Skupince přátel se přihodí na opuštěné silnici autonehoda. Po probuzení zjistí, že jeden z nich beze stopy zmizel. Uprostřed ničeho, obklopeni pouze kukuřičnými lány se ostatní vydají skrze jeden z nich a na jeho konci dorazí k opuštěnému domu. Mladí přátelé však velmi brzy zjišťují, že se tu dějí nevysvětlitelné věci. (Bloody13)

halberdier

Čekal jsem trochu povedenější horror. Zápletka vcelku triviální a viděna už v mnoha jiných horrorech. Hlavní devizou mohla být atmosféra - kukuřičné pole v noci přímo vybízí k vytvoření dusné horrorové atmosféry. Bohužel ani ta se moc nepovedla. ()

nuwer

Docela slušný horůrek...Ale nakonec mi chyběla nějaká pointa a spousta scen mi přišla zbytečných. Jinak koukatelné. ()

barikhartlik

Tak tento horor mě po dlouhé době skutečně nadchnul. Mám ráda "béčkové" záležitosti, ale tohle bylo velmi povedené "Bé plus plus". Od začátku filmu jsem k tomu přistupovala s malou rezervou, že uvidím to, co vždycky, když film začne nabouraným autem u mega kukuřičného pole, ale byla jsem skutečně překvapená. Napětí, lekačky, trochu krvavých a nechutných záběrů (ale s citem, nic přehnaného) a hlavně žádný okoukaný happy-end. Určitě stojí za to vidět! ()

Sirmilano

Tak nějak je tu o všem už vše napsáno a vesměs se nedá než souhlasit...Nápad dobrý,atmosféra dobrá,hudba skvělá, ale WTF postavy a flashback...tak to mi absolutně hlava nebrala. Je to tak mezi dvě a tři hvězdy...ale v porovnání s ostatním hororům současnosti dám tři. ()

bezprezdivky

Otřepanější zápletku už asi těžko vymyslet, ale pokud režisér dostal toto základní zadání, se kterým nesměl hnout, tak v jeho rámci se s tím vypořádal dobře. Atmosféra hustá, herci dokonce i hrají, lekačky fungují ... Co víc chtít ..... ()

brasek

Kukuričné pole a vraždiaci strašiak... veru zo začiatku to vyzeralo skvele. Neviem kde sa stala chyba (takéto flashbacky do minulosti veľmi nemusím a tieto skôr domotali príbeh), ale potom sa to celé zopsulo nudou a koniec bola už fraška. Nechápem ani pointe príbehu... mladší brat, ktorý šije zavraždí staršieho a jeho duch má zabíjať a je uväznený na poli, lenže obete si chodia šiť masku strašiaka... tak neviem koho a aký duch mal zabíjať. ()

MFZB

Nuž, tak po dosť dlhej dobe konečne niečo s mojou obľúbenou tematikou - strašiakom. Strašne sa mi takéto filmy páčia, ale tento bol asi výnimka, preože hneď od začiatku na mňa nejak nepôsobil a dá sa povedať, že aj napriek krátkej stopáži dosť nudil, čo samozrejme uberá na kvalite filmu a tým pádom neni pre mňa nejak extra zaujímavý. Viac krvi, strachu a atmosféry a bol by z toho fajný filmík, ktorý by som si možno aj pamätal, takto naň zabudnem rýchlo, lebo nebolo vo filme nič, čo by ma nejak zaujalo, prekvapilo prípadne nejak ináč oslovilo. Ale je to asi aj tým, že od jedného z mojich najobľúbenejších som očakával priveľa a keďže som nedostal, čo som chcel, som sklamaný. V tomto prípade si dovolím tvrdiť, že ide o film vhodný do TV na nejaké doobedňajšie nedelné vysielanie, lebo fanúšik si v ňom nepríde veľmi na svoje, skôr by som sa priklonil k dvoj hviezdičkám, ale keďže ide o film, zameraný na tematiku strašiak, strašiaci, tak dávam 3* a to už z jediného prostého dôvodu, a tým je, že takýchto filmov je strašne málo, tak oceňujem každý nejaký nový prírastok do tejto rodiny. Suma sumárum 50% ()

libca100

skupinka mladých, porouchané auto, pole, strašák, "opuštěné stavení",....-lehce ohrané klišé, které ale zjevně pořád funguje. Film neukázal nic nového, celou dobu jsem myslela na Kukuřičné děti, lekaček pomálu, nelákavé obsazení...Zachránilo to pár světlých momentů - šití masek, hřebíčky, lítačky v poli...celkově příjemná podívaná,ale zázrak to není. ()

