Zacharias

Nebýt děravého scénáře, dal bych čtyři. Všechno to bylo nějak moc jednoduché, některým dějovým zvratům jsem prostě nevěřil. Jinak moc pěkné a herci skvěle obsazení, hlavní tahoun Shia je čím dál tím lepší a opět nezklamal. ()

frooost

Privela sentimentu tomuto filmu uskodilo. Takisto scenar a zaver. Naopak by som vyzdvihol herecke vykony na cele s Brolinom (nie, nepomylil som sa) ()

Dartdevil

Spíše zklamání, než nadšení. Potěší pro mne naprosto nečekaný zlom, na druhou stranu silně uškodí konec. Film není špatný, řemeslo perfektní a vlastně jsem se ani nenudil... ale... právě takové to ale. ()

kikikrikri

Nádherné a stylové, ale příběh mě nezaujal. Byl zbytečně zamotaný a komplikovaný. Nicméně hereckému obsazení se nedá nic vytknout, Shia očekávaně zářil a bez Douglase by to prostě nebyla Wall Street. Kdo neviděl první díl WS nemůže tento film úplně pochopit, protože je v něm hodně souvislostí. Velice se mi líbilo cameo Charlieho Sheena :) Ale na jedničku to prostě nemělo. ()

Slunkoo

Nehovorím že tento film je zlý,je skôr dobrý pre tých ktorí sa pohybujú v tej branži alebo tomu aspoň rozumia, pre mňa to bola záhada ničomu som nerozumel od akcii k vzostupom a po bankrot sprevádzaný machináciami a podvodmi pozeral som a pozeral, až som sa dočkal po 2 hodinách koniec.Čo ja taký človek, ktorý ma výplatu 600 EU a robí pri stroji môže rozumieť tomuto. Inak herecké obsadenie je dobre a to poteší. ()

Camarro14

Oliver Stone je zpátky - po jeho úletech ve stylu Alexandr veliký a World Trade Center už bylo načase! Dějově toto drama není nikterak strhující a příběh v podstatě recykluje díl první (zde je však děj zaobalen do období počátku finanční krize). Avšak myslím, že primárním důvodem nebylo vytvořit nový revoluční snímek, jako byl díl první (který ovlivnil mnoho skutečných makléřů a to díky postavě Gordona Geeka, jehož finanční mluva se stala legendární!), ale spíš na mě film působil velmi nostalgicky a snažil se přelinout atmosféru do nového tisíciletí, což se mu částečně povedlo, ale bohužel tento pokus je zde velmi přibrzděn klasickým hollywoodským scénářem se závěrečným (ubrečeným!!!) happyendem. Škoda, škodička, ale na druhou stranu film potěší, že Stone umí pořád točit! ()

lather

Naprosté zklamání. Bohužel si myslím, že tento díl se totálně zesměšnil a tím bohužel zazdil i slibný první díl. Děj utahaný a naprosto plochý. To samé platí o výkonech herců. M. Douglas zde figuruje jen jako jistá zástěrka a příslib kvality, která se bohužel nekonala. Opravdu nejvíc mi iritovala postava zhrzené ufňukané dcerky (C. Mulligan) a věčně pískajícího si staříka (E. Wallach) - co to jako mělo znamenat? ()

Chosef76

Dějová zápletka neoslňující, ale Michael Douglas jako by nikdy nepřestával nasávat fluidum dokonalosti, které dělá z jeho rolí ty nejvybroušenější brilianty. Mladý Shia Labeouf na kvalitách filmu významně participuje.Symbolika vznášející se bubliny, jejíž časová omezenost vnáší příběhu hlavní myšlenku zbavuje film nudy a plitkosti. Film přesně podle mého gusta ! ()

GodKnows

Mal som strasnu chut dat za 4* ale ten koniec je strasne tuctovy. Toto nie je Gordon Gekko ako ho pozname. Velka velka skoda..... ()

Psycho.R

Pokud je film postaven na dialozích, kde je plno výrazů, které neekonomický člověk nezná a přece se do filmu zažere, pak je to dobrej film. Shia je samozřejmě o třídu horší než Charlie v jedničce, ale Douglas to svým charakterem celé správně vyváží. ()

MeaCulpa

Oliver Stone předkládá svůj pohled na finanční krizi a rozhodně zajímavý. Jako režisér to má pořád v ruce, ale scénáři chybí šťáva a nucená konstrukce z něj přímo čiší. Michael Douglas Gordona Gekka nehraje on jím prostě je a stačí pár vět, rozhození rukou a má vás v hrsti. Škoda, že se to nedá říct o Shiaovi, mujsem mladého super brokera vůbec nevěřil. Brolin s Wallachem odvádějí svůj standard, ale že by jste si na ně za týden vzpoměli to asi ne. Potěšilo několik slušných narážek na jedničku. Jen mě bylo smutno z pohledu na Charlieho Sheena v němž už místo Buda Foxe uvidíte zase jen Charlieho Sheena. ()

Shaleman

Film plný rozporů. Gordon Gekko vyleze z basy, omluví se dceři a ta ho příjme zpátky jako svého otce, tak ji ukradne na oplátku 100 milionů, aby je na konec zase vrátil, znovu se omluvil a ona ho zase přijala jako svého otce... Ani dějově, ani pointou nemá pokračování skvělé ódy na vliv peněz a moci jejich pánů co nabídnout - snad až na hezkou kameru, hudební doprovod a hereckou ukázku LaBeoufa a skvělého Michaela Douglese. To ale na více hvězdiček u mě nestačí. ()

Spaziergang

Gordon Gekko dokazuje, že lidé jako on se prostě nemění. Filmu by prospělo svižnější tempo a trochu kratší stopáž... Srovnávat s jedničkou je myslím zbytečné, ta je někde uplně jinde. ()

BDMarty007

Opravdu hodně slabý odvar, ani ty 3 hvězdičky se mi moc dát nechce. Scénář je poměrně slabý, počínaje příběhem, který není ani propracovaný ani moc logický. Konzistentně se nechovají ani postavy. Zvraty v chování Gekkovi dcery jsou neuvěřitelné; ale bohužel pro příběh filmu to nemá žádný pozitivní význam. A její matka, to není filmová postava, to je karikatura. Celkově chybí drama a napětí. Místy je to spíše agitka či spiklenecká teorie, kterou bych čekal od Rogera Moora, který to alespoň dokáže udělat pořádně. Postava, kterou si vystřihnul Eli Wallach je úplně směšná, a skoro při každém svém výstupu mě pořádně vytočil. Musím říci, že mě Oliver Stone hodně nemile překvapil, protože v tomhle nevidím opravdu žádnou kvalitu, kterou, v různé podobě, ve svých filmech míval. ()

Petulka88

Podle mě srovnatelné s jedničkou. A to jen a jen díky Michaelu Douglasovi, jehož charismatický Gordon Gekko ukradl celý film pro sebe, i když byl oproti prvnímu dílu notně upozaděn. Centrem dění je Shia LaBeouf, který se sice snaží, ale Charlie Sheen to prostě není... ()

E lan

Velmi slušný film, který kazí nepovedeně americký konec, ten jsem po věru vydařeném celém průběhu nečekal. Shia i Michael hrají výborně a do svých rolí se vyloženě hodí. Horší je to s hlavní představitelkou, která je příliš nevýrazná a v kritických chvílích filmu táhne snímek dolů. Za zmínku stojí poté ještě výborná hudba, která dává filmu příjemný nádech osmdesátých let. Závěr - příjemné překvapení se špetkou nostalgie. ()

Stoneova divočina

Stoneova divočina