Malý sáček diamantů jejich svět obrátil vzhůru nohama. Co na tom, že se jim do rukou dostal náhodou. Teď po nich pátrá policie i gang zlodějů, kteří chtějí kradené zboží zpět. Až dosud měly obyčejné holčičí starosti: Joanne nenáviděla práci v supermarketu, Cassandra se chystala na první rande se svou internetovou známostí, Kerrys hledala podnájem pro svou lesbickou milenku a Shannon těžce nesla, že její matka opustila rodinu kvůli milenci. Teď je všem čtyřem dívkám souzeno trávit následující tři dny ve dvou městech a dopředu tuší, že na nic z toho, co jim osud chystá, nikdy nezapomenou. Pokud ovšem přežijí… (oficiální text distributora)

Johnny.ARN

Zaujímavé. 4 príbehy, ktoré sa navzájom ovplivňujú, na ich pozadí diamantová lúpež, lezbičky, ale najviac tie diamanty. Samozrejme, rieši sa tam ďalších milión vec, veď hlavné postavy sú 4 ženy. Dobre zahraté, zaujímavo zostrihané, a netreba sa na neho nejak extra naladiť, Plynie hladko. 3 z 5 ()

drake31

4.3.2.1. a ja dám 5 ... Prečo ? No jeden z dôvodov je, že podobné príbehové skladačky mám velice rád a mám pre ne akúsi slabosť, a tie ďalšie dôvody sú napríklad - zaujímavé príbehy ústredných postáv, z toho samozrejme vyplývajúci celkový príbeh, ďalej úžasné obsadenie, vynikajúca hudba a vizuálna stánka ... a mám pocit že som vymenoval všetko z filmu. Naozaj výborný film, ktorý si s radosťou ešte pár krát pozriem, a môžem ho doporučiť aj ostatným. A zabudol som jednu vec - ten koniec nemusel byť taký otvorený ... ()

Terzeus

Nevydarená snaha o Pulp Fiction v sexistickejšom podaní, ktoré zrejme malo byť hlavným ťahákom. Bohužiaľ to film len degraduje. Nejde mu však neodoprieť občas podarenú štýlovosť dosahujúcu udalosťami, ktoré síce spolu dávajú zmysel no stále tam cítiť len snahu scenáristov o fungovanie príbehu dokopy v násilnej forme a pritlačovanie na pílu tam, kde to v prirodzenosti vôbec nebolo treba. Z hercov tu hraje jedine Emma Roberts, ktorá je zároveň jedinou skutočne sympatickou postavou celého filmu. ()

Soweek

Noel Clarke je sice dobrý herec, ale špatný herec. Po sérii Kidulthood, Adulthood jsem čekal film v podobném žánru a dostali se ke mně 4 krátké povídky v podstatě o ničem. 4 hezké holky (a že jsou doopravdy krásné, nevěděl bych, kterou si vybrat dřív) se zapletou do krádeže s diamanty, ale o tom to vlastně vůbec není, je to pouze o tom ukazovat tyto krásné holky co nejvíce času ve spodním prádle. Potěší minirole Kevina Smithe... ()

Šakalík

Docela slušná oddechovka s krásnýma holkama, která má svižné tempo, solidní atmosféru a občas lehce satirický nádech. Koncept scénáře rozděleného do čtyř příběhů sice nijak inovativní není, něco podobného jsme už viděli třeba ve Vantage Point, i když tady to je prezentováno zase trochu jinak. Co mi vadilo, byl rychlý střih, díky kterému některé akčnější pasáže působily dost chaoticky. Z představitelek hlavních rolí bych vyzdvihl především upovídanou a svým způsobem kouzelnou Emmu Roberts. ()

cab

Energicky prirustek z ostrovu pojednava o kamaradkach a propletenosti po postupne nezavislem pohledu na cely den kazde z nich. Nic neni nemozne a naopak. Svezi jizda, kde i pres klise se clovek muze pobavit. 70% ()

MareT.

Je to taková anglická variace na povedený Zkurvený pátek. Tento je ale plný logických chyb, příběh je prostunký a drží pospolu (jakožto příběh, co má na konci nějak zapadnout dohromady) jen sílou vůle. Jednotlivé příběhy holek jsou rozdílně zábavné, ale ani jeden nevyčnívá z davu. Herečky jsou uspokojující (už se těším na Emmu Roberts ve Vřískotu 4) a konec takový neobvykle nereálný. Prostě blbinka, na kterou se dobře dívá, ale zítra si asi ji pamatovat nebudu. ()

rostlinka

Britská angličtina je správnej úlet! Docela jsem jí přišla na chuť už u Misfits a tady se to jenom prohloubilo. Nečekala jsem, že by mě film mohl tak zaujmout, ale byla to docela pecka. ze začátku jsem moc netušila, ale potom se mi rozsvítilo a začalo jsem si to užívat. Občas mi pil krev šílený střih, ale asi to k tomu filmu patří. A btw. výýýborný soundtrack! ()

