Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické

• Kanada Blood Countess
všechny plakáty

Netradiční pohled na legendu o Čachtické paní natočený v Čechách! Koupele v krvi mladých dívek, železná panna, kruté hrátky v zámeckých komnatách i sklepeních... Filmový příběh plný nejen drastických ale i odvážných erotických záběrů z mučírny Alžběty Čachtické přináší hororově laděná verze pověsti o krvavé uherské šlechtičně. V prvním příběhu Alžběta krutě potrestá lest své sestřenice Nory. Kněžna se koupe v krvi mladých urozených dívek, aby zůstala věčně mladá i krásná a dívky má dodat právě Nora. Ta však unese skupinu prostých vesničanek a za svou proradnost zaplatí životem.

Zpracování legendy o Alžbětě Bathoryové z produkce firmy North American Pictures proslavené akčními a erotickými snímky natočenými v Čechách a s českými herci (Peklo v řetězech 2, Temné zpovědi). I tentokrát vznikl film o Čachtické paní v českých exteriérech a účinkuje v něm několik obnažených českých modelek v rolích obětí legendární krvavé šlechtičny. (oficiální text distributora)

Cutting43 odpad!

Opravdu silný zážítek, připadal jsem si jako, když bych hodinu seděl v auto dílně a koukal z nudy na kalendář s babou upatlanej od šmíru.Někdo tu spodní hranici tvořit musí. Obvzlášť bych chtěl upozornit na naprosto ztrhující scénu, kdy Kněžna hodlá ponechat jednu z (hereček) na pospas vlkům a při již zde zmiňované hudbě ji krutým způsobem maže med na prsa. Opravdu hrozný brak!!!!!!!! ()

JohnRambo odpad!

Toto bol film? Naozaj? Veď to aj amatérske filmy na nete by mali lepšie hodnotenie ako toto! Akosi som prepočul ten príbeh ktorý tam asi mal niekde byť, ale ja som ho bohužiaľ nenašiel. Počul som len divné kecy bez hlavy a päty. A to niekto nadával na BATHORY! Samozrejme musím uznať že odhalené panny mi až tak neprekážali ale ani ony ma nedonútia dať čo len jednu hviezdičku. Zo všetkého separovaného odpadu patrí toto medzi tú najväčšiu špinu! ()

bari68 odpad!

Aj keď podľa hodnotenia by som si tento film pred začiatkom a s vedomím 6-tich percent ani nepustil ,tak Simandlova Báthoryčka po eroticku mi nedala pokoja.Teraz akože neviem, čo týmto chcel ten ,,režisér,, Simandl povedať a neviem, prečo vlastne natáča jeden brak za druhým.Nechcem sa ,,opičiť,, a stáť v jednom rade s ostatnými s podobným názorom, ale kto film zhliadne, dá mi za pravdu.Dej absolútne nulový ,kostýmy ako z cigánskeho bálu , rozpočet vzhľadom, že sa natáčala v jednom ateliéri asi musel byť ultralacný....Ako softporno by ešte ušlo,aj keď režisér asi ani nevie ,že v 16.storočí neboli ešte silikónové prsia, by mi asi povedal, že v 16.storočí som tiež nebol režisérom ...a terazky hej! ()

hippyman odpad!

představte si to nejpříšernější porno (u mě zatím vede Otrok dvorních dam II) a umocněte ho svou tupostí na druhou... voila! nevím, co jsem si myslel, snad že to bude mít aspoň nějaký příběh, nějaké herce... bohužel. dalo to docela dost přemáhání vůbec dokoukat. doufám, že se tenhle poklad dostane do top 200 nejhorších filmů. fakt nejstrašnější věc, co jsem kdy viděl. odpad! ()

rozbris odpad!

Původně, když jsem tento film stahoval měl název Bathory a já myslel, že to bude něco jinýho, ale jakmile jsme zjistil že tomu tak není a jmenuje se to jinak a viděl jsme že je to obsazeno i zde v CSFD musel jsme to shlédnou, protože film s takovým hodnocením jsem ještě neviděl. Ještě že to nebylo delší jinak bych už fakt skončil asi v Opavě. Tohle má být horor, to má teda k tomu hodně daleko, a tohle má být erotika no trošku jo ale tak šíleně protahovaná až byla na odstřel!!! Ani ta hvězdička se nedá dát za pěkný záběry nahých mladých holek, nedá nedá nedá nedá nedá a znovu nedá, děj tam nějaký byl to jsem musel asi zaspat, a hudba no to byl fakt děs pořád ta sama elektronická hudba to tam neměli v playlistu něco lepšího!!?? Nedovedu si představit že od Simandla uvidím ještě nějaký, to už bych byl na Opavu fakt zralý:-) Fakt by mě zajímalo jak mohly některé jiné jeho filmy dostat takové hodnocení!!?? Doufám, že tohle obsadí jedno z první míst v odpadu!!! A ne jen 169, které zde prozatím vidím. ()

Časové pásmo bylo změněno