Mladík Ian konečně dostal příležitost zbavit se panictví. Vydává se na dlouhou cestu za svou internetovou známostí, která mu slibuje zasvěcení do všech tajů sexu. Společnost mu dělá kamarád Lance, pro kterého naopak není nejmenší problém sbalit holku, a nejlepší kamarádka Felicia, která se Ianovi velmi líbí. Jenže Felicia si hledí jen Lance. A tak začíná bláznivá výprava plná pikantních dobrodružství a nehorázně vtipných situací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

kingik

Sex drive je vzácným úkazem mezi teenage komediemi. Dá se napsat, že kvalita se konečně po delší době do tohoto upadajícího žánru vrátila a nenapadlo by mě, že se to podaří tomuhle filmu. 18letý Ian (Josh Zuckerman) ještě neměl žádnou holku a už ho nebaví neustále poslouchat posměšky jeho bratra, že je buzík. Příležitost k vyvrácení těchto spekulací vidí v atraktivní, ale tajemné dívce Tasty (Katrina Bowden), se kterou se seznámil na netu. Ona po něm letí a nabídne mu sex, když za ní přes půlku států přijede, ale háček je v tom, že se nikdy neviděli, a co když dívka nemá čisté úmysly. Pro Iana to znamená tajně si vypůjčit auto od prudícího bráchy, na cestu přibalit dvojici nejlepších kamarádů a hurá za sexem a dívkou snů. Předností téhle svěží komedie je to, že inovuje zaběhaná schémata a vnáší do nich prvky, které spočívají ve změně charakterů postav, které by za normálních okolností fungovaly v tendenci očekávání. Znamená to tedy, že třeba obrýlený tlouštík (Clark Duke) je tu za playboye, anebo sexy kamarádka je pasována do role dívky, která má nouzi o muže. Humor už není tak oplzlý, ale spíš vyplyne ze situace, ve které se hlavní aktéři ocitnou, a je podáván nenásilnou formou. Spousta gagů je opravdu skvělých a trapnost jako by o sobě nedávala vědět, i když Seth Green trapný byl. Ovšem všichni herci hrají solidně, Josh Zuckerman je neokoukaný a nevtíravým výkonem si mě získal, stejně jako krásky Amanda Crew a Katrina Bowden v roli mrchy z internetu. Ian nakonec zasune a dobrá komedie s milou pointou v závěru, související s postavou Ianova bratra, kterého hraje James Marsden, je na světě. ()

sochoking

Hej, hej, bavil som sa. Zase taký shit to nebol, ale som rád, že to už mám za sebou. Najvtipnejší moment bol pre mňa na konci s ' koblihákom' : " Dude, U r Workin your mouth. " ()

IQ Tiqe

Po čtvrt hodině unrated verze jsem radši sáhnul po cenzurované, ale taky mě zrovna dvakrát neoslovila. Oproti filmům podobného ražení má tenhle jednu zásadní nevýhodu - skoro vůbec jsem se při něm nebavil. ()

Campbell

Tak tohle mě mile překvapilo, film se netáhne a je zábavnej, sice je to obyčejná teen komedie ale upřímě jsem se bavil, hlavně u scén kde se vyskytoval Mardsen a Green, jen ten konec mi přišelneuvěřitelně klišovitej a blbej, ale jinak jsem se bavil téměř královsky. ()

predators

Jo, jasně, je to šíleně pubescentní a opět se zásoba slov omezila na šukání a homoklády, ale zasmál jsem se. Navíc, ústřední dvojice, trojice nebo veslice...třeba osmiveslice(což je uplně mimo:-)) je sympatická. 70% ()

Ratemus

Opravdu? řikal jsem si, že to bude další blbost pro teenage, ale já se skvěle bavil, někdy fakt originální humor ()

