The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon

Krátkometrážní / Komedie / Horor
USA, 2008, 10 min

Krátkometrážní film od režiséra R. Gale je parodií na klasické hororové postupy. Obměnou vražednického stereotypu nevzniká pouze komický efekt - člověk neustále sledovaný přízrakem se mění posléze v uprchlíka. Období vzdoru nahradí období stagnace a nezvykle pomalá smrt se plíží malinkatými krůčky. Závěr filmu vede k dost zajímavé otázce o povaze různých druhů smrti. (type_B)

Metal.God

Brutální hororová komedie. Plné vtipných hlášek a strašidelným vrahem. Od shlédnutí tohoto filmu budu na lžíce nahlížet jako na malé vražedné lopaty. And again ... and again ... and again ... and again ... and again ... and again ... and again ... and again ... and again ... and again ... atd. ()

Zaara

Nebyť dĺžky tohto diela bolo by skvelé. 10 minút je veľa, začalo to byť postupne únavné. Myšlienka i tá parodickosť bola úžasná. ()

Borin.P

Originální krátkometrážní film. Na začátku jsem se bavil, ale ta druhá půlka, to byla jedna velká nuda. 50% ()

gezper

Originální nápad v příliš dlouhém provedení, i na kraťas. Pobaví a filmoví fandové si přijdou na spoustu parodií k tomu. [60%] ()

Kubasino

Nádherně uhozený. Takhle jsem se už dlouho nepobavil. Už samotný název byl snad zasloužil nějakou cenu. Takhle debilní název jsem naposledy viděl u anglického názvu Nevyhrožuj. I když to je krásně vtipný, tak by mi asi za chvíli praskla hlava, kdyby mě pronásledoval maniak se lžičku a pořád by dělal ťuk tu do zad, tu do hlavy, tu do zubů. Jediná věc, co by bořila sterotyp. Fakt super!!! ()

Fufak

Prvé 3 minúty som mal v očiach slzy smiechu. Potom sa to ukľudnilo, ale aj tak celé toto krátkometrážno-trailerové dielko má v sebe toľko nápadu a vtipu, že nemôžem inak ako za 5*. ()

LadyAjva

Mě ho bylo chudáka tak líto..Celý šťastný, že se o něj ta lžíce rozbila a on má pod mikinou dalších dvacet...Jinak skvělé dílko,bavila jsem se =) ()

Cor-Angar

Nápad a zpracování sice dobrý, ale těch 10 minut na mě bylo fakt dlouhých. I tak to ale považuju za solidní kraťas, u kterýho se člověk napoprvý celkem pobaví. Přece jen takovej vrah se jen tak nevidí :) ()

Vena69

Osobně mi dost vadí, že je to udělané jako trailer. Myslím, že kdyby to byl opravdový film (klidně i o stejné délce) s nějakým napětím, které by vyvrcholilo nástupem lžičku třímajícího vraha, byl by celkový dojem o tolik lepší. Pár dobrých scén tady je - parodie na psycho, akční horor se spoustou zbraní, cestování po světě a snaha zjistit, proč se to děje - to je všechno fajn, ale bohužel tím, jak to nedrží pohromadě a jedná se pouze o jakýsi výčet nápadů, se to zdá až překvapivě dlouhé, a tak je to trochu nuda. 45 % ()

AlmightyM

tady myšlenka zabila sama sebe... jde o to, že to má být nuda a ona to doopravdy nuda je... a nudný film si vysoké hodnocení nezaslouží (kromě Kmotra :-) ()

burg odpad!

Holy crap! Ještě, že to nemělo stopáž přes devět hodin. Něco tak příšerně nevtipnýho jsem už dloooooooouho neviděl. ()