Mladý manželský pár (Sarah Shahi, Milo Ventimiglia) má veľa problémov po strate ich syna. Aby to nestačilo, život im začne komplikovať aj záhadná návštevníčka. Je ňou vystrašené dievča, ktoré o sebe tvrdí, že prežilo autonehodu a teraz ju prenasledujú záhadní maskovaní muži. Tí krátko po jej príchode prichádzajú do domu a začína sa desivá hra na mačku a myš! (Kadas97)

zolo23

Po technickej stránke je to bomba, to som vážne neočakával. Parádna atmosféra dokonca lepšia ako v nedávno videnom Home Sweet Home čo som bol príjemne prekvapený. Stále som bol v napätí, čo sa to tam vlastne deje, kto sú tí maskovaní ľudia, čo vlastne chcú resp. o čo im kurva ide. Ten záver ma trošku šokoval, vôbec som ho neočakával a rozmýšľal som či to bol dobrý nápad alebo nie. Predsa len, niekedy Vám stačí obyčajný záver, ale mystika nezaškodí. Spokojnosť ale dostatočná. ()

BMAJTZ

Atmosférický horor, který zažene dlouhou nedělní nudu. Psychologických hrátek si moc neužijete, autoři se sice snaží o nějaké silnější rozvinutí, ale nedaří se jim to (respektive je to hodně přitažené za vlasy). Přesto se na to koukat dá pokud toho moc neočekáváte. ()

Gyrphos123

Ježiš, co to bylo O.o .. začátek pomalej, krev žádná, atmosféra ze začátku trochu ušla, pak už nic moc, konec příšernej, stupidní, nesmyslnej. Jedna hvězda za to, že jsem to dokouknul, nikdy více už. ()

Corpsegrinder

A máme zde další zvrat ala Šestý smysl :) Film se ovšem snaží zuby nehty aby vám to pořád vyvracel že to tak skončí, což se mu bohužel moc nedaří. Většinu filmu jsem koukal s nezájmem o to proč kolem vlastně choděj všichni ty bubáci a co vlastně chtěj, nakonec to bylo vysvětleno celkem slušně ale to už film nezachrání. Jinak velice vtipnej byl ten barák kde bylo uprostřed noci vidět jako ve dne ale všichni tam museli svítit baterkama :) ()

sona123

Velmi nevyrovnaný film. Na začátku nuda, potom drama, potom zmatky a nuda a na konci otřesné, hloupé a zbytečné rozuzlení. Žánry se prolínají, nic neplatí a ke konci jsem akorát tak mohla litovat promarněného času. Škoda. ()

wampire23

Celý film nás zahŕňa akousi temnou a hlavne ťažko prehľadnou atmosférou, kedy vlastne spolu s hlavnými postavami zisťujeme, čo sa to tu deje. Snažíme sa dopátrať ku koncu, kedy všetko do seba zapadne a my pochopíme, o čo tu vlastne šlo. No lenže nakoniec sa nám tu len vykráda The Others a pre hororových (thrillerových) fanúšikov je to rana pod pás a žiadny nečakaný twist. Pozornejší divák odhadne pointu oveľa skôr. Takže nič, čo by sme ešte nevideli. ()

pytrisss

Divim se, jak z toho vysvetleni jak bylo na konci predlozeno muze nekdo mit pozitivni dojem. Celou dobu je film jako domecek z karet a na konci do nej foukne scenarista. ()

Silviaxx

Tak znova narážam na film typu "to, čo sa deje takmer celú stopáž, nie je reálne to, o čom film je". Cítim tu celkom podobnosť s Farmhouse, aj keď v tomto prípade tvorcovia aplikovali home invasion. Dobrá voľba. Static buduje slušné napätie, ku ktorému sa k dobru určite pridávajú aj neznámi v plynových maskách. Na druhej strane medzi manželským párom a neznámymi nedochádza k žiadnemu kontaktu - už to je predzvesť toho, že sa nejedná o jednoduchý home invasion. Ústredná manželská dvojica si ma získala - boli uveriteľní, sympatickí a tá bolesť z nich sršala. Rozuzlenie možno bolo trošku pritiahnuté za vlasy, ale rozhodne na mňa zapôsobilo lepšie ako v spomenutom Farmhous-e. Rozuzlenie samotného príbehu je však omnoho zaujímavejšie. ()