Hanys_

4 holky, 3 města, 2 lesby a 117 minut dost bídné zábavy. Prolínání osudů a různých příběhových linek už tady bylo prostě nespočetněkrát a upřímně si dovolím tvrdit, že skoro pokaždé s lepším výsledkem. Takže jediným plusem zůstává pouze nádherný kukuč Emmy Roberts...3.5/10 ()

Rufete

"4 girls. 3 days. 2 cities. 1 chance." Komentář může obsahovat spoilery. Docela dost jsem se bavil, sice je tady neskutečně mnoho chyb, hloupých záběrů, nesrovnalostí a zmatků všude kolem, ale všechno vynahrazují čtyři výtečné příběhy. A jelikož jsem nečekal tak super zábavu, tak překvapím i sám sebe a dám vysoké hodnocení. Je teda ale velká škoda, že to prostě není ono, chybělo jen lepší zpracování a pevnější spojitost příběhů. Ale to je všechno, co můžu vytknout, jednotlivé příběhy jsou na vrcholné úrovni. U prvního jsem se ještě jaksi rozkoukával, ale Shannon byla tak krásná a smutná, že mi trhala srdce každou další scénou. U druhé části s Cassandrou jsem se dokonale bavil, mohla za to její vlastní "inteligence", Larry z letadla a zamilovaný zrzek, u kterého doteď nechápu, jak mohl takovou kočku sbalit jen díky internetu. Třetí příběh poněkud slabší oproti ostatním, ale zase tady byla slušná dávka humoru při potyčkách Kerrys s vlastní rodinou. A poslední příběh (celou dobu jsem se těšil jen na Emmu) dal korunu nečekaně dobrému filmu. Joanne vypadá v prádle dost dobře a kupodivu i v uniformě prodavačky. Já chápu, že mnoho filmových nadšenců už vidělo lepší filmy natočené tímto stylem, ale pro mě je tohle naprostý unikát. A proto dokážu odpustit pár nesrovnalostí a kochat se famózním zážitkem. Takhle málo chybělo k dokonalosti. A královnou tohohle filmu volím... Shannon. ()

Lovely.Bones

4 hvězdičky pro 4 sexy kočičky ;-) Jeden příběh ze čtyř pohledů není, kde jaký nový způsob filmování, ale tady máme pořádně odvedenou práci. Nejdřív si řekneme o každé jednotlivé části. První část, Shannon, je příběh, který byl už asi milionkrát zfilmován v normálních filmech a tito filmy mi vždy přišli až příliš dlouhé. Proto jsem rád, že tady ho ořízli na čtvrtinu a s touto délkou je to více, než stravitelné. Druhá číst, Cassandra, se jednoduše stala mojí nejoblíbenější, už jenom díky účast Kevina Smitha a Eve :-D Ne, opravdu se jedná o nejoriginálnější příběh s nejlepšími herci. Třetí část, Kerrys, mi nepřišla příliš originální a ani pořádně provedená. Jedná se určitě o nejslabší část. A poslední část, Joanne, je taková klasická a není na ní nic zvláštního. Celkově se jedná o velice povedené dílko. které svojí eRkovovstí vystupuje z řady. ()

Domec

Musim uznat, ze jsem necekala, ze me celej film bude bavit. Herci perfektni, pribeh zajimavej, ale hlavne se mi libilo to zpracovani doplneny perfetknim soundtrackem. ()

sedlo03

Nejenom že to bylo v celku vtipné, ale i poměrně originální a práce s kamerou byla vysoce kvalitní. Pár momentů na odlehčení, ale celkově se to chovalo inteligentně a to u těhle filmů dost ocenuji. ()

Lachvos

Jeden z doufám prvních filmů podobného žánru, který si bere od každého trochu a zároveň nespadá ani pod jeden..Ještě bych tam pár věcí doladil, ale celkový námět dobrý až vynikající, ještě jsem se nerozhodl :) ()

Anakinekcz

Tak toto byla opravdu slabota. Scénář byl velice slabý, herecké výkony byly průměrné až podprůměrné a film byl nekonečně dlouhý. Prozatím se jedná o nejhorší film co jsem tento rok viděl...Jediné co film zachraňuje před propastným propadákem je herecké obsazení ve formě čtyř hlavních hereček. ()

M1k9

Milé překvapení. Film kde si jen užíváte sled událostí a netrpělivě čekáte co bude dál. Do toho roztomilý britský nádech, jakoby to měl být první a poslední britský film. 2.5/10 ()

Nolanofil

Po hodine pozerania som si myslel že ubehli už 2 hodiny. A 25 minút pred koncom som sa len modlil nech už je koniec. Dokonca ani 4 hodinový Director's Cut Pána prsteňov, mi neprišiel tak dlhý ako tento film. Skrátiť o 30 minút a bolo by to pozerateľné. Zápletka banálna a krčovité finále trápne. Páčia sa mi filmy kde sa viacero príbehov spojí v jeden celok, ale tu sa to tvorcom vymklo zpod kontroly a výsledok je rozpačitý. Ale musím byť objektívny, hercom veríte ich úlohy a miestami vás to zaujme že ste aj trocha zvedavý, že čo sa bude diať ďalej. 3* je veľa a 2* zas málo, čiže presné 2* a 1/2. ()