Chrustyn

Ve své podstatě klasická, předvídatelná teen-comedy o cestě nesmělého panice za vytouženým "zásunem". Avšak tentokrát v mnohem lepším provedení, ve kterém se tvůrci nebojí přitlačit na pilu ale na druhou stranu se snaží tvářit v rámci možností reálně a nelijou na hrdiny zbytečné litry tělních tekutin. K výsledné velice dobré zábavě přispívá výborný výběr herců, kde svým výkonem překvapí hlavně James Mardsen a některé opravdu povedené a vtipné scény. Jen ta necenzurovaná verze, kterou jsem viděl je přehnaně dlouhá a přitažená (nejen) za vlasy. ()

iamek

Sex drive je skvělá teeneger komedie u které vypnete a skvělé se odreaguejte. Po dlouhé době komedie u které jsem se popadal smíchem za břicho. Herecké obsazení je moc milé, příjemné, krásné a hlavně vtipné. Snad snímek vydělá víc než doposud, protože si to zaslouží. Opravdu velmi příjemné překvapení a všem doporučuju. ()

Yardak

Ujetá komedie, která si jde od začátku za svým...ano, bude to často hodně trapné, ale i tak se budete za břicho popadat :D a někdy Vám přijde, že je tam opravdu už moc těch nechutností (například určité zvuky), ale celkově je to nadprůměrná komedie. Půl hvězdy za Unrated verzi, která je hlavně zajímavá na tomhle filmečku. Marsden si svoji roli užíval :-). ()

heyda

Příjemná teenagerovská komedie, která je na hraně 3 a 4 hvězdiček. Já asi zůstanu prozatím při zemi, ale určitě si Sex drive ještě někdy pustím. Závěrečný titulky super! ()

Stanislaus

Vcelku průměrná dávka typického amerického klišé na bázi ztráty panictví, kde jdou po sobě navzájem dost předvídatelné scény, ale na druhou stranu hraje skvělý soundtrack a James Marsden byl fakticky na zabití (v tom dobrém slova smyslu). Zkrátka učebnicový příklad americké komedie, která ničím nepřekvapí, ale ani neurazí. ()

sharky

In memory of our friend José Duarte...and his fabulous balls. 4 velký hvězdy za unrated verzi. Parodie na americky ratingy, kde muze strikat krev na vsechyn strany, ale nesmi by tvidet ani kotnicek se povedla. Bezucelna nahota v kazdy davovy scene je dobra odpoved a i bez ni musi byt dobra rated verze...Pribeh sam je sice hodne ohranej, na druhou stranu s vybornou hudbou, s par zivotnimi pravdami a v podani dobrych hercu v hlavnich i mensich rolich. Jen jsem moc nechápal, jak moh hlavni hrdina chtit jen na chvilku nejakou jinou nez Amandu Crew. Ona je taky fabulous;-) ()

TheEvilTwin

Tak tohle byla teda neskutečná pecka a od dob Millerovi na tripu jsem lepší komedii snad neviděl. Sean Anders (Millerovi na tripu, Táta je doma, Instant family) natočil komedii, která má morálku někde hluboko v zadku a každou sekundu tady tasí hlášky, vtipy, neskutečně komické scény a když řeknu, že tady bylo přes sto holých zadků, ptáků a koz, tak je to ještě málo. Necenzurovaný, delší režisérský "Directors cut" je šíleně zvrhlý a když není na place co k vidění, jen tak do scény vběhne nahá ženská a za 2 sekundy zase zmizí. No bizár největšího kalibru. Na to, o jaký film jde, je to v jádru vlastně fajn road movie, která má hlavu a patu, dobrý příběh, výborné postavy, šikovně načrtnuté vzájemné vztahy a finále je už úplně za hranou. Fajn herci jako James Marsden, Josh Zuckerman a Clark Duke už jenom završují finální výsledek a já jsem teda spokojený a lepší komedii snad už ani nenajdu. Pro fandy Prciček/Millerovi/Machři a podobných věcí je to povinnost. ()