Ve zchátralé a zaplivané části blíže nespecifikované evropské metropole se dvě ztracené existence Tony (Vincent Cassel) a José snaží vymyslet, jak získat peníze na prázdniny v Santo Rico. Tony se tedy zaváže Zoranovi ke spěšnému prodeji pěti kilogramů trávy, zatímco José raději staví saunu a hlídá vilu zámožnému soudci Nomercymu. Značné komplikace se však rodí společně s Josého neutuchající touhou po soudcově sexy dceři Clemence (Diane Kruger). Do všeho se navíc zaplétá pár pornorežisérů a neodbytná přítelkyně a původně jasný plán se začíná nezadržitelně hroutit. (Richie666)

Marys

Nezaujalo. Nachádza sa niekde na rozmedzí 2 a 3 hviezdičiek, no nakoniec som sa priklonil k vyššiemu hodnoteniu vďaka určitým "rajcovným" záležitostiam. Vo všeobecnosti ale téma ani príbeh u mňa nevyhrali. ()

Maslord

Ako povedalo moje dievca: keby to nebolo animovane bola by to obycajna americka pi*ovina. Nastastie je to animovane a francuzke! ()

Hapretor

Tvůrci podle kreseb hodně ulítávají na velkém pozadí. Já také. To je hvězdička navíc. Animace je nápaditá - další *. Jen mně by více vyhovovalo, kdyby ta animace byla stejná - a to ta trojrozměrná. Fórů bylo taky dost a byly povedené. Dobrý animák pro dospělé. ()

elshish

Grafika, hudba: gangsta-streetově propracovaná, děj jednosměrovej, ale co by taky člověk chtěl víc od animáku :) Dobrý vidět... ()

Tom5821

Velice svérázná animace, ale velmi kvalitní. Dějově to občas trošku pokulhávalo, ale jinak jsem se u toho bavil. No a ten poslední song? To byla prostě a jednoduše pecka s vskutku prvotřídním textem. ()

nula87

Přiznám se, že jsem se nedodíval - strašně mě to štvalo. Divná animace,rádoby hustý hlášky a nesympatické postavy. Navíc to prostě není ani trochu vtipné...30% ()

OzyCox

Švanda, jen co je pravda. Celý film je protkán roztomilými nápady a Manuella se Zoranem jsou neodolatené postavičky. Škoda, že jen vedlejší. Animace je rozporuplná - mezi klasickou kresbou provítají 3D momenty a jsou tak trochu jako pěst na oko. Každopádně stojí za shlédnutí. Animáky pro dospělé mají něco do sebe! ()

TraceurKK

Krasne stylizovany snimek. Urceny pro uzsi skupinu lidi a pro tu je presne delany. Rekl bych animovany Klub sracu, akorat o nekolik levelu vys. ()

Jurcekk

Típci sa vyrovnajú tým zo Štyroch levov. Len majú prízemnejšie túžby. A rovnako ako v Štyroch levoch som stíhal tak polovicu hlášok. Komplikované čarbanicovou animáciou. Fakt som sa bavil. ()

janeczek

Čéče! Ti řikám, že scházel ždibec, aby se tenhle svitek stal pro mě kultovkou. Kurva jo - hodně zajímavá animace, na pár mejstech velmi origo vyřešená, žhavá kundí štáva teče proudem, 10 kilo zhulenýho listí. Navrch po čertech houpavej soundtrack. No fakt, čéče, dyby mi bylo 15, tak točim kšilt na stranu, nasadim všeznalej výraz malýho zmrda, co má ego velkýho bráchy a du krmit kámoše storkama, jak mam na drátě nonstop napíchlou vlhkou úzkou kundičku. K 5 mi však něco schází, možná až moc odpuidvý ksichty, takže to balim na čtyřce. ()

MathewBB

Kdyby byl film hraný, měli bychom tu béčkový film o vyhulencích a jejich životě - zřejmě klasickou, nezábavnou, černošskou komedii (něco jako Zkurvenej pátek a podobné blbosti). Jelikož se ale jedná o animák, film zapůsobí uplně jinak a díky efektům a zpracování uvidíte dobrou komedii. ()

Hrobař

Hrozně mě to dostalo. Týpci Tony a José se prodíraj zatraceně přísným gangsterským světem, všude graffiti, bordel, bezvadná animace, gangsta hlášky, hiphop.Dal jsem si to 3x asi ve dvou dnech. ()