Julia se vrací za svou sestrou Sarah, která po neúspěšné operaci stále trpí degenerativním onemocněním očí. Po příjezdu je zdrcena informací, že Sarah spáchala sebevraždu. Julia ovšem nevěří, že by si její sestra i přes své problémy vzala život a je pevně rozhodnuta zjistit pravou příčinu její smrti, ale čím hlouběji Julia pátrá, tím častěji je svědkem temných zjevení... (PetriK12)

Heero

Vůbec nebudu popírat vysoké hodnocení uživatelů a kvality tohoto, spíš Thrilleru, nepopírám kvalitní příběh s kvalitní zápletkou, kvalitní kameru atd., problém byl však ten, že mě to vůbec nebavilo, bylo mi úplně jedno, jestli najde vraha své sestry, jestli bude slepá nebo jestli jí zabijou, jen jsem se modlil, aby už byl konec. Tento snímek si mě prostě nezískal na svou stranu a to stejné mohu říct s postavami tohoto filmu. 40% ()

Flopik

Troška iné ako som to čakal ale vôbec nie zlé. Je to klasický film kde je hra na mačku a myš v podaní vraha a obete. Po hororovej stránke nič čoho by ste sa mali báť a tak isto aj po krvavej stránke sa šetrilo. Dĺžka filmu je prepálená a hlavne začiatok mi prišiel zdĺhavý. Potom sa to však krásne rozbehne a finále odkedy hl. hrdinka príde nato, čo sa deje bolo skvelé a poriadne o nervy. Takéto filmy zrovna nevyhľadávam ale bavil som sa.No a ako ostatní napísali , mali pravdu Belén je krásna milfka.. ()

KOZEL84

Trochu sem si sliboval další Sirotčinec,který je pro mě naprostý pointový titán mezi dnešními ''horory''.Oni tvůrci i dost dlouho vodí za nos a slibují něco neobyčejného,což tenhle příběh ve finále fakt není.Nad průměr ho tahá šikovná režie,kamera a hlavně Belén Rueda.Ta se španělákům hodně povedla.Celou dobu s ní sem byl tuhej.Sice ne strachy,ale to se taky počítá.Hned bych ji přizval do své plánované série s Betsy Russell s přiléhavým názvem ''I Saw Milf On My Own Ojos'' ()

warrenur

Vynikajuce. Temne, vypate, atmosfericke, vyborne rezijne zvladnute. A ta kamera. Belen je uzasna, tak po stranke hereckej ako i po zenskej. :) Po filme mi vsetko jedno nebolo, v temnom byte pri zhasnutych svetach a sumom vetiev za oknom. Naviac, tiez mam laserovu operaciu oci za sebou a tak mal film pre mna opat niektore uhly pohladu autenticke. Tlieskam. ()

johnymdoe

Hrozná pomalu dvouhodinová nuda. Jediná hvězdička za španělštinu, ale jinak velice srdečně nedoporučuji pokud nejste stále závislý na Esmeraldě.. Místní hodnocení je mi záhadou a telenovelní horor příště už prosím nikdy! ()

zahadum

Tento krát Morales nefunguje...logika je v čertu..na začiatku ide ešte ako tak atmosféra ale od polovice je to prekombinované a samozrejme bez akejkoľvek atmosféry ... film dorazila aj neúmerná dĺžka. ()

Norus88

Horor ťažko, no thriller slušný. Veľmi dobre natočené, bez zbytočných zbytočností a navyše pekný pohľad nato, aké to majú ľudia so zrakovým postihnutím ťažké. ()

mala_kea

Tíživá atmosféra, dechberoucí napětí. To vše a mnohem více nám může film nabídnout. Jediným jeho problémem je snaha vyrovnat se svým zámořským přátelům z amerického kontinentu a předhodit také svého hrdinu. Škoda. Rada pro Moralese, bud sám sebou a nenech se zviklat. Těším se, až si pustím i první počin tohoto "božského" hororisty. ()

