Zabiják bez tváře

Agent FBI Ryan Moore ( Gary Daniels ) je odvolán ze své dovolené k vyšetření krutého masakru několika lidí a nalezení dvaceti milionů dolarů v diamantech v bývalé věznici Alcatraz. Jedinou osobou, která masakr přežila, je lovkyně pokladů Dannie. Z jejich úst agent Moore vyslechne hrůzostrašný příběh o mimozemském vetřelci - Reptilicantovi, který má krvavý masakr na svědomí.

Vetřelec je inteligentní, má nadpřirozenou sílu a může se proměnit v kohokoliv. Agent Moore je sám o sobě proti němu bezmocný. Ale lovci pokladů, předtím než zemřeli, objevili způsob, jak vetřelce zabít. Agent Moore je proto rozhodnutý postavit se mimozemskému zlu tváři v tvář. (videofil)

Asia_Power

Gary Daniels má fakt pěknou postavu (za to ta jedna hvězda) a umí nakopat kdejakou tu prdel. Na světě mu už moc protivníků nezbejvá tak si to rozdá s tvorem kterej je totálně Mimo a Zemšťan k tomu. To vše v nádherném interiéru věznice Alcatraz, která má asi čtyři pokoje a jednu chodbu...až jsem žasla kam se jim kdysi všichni vězni vešli. Film je tak originální, že je propleten. Gary vyslýchá Dannie a ta mu odhaluje co se stalo než tam Ef Bí Áj dorazila. Což znamená, že jsem chvilku čuměla na kecání a chvilku na blízkou minulost o které se kecá (to je to vyprávění) a mezitím dumala co z toho je víc debilní. Po úžasném a maximálně šukujícím odhalení, na které jsem přišla během úvodních titulků, se strhne divoká blitka mezi Garym a EmZáKem. A pak přijde vyvrcholení celého filmu, ještě trapnější než to první a nakonec osvobozující titulky. V tu chvíli jsem štěstím vytekla, že mám tohle brutální filmové znásilnění za sebou. ()

type_B

Kamera à la nejlacinější porno je opravdu odporná. Na tento film jsem se ani nedokázal dodívat do konce. Pocit, že zbytečně ztrácím čas, se asi okolo půlky definitivně změnil v jistotu a já si šel lehnout. To už by bylo lepší se podívat na nějaké to porno než na tohle. Hlavní dojem z tohoto filmu: Je to ubíjející. Jedna hvězda je za míru nesnesitelnosti, která je vpravdě obrovská. ()

rodo odpad!

Tak to byla ukázková stupidita největšího kalibru. Definice odpadu je tímto filmem dotažena k dokonalosti. Určité pasáže vypadaly, že snad byly natočeny mobilem. Příšerní herci byli asi verbováni z řad bezdomovců. Nemá smysl zde popisovat všechny nelogičnosti a nesmysly, které se ve filmu vyskytují. Bylo by to asi na dlouho. Mnoho kolegů to ostatně už popsalo víceméně přesně ve svých komentářích. Už nikdy se nechci koukat na nic podobného, to radši strčím hlavu do úlu a zabouchám... ()

Jenda odpad!

Pánové a dámy, tohle se snad ani nedá popsat. To se musí vidět... Celá skvadra lovců pokladů je složena z hromady divných a nešikovných lidí, kteří ani nedokáží správně odříkat text a při akci vypadají ještě komičtěji, než v akce jiných "velkofilmech" (Deltaforce atd.). Jako, zajištění místnosti způsobem, v rámci něhož někdo vejde doprostřed, upadne s pistolí na zem, u toho udělá kravál, a pak prohlíží, jestli se něco neschovává za špriclí od mříže, ve mě vyvolalo malý srdeční záchvat. Jakékoli efekty, například záblesky u střelby, si měli autoři snad raději odpustit. Nestvůra vypadá, jako "Swamp thing" ze třicátých let, jenže tenkrát měli u Paramountů ještě tolik soudnosti, aby nebyla zabírána v delších záběrech. Pokud by někdo doplnil nějakou nahotu, mohlo z toho být nějaké, sice slabé, porno, protože tam na příběhu až tak nezáleží, ale tohle výsměch a nechápu jak si za tohle může někdo říct třeba jen pár korun ()

Phobia

Tak z tohohle skvostu jsem viděla akorát fragmenty (přepínala jsem, když na Discovery každých 10 minut přerušují dokumenty upoutávkama). To vám byla taková prdel, až jsem byla v pokušení "Zabijáka bez tváře" sledovat soustavně. To je tak děsivě špatný film, že mluvit v souvislosti s ním o amatérismu by bylo pochvalou pro všechny, co se na téhle celuloidové kupě sraček podíleli. Scénář vymýšleli chovanci ústavu pro mentálně retardované a rovnou si v tom i zahráli. Režisér je pravděpodobně imaginární, kdyby totiž tenhle bordel někdo řídil, nemohlo to dopadnout tak příšerně. Kostýmy ze skříně pacientů (v čem do cvokhauzu přišli, než dostali svěrací kazajky), doplněno plastikovými zbraněmi a čelenkami s fixem přilepeným u skráně. Emzák je chlap v neoprénu s úžasně vtipnými pohyby. Kulisy... no zřejmě se přeskupoval nábytek u někoho ve sklepě. Jestli bude příležitost vidět "Reptilicanta" znovu, nebudu váhat, tak příšerný film je skutečná rarita (a byl by i před 25 lety, natož v roce 2006)! Nepřetržitě jsem hýkala smíchy, za to jedna hvězdička, celkově mínus 100%:-). ()