zanvalzans

Tak fanúšikom tohto stupidného serialu niesom a že ztoho urobili celovečerák bola hlúposť.Zásadne týmto štyrom americkým mrchám nefandim.Su hlúpe,namyslené a naivné.Zaslúžili by si metlu do ruky,alebo ja gulku do hlavy. ()

hanca.uh

Uznávám, že některé situace jsou už trochu mimo, ale stejně i tak....mně to vyvažuje Samantha s jejími výroky, tu fakt muluju:-)), stejně tak i sledování seriálových dílů. Nicméně bych tento film v podstatě shrnula: ne pokaždé jsou rady kamarádek dobré! (tady konkrétně tím myslím změnu výběru svatebních šatů Carrie, bo kdyby si nechala ty své původní a nenechala se překecat k exkluzivnějším a tím pádem i k "noblesnějšímu" obřadu, tak by byla s Božským v chomoutu už napoprvé:-))) ()

VesVes

Ze seriálu jsem viděla jen pár dílů z každé série a to úplně stačilo. Film je taková pohádka, hezké šatičky, botičky, Mexiko. Normálně se tam chovala snad jen Charlotta. Pohodový film na nedělní odpoledne. ()

Oxiduji

Když se seriál dokodrcal do ČR byla jsem jasná cílovka. Krasavica mezi 20-30, obletovaná, hýčkaná, opouštěná i opouštějící. Seroš jsme s kámoškami milovaly...bylo to zkrátka zjevení. Najednou jsme slyšely podobné rozhovory, viděly podobná trápení i trapasy. A taky hromadu sexu...a občas jsme se nechaly i inspirovat...A ty hadry!!!! Chlapi ho nechápali a tím pádem nesnášeli. Stárnutí je ale pro každého. A film je zkrátka jiný. Vážnější, někdy fakt bolestný. Trochu to zachraňuje Sam, ale to prostě nestačí. Kdyby se tenhle filmeček neopíral o tak ikonický seriál, byl by to strašnej průser. Nostalgie ovšem velká!!! "Pořád to budeme my" ()

silmariel

Puvodni serial mam rada. Relaxace... Od filmu jsem ocekala, ze kvalita se bude od serialu diametralne lisit, ale film me mile prekvapil. Aspon na okamzik zatouzite (tedy zeny:-) ) stat se Carrie a mit obrovskou satnu, zit v NY a po vecerech resit stejne debaty. Jako odpocinkovy film je tento snimek absolutne dokonaly ()

jitul

Co napsat, aby už to tu nebylo? Snad jen - miluju seriál a setkání s Carrie a ostatními po letech, bylo víc než milé. Film krásně ubíhal, souhlasím, že děj nebyl nijak strhující, ale o to tu přeci nejde. Je to prostě takový mega dlouhý seriál - a to mi vyhovuje, stejně se mi vždycky jednotlivé díly zdály příliš krátké :) Příjemný humor a komické i úsměvné situace, skvělá moda, krásné nezávislé a přitom chorobně závislé ženy...co víc si přát? Můj názor - je to film o ženách a hlavně pro ženy - my ho chápeme a rozumíme všemu, i těm, pro druhé polovičky nesmyslným, věcem. Rozumíme jim všem... ()

Jasmín

Díky filmu jsem alespoň poznal pravé hlasy představitelek Sexu ve městě a ve skutečnosti nebylo o co stát, protože český dabing byl daleko lepší. Hlasy českých hereček měly lepší barvu než originály (třeba Sarah J. Parker mi ze začátku připadala jak nějaká osmnáctka... prostě Juřičková, Černá, Boudová a Gajerová u mě vyhrály). Zápletka kolem Carrie má podle mě naprosto debilní příčinu (to co předvedl Mr. Big před knihovnou a všechno to kolem není fakt normální), ostatní postavy to měly daleko lepší ... nejvíc se mi kupodivu líbila tentokrát Samantina story v LA a její závěr. No, i tak z nostalgie k seriálu dávám průměr, musím přiznat, že i pár krát jsem se od srdce zasmál. P.S.: naprosto souhlasím s hodnocením uživatele "movie" - já na to mám stejný názor a to už od první série :-) P.S.2: Herci s nechutně vybělenými zuby mi ve filmech dost vadí. Pokud navíc hrajou chudou černošskou holku ze St. Luis, tak je ta postava pro mě hned zabitá - prostě jí to nevěřím - škoda!!! ()

smazilek

Musím přiznat, že jsem ten seriál nikdy neviděla. Dávali ho pozdě večer a to už jsem šla do postýla. Tudíž jsem netušila o co jde :-o))) Ze začátku mě film nijak nenadchnul, ale pak se to rozjelo a nakonec se mi to líbilo :-o)))) Doporučuji ovšem výhradně pro dámy. Pánové ať se o to ani nepokouší!! ()

Aceboris

Uz pri pohlade na minutaz som sa striasol hrozou, co sa mi aj podvrdilo, jednoznacne serial tak ako film su robene pre urcitu skupinu ludi, ktorych pobavi sledovat, modne trendy, gicove klise o laske, falosne kamaratstva a pobavene usmevy , a vecne nic nerobenie, necakal som ziadne prekvapenie a to sa ani nekonalo, natiahnutie telenovelovej casti do viac nez dvoch hodin, rozchod, opat spolu, opat rozchod. Vzdy som " obdivoval " tento sposob vykreslovania zivotneho stylu, nikto nic nerobi a vsetci vsetko maju, aj ked Sex v Meste chcel zaujat a mozno sa mu to podarilo, u mna tento " kvazi " serialovy film nezabodoval. 30 percent mu bohato staci... ()

Bloodoom

Hodnotit to úplně sám dal bych asi dvě maximálně tři hvězdy. Poněvač to hodnotím s přítulkyní, která se první půlku filmu za břicho popadala a druhou zase ronila slzy, tak mi nezbývá dát čtyři hvězdy. Mě osobně celý seriál a i film nic neříká, nějak mě to neoslovilo. Prostě film o čtyřech slepicích :D Film mi přišel jako další dlouhý díl ze seriálu :D ()

Shtinky

Sex v mesťe začína slušne a celkovo vtiahne do deja, lenže potom začala nehorázna nuda plná trápnych kecov a vtipný okamih bol na pohladanie. Tiež to bolo na mňa príliš dlhé. Určite neodporúčam. Jedine tak fanúšikom seriálu ktorého ja svedok som nebol. naštastie... ()

bocy

Keďže Sarah Jessicu Parker nemôžem ani citíť, dávam tomuto filmu dve hviezdičky...inak, keby tam hrala hociaká iná herečka, tak by som tomuto filmu dal hviezdičky tri. Aby som hodnotenie pridvihol na štyri hviezdičky, tak by v tomto filme musela hrať hociaká iná herečka, ale minimálne hore bez....:-P ()

Ros_tik

Podotknu, že seriál jsem nesledoval. Viděl jsem z něj jen malý počet dílů a asi proto mne film nějak extra neoslovil. Kupodivu ale jsem se v těch 148 minutách nenudil moc často. Občas jsem se dokonce i zasmál ale většinou jen ve scénách s Kim Cattrall. ()