Junys

Manželskému páru umřel syn a oni se s tím trápí. Jednoho večera k nim přijde mladá dívka a požádá je o pomoc, protože se jí stala autonehoda a že ji někdo sleduje - Tam se vlastně skoro nic neděje a herci ušli. Prostředí ušlo. ()

Hapretor

Ke konci překvapivě originální. V průběhu poutavé, nijak výrazně debilní, postavy sympatické. Inovaci děje vítám. Není to aspoň zase to "samé" - bu, bu, bu duch z kredence, jé hejbe se židle, jé letím vzduchem, au něco mě bouchlo, uf něco mě zabilo, atd. viz. Paranormal Activity. ()

owwidius

Napatie je slusne, vidno ze reziser 'umi', ale od polky sa stale opakoval ten isty scenar.. schovame sa & cakame. Zaver je taky ze niekomu moze sadnut viac, niekomu menej. Ja som uz podobny videl inde (nescem spoilerovat), takze mna nezabil. [#69/2013] ()

CharlieSs

Nejsem si jistá, jestli jsem to pochopila úplně, a nebo úplně ve všechn částech, a navíc tato pointa se skutečně vyskytuje ve více filmech, a nebylo to strašidelné, ale atmosféra, pointa, a to s tím dítětem. Dost haluz. Navíc, miluju plynové masky, takže za to určitě další bod, přestože nechápu, proč je měli. xD Jednoznačně 4* to musí mít. ()

Rathalos

Nie je to horor,skor by som povedal thriller,tento film si nezaklada na litroch krvi,ale hlavne na napati,ktore vas drzi az takmer do konca,kedy sa dockate neuveritelneho rozuzlenia,najskor som to nepochopil,ale jedna mila osobka mi to vyjasnila a tak tento film hodnotim ako velmi dobry a Milo Ventimiglia je fakt super herec...:-) ()

snoodles

Takové zdlouhavé, roztahané, rozplizlé, ba přímo statické, s pro mě úplně nesmyslným, kýčovitým a ohraným rozuzlením... Patetická hudba a kecy na závěr způsobily další pád hvězdy z hodnocení a ty masky, to mělo znamenat co? Za mě slabé dvě hvězdy. ()

Kadas97

Atmosférická bomba odpálená neskutočným rozuzlením. Tak taký záver som dlho nevidel a podobných prekvapení je vo filmovom (hororovom) svete strašne málo. Určite som to nevidel posledný krát. 8 z 10 ()

Pavel82

Možné SPOILERY: Velmi originální počin...Zavzpomínal jsem si na Oni (2008), Motel smrti (2007) a bohužel se na konci připomněl i Šestý smysl (1999) a Ti druzí (2001). Atmosféra i napětí na bodu mrazu, herci nehrají a nakonec na mě velmi neohrabaně vyrukují s tím nejprofláklejším twistem ze všech. Cítil jsem se skoro dotčený, že to na mě někdo znovu zkouší a doufá, že mu to bez výčitek sežeru. ()

ANTYCHRYST

No to je tedy zajímavej kousek. Začátek je vlažnější, ale pak už to docela frčí. Nešťastnej pár, nečekaná návštěva a do toho muži v maskách. Ale co to Vše znamená?? Celej film přemejšlíte co a kdo to je a proč....a spousta dalších otázek a ono to přijde... a je to dosti nečekané :) ()

Alouette

Už to tu párkrát bylo. Manželé jedné noci jsou ve svém domě napadeni skupinkou šílenců v maskách, jak to známe z podobných filmů. Nic závratného, ale finále filmu určitě hodnocení o 30 procent zvedá. ()