Rokle

Cokoliv bych chtěl detailně rozebrat, tak vás budu připravovat o překvapení, což bych byl nerad. Proto napíšu pouze tolik, v thrillerově-hororovém žánru se jedná o špičku. Stačí se kochat kamerovými filtry, úhly záběrů a v hlavní řadě výběrem hlavních představitelů. Casting na výbornou! Morales vystrčil drápky a já budu moc rád sledovat jeho další režijní počin. ()

fisikk

Velice dobrý nápad situování zlého hrdiny do ,,druhého světa“. Do světa temnoty a nenápadna. Jeho zlý obličej mě opravdu děsil a v noci, zavírajíc oči ke spánku, jsem ho ještě viděla před sebou. Smutný, i když vtipný konec. ()

hororwatch

Musim se přiznat, že začínám lehce diskriminovat jisté subžánry hororu aneb jejich jednotlivé prvky jako doplněk k vygradování atmosféry žánrů, které je takto využívají. Stručněji- pro mě to horor není, byť prvky obsahuje. Jako thriller funguje velice dobře a originálně. Herecké obsazení neznámé, což je v tomto případě dobře. Film uplyne celkem rychle a zábavně, ale až na pár vyjímek nijak zvlášť nevyžene tep. Za mě 4* , pač jsem se těšil na větší kus hororového koláče, ale nedostalo se mi ani jedné pořádné scény. Každopádně Del Toro na to dobře dohlédl. ()

agassi68

Čakal som viac než nelogické pobehovanie a hru na slepú babu. Nehovorím, že to bolo spracované zle, no okrem vnadnej Belén Rueda nebolo veľmi čo sledovať. Pár klasických ľakačiek je na španielsku školu trošku málo.. ()

mourinho

Hororová pecka ze Španělska! Zpočátku mysteriózně laděný thriller vás bude, ať chcete nebo nechcete, postupně pohlcovat až si vás úplně podmaní. Závěrečných 20 minut pak prožijete konsternováni hrůzou a ani na moment si už nevzpomenete, že možná stačilo jen vyčkat v nemocnici do úplného zotavení a vše mohlo být jinak. Filmařsky bravurní, nápadité a napínavé jak malé trenky. ()

GOREGASM

Španělský, psychologicky hororový rukopis má už několik let místo v mém hrůzou zalitém srdci, a přestože se Los Ojos de Julia nevyhne několika samoúčelným nonsensům a ve druhé půli scenáristickému kopanci, vynikající nosný motiv a jeho atmosferické zpracování není ani trochu degradováno. Lví podíl na tom má přesvědčivá Belén Rueda, která opět utáhne celý snímek od A do Z. A společně s průběžně budovaným a udržovaným napětím udrží diváka napjatého až do originálně fotografického finále, které mě přesvědčilo o atmosférické osmdesátce. 80% ()

Rathalos

Skvela atmosfera a napatie ako sa patri,v Spanielsku su na to experti,vyborny thriller/horor s nadhernou Belen Rueda so zopar dejovymi zvratmi,ktore prekvapia,niet o com,spokojnost nadovsetko...:-) ()

foundation

Tak nie, Španieli, konkrétne Morales, urobil znova zaujímavý film ale tak trochu som dúfal že ma na konci toho všetkého nenechá sklamaného a aj trochu naštvaného. 112 minút je na takýto film veľmi odvážnych, 3/4 sú ale dobre využité a keď nič iné darí sa im budovať aspoň dobrú atmosféru. Problémom je ako už to tradične pri podobných filmoch býva ten záver. Skvelo rozohratá filmová partia, španielsky dohľad, Del Toro v pozadí, všade prítomné tajomno a nevysvetlené otázky počas celého filmu. To všetko sľubovalo famózne posledné minúty. A čoho sa človek dočká? Spľasnutej bubliny ktorá nevedela čo so sebou a tak neurobila nič iba ticho vyfučala pričom si so sebou zobrala aj veľkú časť zmysluplnosti celého deja. Sklamanie skoro na najvyššiu mieru pretože ten film mal u mňa dlho namierené vyššie než len do plytkého priemeru. ()