Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické

• Kanada Blood Countess
všechny plakáty

Netradiční pohled na legendu o Čachtické paní natočený v Čechách! Koupele v krvi mladých dívek, železná panna, kruté hrátky v zámeckých komnatách i sklepeních... Filmový příběh plný nejen drastických ale i odvážných erotických záběrů z mučírny Alžběty Čachtické přináší hororově laděná verze pověsti o krvavé uherské šlechtičně. V prvním příběhu Alžběta krutě potrestá lest své sestřenice Nory. Kněžna se koupe v krvi mladých urozených dívek, aby zůstala věčně mladá i krásná a dívky má dodat právě Nora. Ta však unese skupinu prostých vesničanek a za svou proradnost zaplatí životem.

Zpracování legendy o Alžbětě Bathoryové z produkce firmy North American Pictures proslavené akčními a erotickými snímky natočenými v Čechách a s českými herci (Peklo v řetězech 2, Temné zpovědi). I tentokrát vznikl film o Čachtické paní v českých exteriérech a účinkuje v něm několik obnažených českých modelek v rolích obětí legendární krvavé šlechtičny. (oficiální text distributora)

RypavaDvojka odpad!

Děj (dáli se to tak vůbec nazvat) by se vešel klidně na 20 minut. Film zblouhavý, utahaný, nezajímavý a vážně je řazen mezi pornografické? Vždyť to bylo takové české porňo… Tváří se to že něco bude a ono … nic... Nechtít zkouknout celý žebříček nejhorších, tak na to nehrábnu ani lopatou. Vyhnout se obloukem. 0% ()

smolicek04

České filmy sa predsa nehodnotily na odpad, tak ani tento krát aj keď to má síce namále. Proavdu povediac mi tam najviac chýbalo napetie a tak ako to zahrali herci, to vie aj moja senilna babka. na začiatku 30 minútove ticho a po chvíli krik no žiaden strach. Išiel som do tojo z tým že sa mudem báť, alebo lepšie povedané aspoň to trocha pochopím ale ako sa zdá tak je to nuda. Mierne erotické ako sa tomu vraví, je podla mna hlúposť a to že sa nikto pred svojou smrťou nebojí je dosť blbé a hlúpe. ()

igi B. odpad!

""" M a t a f a k a b i č n a h o l ý š i t ! ! ! """ . . . Dovolil jsem si tímto z plezíru, leč myslím výstižně okokotmentovat film, který jsem viděl z rychlíku. S použitím pytlíku Č.S.D. (Čudláka Simandla Dílo)... :-o.. - - - Leč páně pissmandla vedu v patrnosti. Horší jak potjebrané spissy. Nu a tak když může tento drzý kulturní vřed mandlovat lid svými sračkami (zde tedy coby parazit na díky J.J. zvýšenému zájmu o A.B.Č.), je třeba tyto prostě pochcat... . . . Llojzo - a už se na to vyser!!!... :--( . . . :o))) - - - - - (Poprvé nahlédnuto, ne(do)viděno a viděno už více nebude, kokotmentář zde jako naprosto zbytečný - 2.9.2008) ()

petz1985 odpad!

naprosá hrůza. Tento kus hnoje je naprosto neskutečný, až do shlédnutí tohoto filmu jsem myslel že mne erotické scény ve filmech nemohou nudit natolik abych od nich odešel a šel dělat něco zábavnějšího, třeba strouhat tužky. film je plný strašných pokosů o herecké výkony, dementními dialogy, naprosto strašnou hudbou, která nesedí ani k jedinné scéně, a hraběnka Bathory když promluví tak máte chuť vypnout zvuk. no to by asi bylo všechno. snad jen ještě kozy některý pěkný a je jich dost, a poslední potěšující věc tohoto filmu - je kratký, i když vám přijde že trvá alespoň dvakraát až třikrátolik ()

Fingon

Je to nejhorší Simandlův film? Ne. Má smysl se na to dívat? Ne:-p Spíš mě zaráží existence hned tří různých verzí (česká dabovaná 67 min., německá dabovaná Bathory: Gräfin der Lust 77 min., anglická verze dle IMDb 86 min.), která se nedá vysvětlit různým počtem framů za sekundu nebo sestřihem jedničky a dvojky do jednoho filmu... ale nemám sil, koukat na to znovu... ()