Venceslao90

Jeden z mála moderních amerických hororů, který určitě stojí za shléhnutí. Námět byl pro mě docela originální, atmosféra víc než dobrá, lekačky také dobré, navíc to pěkně vypadá...Jediné k čemu bych měl výtku by byla příběhová linie, která mohla být lepší, ale i tak byla pořád dostačující. No a závěr také potěšil. Na mém xichtu vykouzlil takový nenápadný úšklebek ;-) Pro mě nečekaně dobrý horor a malé hororové překvapení, proto tak vysoké hodnocení. ()

Trilobajt

Pěkná podívaná! Nejednou jsem se vylekal i když jsem si říkal, že už jsem velký kluk a počuravat se už nehodlám... Jinak výraz švadlenek při práci stojí za to, brrrr. A to, že se to odehrává v kukuřici - omšelé téma??? No a co? Je to horor, je to dobrý horror a je fakt, že děj nemusí být vždycky zasazen do lesa :) Nějaké vady na kráse jsem samozřejmě zpozoroval, ale to v celkovém hodnocení není až tak důležité... ()

Maiken Algren

Tlupa soláriových quarterbackov sa s fešandou vyberie na jarné prázdniny a už sa strašne tešia na kočky zo strip pokru z minulého leta, keď tu majú autonehodu v kukuričnom poli, v ktorom na nich číha niečo tajomné.. bu bu bu! Niekoho to baví, stále dokola ten istý príbeh? King skrátka zničil horor, celý žáner-tým že vytvoril šablónu. Ale nech to nenaťahujem: vo filme sú pekné masky, všetko ostatné je nanič. Strata času. ()

certiskon

Docela dobrej nápad, pěkně udělaní strašáci, děj ne až tak napínavej, spíše docela předvídatelnej. Konec se mi vcelku líbil, ale celkově hodnotím jako průměr.... ()

johnnie78

Úplně špatné to není. Sledujeme další partu vymaštěnců, co jede někam na výlet, ale jakmile dojedou na území Kukuřičných dětí, tak se jim vysere auto a za chvíli zjistí, že jsou v hajzlu. Bohužel, jakmile se ten film rozjede, začne tak trochu stereotypní, vyvražďovací nuda. Strašáci jsou docela dobrej nápad, ale když už podesátý sledujeme, jak jen někde proběhnou s kudličkou, tak už se fakt bráníme usínání. Ale má to pár strašidelných momentů a uteče to celkem rychle. Animal od stejného režiséra mě tedy bavil víc. ()

montel

Pětice mladých lidí havuruje autem v neznámé krajině, která je obklopená kukusc řičným polem. Jeden z nich se vydá přes pole pro pomoc, ale již se nevrátí. Ostatní se jej tedy vydají hledat. Za soumraku narazí uprostřed kukuřice na starý dům a brzy zjišťují, že je to jejich jediné bezpečné místo. V poli totiž číhá duch mrtvého farmáře, který v kukuřici nestrpí žádné vetřelce... No velmi zajímaví námět. Je to něco, co tu ještě nebylo. I když triky jsou hodně televizní, film nabídne kvalitní napětí i sam tam nějakou tu lekačku. Škoda ale promarněného potenciálu, tvůrci z toho mohli vyždímat daleko více. 55% ()

Crael

Po zhliadnutí mam z Husk celkom dobrý pocit. Typický primitivizmus na akom stavajú americké horory ( banda mladých ľudí, kukurica, opustený dom ), sa postupne formuje na celkom slušný horor. Atmosféra sa od druhej štvrtiny filmu drží na rovnakej úrovni a odtiaľ sa už nepohne, je to však priemerne atmosferický film a neuberá to na kvalite. Typické ,,flashbacky,, ktoré vás oboznámia s príbehom z minulosti, a teda vlastne príčinou vyčíňania ,,strašiakov,,. Práca s menej známymi hercami je takisto na pomerne dobrej úrovni. Husk hodnotím pozitívne, dobrá práca so slušným nápadom, ale niečo tomu chýba. 3* + zase som sa posunul o niečo bližšie ku cornofóbii ( existuje také niečo vôbec?). ()

POETA.KNO

tento film dokazuje, že k natočení dobrého hororu vám může stačit málo. Zde stačí jen starý dům obklopený kukuřičným polem a šílenec. ()

morbido

Tak prúmerné až to bolí...partu nesympatickych amíkú terrorizuje banda strašákú...nic nové nic prevratné ani zapamataníhodné... ()