Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Britská verze bláznivé sportovní game show. I tentokrát na 24 soutěžících čeká několik překážek, které je mají za úkol nejen zpomalit, ale také způsobit co možná nejkrkolomnější a nejzábavnější pád do vody či bahna. Pokud se soutěžící dostanou přes 4 úseky, včetně závěrečného kola, čeká je tučná finanční odměna a titul šampióna. Pořadem provází Richard Hammond. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (101)

Dont 

všechny recenze uživatele

Tak jsem teda v neděli po ránu zkusil tak dobře hodnocenou Drtivou porážku a i když podle toho, co jsem o pořadu slyšel, jsem nečekal nějaký intelektuální nářez, tohle nepovažuji úplně za hodné televizního vysílání. Nebo možná právě té televize to hodné je, já už ani nevím, jelikož ji zapínám tak zřídka. Možná, že už ten televizní úpadek pokročil do takovéhoto stádia… Divák se má smát pádům soutěžících do vody, přičemž tyto pády se v podstatě pořád opakují? No nevím, mě to přijde zábavné napoprvé, možná u druhého soutěžícího pro porovnání s prvním, ale pak to nutně ztrácí jakékoliv kouzlo. A žádné komentáře to u mě zachránit nemůžou, navíc když zrovna u mého dílu byly i ty komentáře hrozné. Naprostá ztráta času. ()

Okara 

všechny recenze uživatele

Daleko raději mám anglickou verzi tohoto eliminačního závodu, kde na konci nikdo nezůstane suchý a mnoho bláznivých účastníků skončí bonusově s mydlinama, blátem nebo všemožnými barvami. Zajímavá trať, atraktivní moderátorka, vtipné připomínky komentátorů a zpomalené záběry s dokreslováním elektronickou tužkou. To vše vytváří na obrazovce uvolněnou atmosféru, před kterou se nejen nasmějete, ale sem tam zažijete i nějaké vzrušení při fandění svému favoritovi. 70% ()

Reklama

chaosteory 

všechny recenze uživatele

Cover verze vždy stojí za . . ., ano za to, ale britský Wipeout se mi líbí o trochu víc. Amanda sice není tak hezká a zdaleka tak vtipná jako Jill, ale Hammondův humor mě dostává daleko víc než ten, od amerického dua. Větší prostor dostávají i soutěžící a jejich bolehlavy doprovází daleko rozsáhlejší hudební doprovod. Díky invenci české produkce můžu porovnat i s Česko-evropskou verzí, ale jelikož jde především o lidskou horlivost nechat se přizabít kvůli penězům, není vlastně co srovnávat. ()

Ceberus 

všechny recenze uživatele

Na originál se dá koukat i pravidelně, ale pozor - nepouštět si omylem místo toho naprosto zmrvenou verzi Wipeout: Souboj národů s česko-slovenskými komentátory! Jinak to není úplně beznadějné, ale chcete-li sledovat, jak si soutěžící nabíjejí čumák při zdolávání soutěžních překážek, doporučuji raději Hry bez hranic nebo Takešiho hrad. A chcete-li sledovat náročnější úkoly a trénovanější jedince, pak je tady Ninja faktor. Pokud trváte na tomtéž, pokračujte americkou verzí s trochu méně vtipnějším komentátorem. ()

duklak2 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem několik dílů této soutěže a musím uznat, že překážky mají nápad, někdy i vtipnost provedení a nejvíce mě vždy zaujal nějaký soutěžící, který se na začátku dráhy plně soustředil, aby následně hned na začátku ztralil cenné vteřinky. Tato soutěž má určitý smysl, i když je vidět, že skoro vždy vyhraje ten, kdo je nejzkušenější. Myšleno tak, že prostě vyhraje ten z nejstarších:) ()

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

  • Českou stopou v seriálu je Symfonie z Nového Světa od Antonína Dvořáka, která zazní v 8. dílu 6. série. (vyfuk)

Reklama

Reklama