tak to má spoustu vtipných scének a fekálního humoru. Opět tu nechybí nic co má tento žánr mít. Film přímo navazuje na první díl, který končí tím, že Haroldova nová přítelkyně Maria odlétá pracovat do Amsterdamu a oba kamarádi se vydají za ní. Kumar to však zkomplikuje v letadle, kde vytáhne svůj vynález na hulení trávy a spolu s Haroldem jsou vzápětí označení za teroristy a uvěznění v Guantanamě. Z vězení se jim podaří utéct a pak začíná cesta, ve které se dostanou na párty dole bez, do srubu v divočině atd.... Za mě 75% :) ()

Kryton

Po čtyřech letech jsme opět tam kde Harold a Kumar skončily. Jede se do Amsterdamu! Vše je na dobré cestě zažít pořádné dobrodružství nyní v Evropě a udělat konkurecni Eurotripu , což je i zmíněno. "Harolde to je jako v Eurotripu, jen nemame zadné trapasy" ." To by to nebyli naši oblíbení hrdinové , aby se něco nezvrtlo. Varování: neberte si vlastně vyrobené báně do letadla , že se zhulíte , i když pak dostanete oranžový oblečky zdarma a buřtové sendviče ! Po extempore v letadle , kdy si jasně film utahuje a kritizuje politiku bezpecnosti po 11.září , nás opět čeká skvělá jízda plná gagů , podivných situací a plno bizardních postaviček. Jen zde není nikdo hladový po jídle , ale své svobodě. Takže hluchá místa zde vyloženě nejsou. Snad jen eskapada s jižanským incestním párkem mi tam vyloženě nesedí. Má to zřejmě citovat etídu z jedničky s Hnusákem. For s KKK už jsem viděl lepší v Blaznivých sedlách. Celkově celá Alabama , kromě setkaní s hodnými afroameričany co vám rádi vymění gumy. To by to nebyl Neil Patrick Harris , aby zachranil H a K a také opět film. Velký prostor dostal a také za něj zaplatil svým nejcennejsím co každý máme a dokonce zde si utahuje ze svých filmů ( ten s Whoopi , Hvezdna pechota a kdo ví co jeste) , ale hlavně houbičkuje zač je toho jednorožec! "Miluji tě! Já tebe taky Neil Patrick Harrisi" Celý film , ale nakopne do kultovnosti zhulený prezident USA. To si nenechta ujít. George W Bush junior je prostě borec ( aspon v tomto filmu ) ! "I¨am a fucking president" A konec ? Nebojte do Amsterdamu se dostaneme a trávy si užijeme dost. Dokonce i Kumar bude mít holku a není to Harold byt nosí kabelku. Vemtu travu do jedné ruky , holku do druhé ruky ( pripadně buřtový sendvič ) a nechte se bavit. ()

ladko odpad!

Chcel som dať aspoň jednu hviezdu za Neila, ale táto "komédia" si to nezaslúži. Je to len zmes samoúčelných nechutností, trápností, perverzností a nevtipností. Zasmial som sa možno dva krát(zato neveriacky som krútil hlavou neustále) a to je na komédiu veľmi zlé. Veľmi zlé. Ruky, oči a uši preč od tejto kraviny. ()

verbst

Zhulený Geroge Bush, "zhoubičkovaný" Neil Patrick Haris na jednorožci, párty dole bez? A další spousta politicky nekorektního humoru? Tohle všechno tu je. Ve větší míře než v "jedničce", která byla mimochodem trošku lepší než tohle. A co trojka? Jak řekl KarelR: Bring it on! ()

Korbitch

Opravdu dlouhou dobu mi to doma leželo, až jsem se jednoho večera odhodlal. Po prvotních rozpacích viz brutální díry ve scénáři, kdy už jsem nevěřil, že z toho bude něco kloudnýho, začne takovej kolotoč, že by z toho nevěřil ani Pavel Poulíček. Byť se jedná o jednohubku, kterou ihned po shlédnutí smažete z disku a rozhodně si ji nejspíš nepustíte už nikdy více, i tak mě tahle dvojka pobavila slušně. Někdo si může myslet něco o infantilitě, jenže já holt nejsem tak upjatej. A nikdy nebudu. ()

havLord

[Intro:] "Brothers and sisters! We gonna have Church tonight! And tonight this speaker is, Reverend Ruffus Jackson.." [Chorus:] "I wake up praising, God every day, I wanna....smoke some weed and roll me the J, Thankya Jesus! (Thankyou Jesus!) Thankya Lord! (Thankyou Lord!) For lettin' me live another day! Hey! hey!" [Verse 1:] "Nigger I'm high, nigger you high. (uh huh) lets get high in the motherfucking sky! Watch the butterflies, hit the wall, and if you're feeling down, give yer boy a call! Weed, it takes the stress away, thats why Bizarre smokes ten blunts a day. It's nuffing but the sticky, icky, green stuff! Line it, pass it and take a puff! Having a bad day, stop by my house, coz most likely, I've got a blunt in my mouth. So sit down relax and chill, and if ya don't smoke weed, then shit, I got sum pills! Watch ya need girl, a fucking refill? a fat bag a weed and sum happy meals? Nah, baby, I don't smoke no porks, only fat bags of weed in this escort." [Chorus:] "I wake up praising, God every day, I wanna....smoke some weed and roll me the J, Thankya Jesus! [Thankyou Jesus!] Thankya Lord! [Thankyou Lord!] For lettin' me live another day! Hey! hey!" [Verse 2:] "Sunday morning, Bizarre have day, Blunt in my mouth, watching DJ Dre. Dangerous my, just like Cudio Only church I know, a snoop dogg's studio. Wide out the raps, blowing in my lap, Rap hennesy, keep the acid tap. I'm glad, that I didnt't go down south, Take care of my kids, be the man of the house, orange mushrooms, and yellow stars, Fat bags of weed Get in and lap, come on jump in, Raid a bottle of gin, and two of your freaky friends O fuck it! Let's go to see the point, Bring your son alone, shit, he can hit the joint, Cause rapping, it's a full time job! All I wanna smoke weed and praise God!" [Chorus:] "I wake up praising, God every day, I wanna....smoke some weed and roll me the J, Thankya Jesus! (Thankyou Jesus!) Thankya Lord! (Thankyou Lord!) For lettin' me live another day! Hey! hey!" [Outro:] "Break it down....yea We gonna slow it down rite here... We havin' Church up in here tonight, it's the Reverend Rufuss Johnson... and we sittin' over here, at sixteen five-o, cone it[?] and ladies and gentlemen, come in, praise God with us.." [over chorus:] "Baptist, Catholic, Jahova Witness, yea, come praise God, yea! services, send it, at 4-20, brothers and sisters send it at 4-20! come on, praise God. Just coz you smoke weed don't mean you a sinner! What!?" [Bizarre: speaking] "Just coz you smoke weed don't mean you don't believe in God! Jesus will keep care of ya! Jesus! You need Jesus!" ()

Asgy

Tak tento druhý díl snad ani nejde s tím prvním srovnávat. Je to jen hodina a půl špatných vtípků, poskládaných za sebe. Kdyby zde bylo alespoň něco, co se dá nazvat příběhem, ale takhle... ()