Chlapec z Brooklynu se stane svědkem brutální vraždy své matky a čím je starší, tím je posedlejší nalezením vraha. Přes den je tichým premiantem ve škole, v noci samozvaným hrdinou. Jenže, co to vlastně znamená být skutečný hrdina? Sean Donovan byl jen školák, když se jeho rodina stala obětí přepadení, které ho připravilo o matku a z jeho otce učinilo trosku. O mnoho let později si na hrůznou událost sedmnáctiletý Sean stále pamatuje a nehodlá se s ní smiřovat. Pravidelně navštěvuje místní oddělení policie a prohlíží fotky zločinců v naději, že najde tvář muže, který vzal jeho matce život. Zatímco jeho otec propadá alkoholismu, tráví Sean noci obcházením těch nejtemnějších zákoutí města a plánuje pomstu. Když se Sean málem stane obětí drogového dealera, poslechne premiant své pudové instinkty a konečně ze sebe vypustí vztek, který se v něm už od dětství hromadil. Detektiv Teresa Ames z oddělení vražd se dozvídá o řádění a chce tomu učinit přítrž. Je možné, že ten tichý mladík, kterého vídá přes den, je onen samozvaný bojovník, kterého se snaží dostat v noci? (HBO Europe)

maniacxl

Hodně málo dochucená koprová omáčka bohužel bez masa"jen" s vejci,a ty já moc nemusím.Překvapivej konec dobrej,ale zbytek filmu nuda.40%. ()

StinkingPooh

Temný film o mladém sociopatovi, který si vyřizuje účty s kriminálníma živlama. Trochu mi to připomínalo můj oblíbený seriál Dexter. Film odsejpá, má dobrou atmosféru, vyvolá emoce a pro mě měl i překvapivý konec. Občas mi ale něco přišlo nelogické. ()

Tomasson93

Krimi-thriller s emotivním příběhem, který neurazí a po rozházeném začátku rychle uteče. Bohužel jeho kvalitu sráží především některé nelogičnosti. Slabší 4*. ()

Flamik

příběh o neúčinné legislativě a chlapci, který převezme trestání do svých rukou a sympatická policajtka - kariéristka to přejde. Zpracovaný tak, že sem mu fandil, i když z hlediska práva to je špatně, ale tak co. ()

Ironhead

Pro mne mile prekvapeni. Necekal jsem nic a dostal jsem ke shlednuti neco. ;) Skoro jsem cekal dalsi bezduchou "superhrdinskou" taskarici... nastesti se tak nestalo a uplny konec to u mne vytahl ze *** na **** ()

Skutik

Škoda toho nezvládnutého konce, ale za jedno shlédnutí to podle mě stojí. Hlavně Caleb Steinmeyer je super, škoda, že tu nemá ani profil. 3,5* ()

Stealth2

Začátek krapet nepřehledný, ale po půlce to jede. Dobrý závěr. Ovšem hlavní protagonista je fest odpudivý. Celkem slušný film. ()

sakac

Pre niekoho možno nuda, ale pre mňa film, ktorý som sledoval so zatajeným dychom. Úžasný, originálny dej, ktorý vyústi do nečakaného konca. Film plný nečakaných záležitosti a konečne nie film s americkým happy endom. Pravdu povediac som naozaj do konca čakal, že sa to skončí štastne a všetci sa udobria, ale koniec ma totálne prekvapil. Možno menej známy a bol to malo očakávaný film, no o to pre mňa zaujimavejší. Videl som to len raz, ale určite si to ešte párkrát pozriem. ()

leto.sk

Dráma, v ktorej sa z pomstiteľa stáva vrah a napriek tomu je chápaný ako hrdina nie je nič nové. A predsa to môže byť natočené vždy inak, novo, aby to bolo aspoň trocha odlišné. Teda občas sa to aj podarí. Ako Morrisseyovi. Zaujímavý dej sa odvíja v celkom slušnom tempe, takmer žiadne hluché miesta. Navyše príjemne hudobne podfarbený. Charakteristika úloh hercom sadla, takže aj tu slušný režisérov výber. Taká dobrá, opäť síce dosť predvídateľná, ale pozeratelná akčná krimi,,, ()

hujerita

Nijak extra ma to nestiahlo, bolo to celé akési vlažné a bez nejakého napätia. Ako malý film na jedno pozretie to kľudne stačí. Keby ten záver nebol aspoň taký predvídateľný. Herecké výkony boli fajn, ale ako hovorím nič extra. ()

dogzila

Myslel som si, že tento snímok bude o nejakom psychošovi, ktorý sa hrá na klasického hrdinublbečka. Film však príjemne prekvapil hĺbkou a celkom zaujímavým záverom. Z unudených počiatočných sračiek sa postupne splietol celkom dramatický bič :))) ()