Home Sweet Home

Mladý manželský pár prichádza do svojho príbytku, netušiac, že prvým krokom dnu vstupuje do teritória sériového mäsového vraha, ktorý nepozná zľutovanie. Očakávaný romantický večer sa tak mení na boj o život. (*CARNIFEX*)

ledzepfan

Vypadá to, že Asylum začalo produkovat už i filmy o úchylech-jinak si totiž tuhle ptákovinu nedokážu vysvětlit. Přehlédnu fakt, že první čtvrtina se díky kameře-která se všemožně"nápaditě" snaží nezabrat psychoušův obličej-stává značně otravnou záležitostí(asi kvůli děsivosti anonimního zla-hahaháá). To co ale následuje po vstupu dalších dvou herců na scénu se s přehledem vyrovná nejedné legendární grotesce. Tak stupidní jednání postav jen tak někde neuvidíte: Borec, který půl minuty zkoumá vrut v okně(a poooomaličku mu to v hlavě docvakává), ženská, která podniká naprosto nesmyslné akce,"akční" týpek z bezpečnostní služby, a to nemluvím o celé té eskapádě s pistolí, která bezpečně potápí i to málo co může film nabídnout..... Celá závěrečná pointa pak už jen filmu definitivně vyhrává ocenění za nejpitomnější řeznický kousek měsíce..BRRRR....Nebezpečné... Ostřílený psychopat se musí urazit, protože to zesměšňuje celé jeho řemeslo a "psychopat zelenáč" může mylně nabýt dojmu, že odpravit párek myslících bytostí je snadnější než si dojít do obchodu pro párky.......No- možná, že odpravit Morleta a jeho starou tak snadné opravdu bude. ()

ecceHOMMO

Z počiatku skvele buduje atmosféru a pocit zvedavosti čo bude nasledovať. Ale divák len čaká a čaká kedy príde to pravé orechové, kedy sa to fest rozbehne a ono sa to síce možno aj rozbehne, ale len na druhom prevodovom stupni a tam to stagnuje. Pravdou je že pointa a identita vraha je pomerne prekvapivá a pekne to do celého diania zapadne, ale až príliš zo snímku sršala nedotiahnutosť. A v tomto prípade ( v iných podobných snímkoch mi to tak zväčša nevadí), mi strašne liezla na nervy nelogickosť konania ženy......sakramentsky ma to vytáčalo...**/*** ()

Astaroth12

Film sa rozbiehal neskutočne dlho. Lebo najprv vidíme vraha ktorý príde do cudzieho domu a pohladí mačku, pozrie telku, pustí si detský kolotoč, potom to tam všetko zabezpečí, nasadí si masku a prechádza sa po byte a čaká na domácich. Tak to máme asi 30 minút totálnej nudy, keby nebolo tej parádnej kamery tak tento film asi vypnem. Asi tvorcovia chceli znázorniť že je ticho pred búrkou ale na mňa to nejako nezabralo. Ale že mačka sa volala Critters, tak to ma pobavilo. Je pravda že film si pohráva z dusným tajomnom, lebo sledujeme vraha pri činnostiach ktoré nie sú bežné ako napr. umýva pohár alebo svoju obeť počúva cez detskú vysielačku. Ale hlavne po tichučký sleduje svoje obete. Toto je neštandardný Home Invasion lebo tu je praktický vrah a 1 obeť, lebo druhú zneškodnil dosť rýchlo a vrah nehovorí to je tiež zásadná zmena. A tá pointa bola strašne predvídateľná. ()

Pepinec

Když ti bude jedno, proč to Fantom dělá, když ti bude jedno, co Fantom chce, když ti bude jedno, že jí se to asi líbí a proto nikam neuteče, když ti bude jedno, že se to táhne jak smrad za hovnocucem, když ti bude jedno, že to bylo děláno jen pro formu a ne pro obsah, když ti všechno tohle bude jedno, tadá - máš tu supr film. A když ti bude jedno, že žena není ženou, tadá - máš tu ještě spoustu chlapů anebo třeba houpací koně. ()

peiton

Podobné snímky,podobného druhu určené pre úzke,ale veľmi úzke a trpezlivé publikum,čiže aj pre mňa.I ked sa musím priznať,že som bola u tohto tu dosť sklamaná,čakala som oveľa viac ako bolo ponúknuté.Chlapík v rukavičkách s precíznymi spôsobmi,sledujúc veľa kriminálnych seriálov,alebo jednoducho len povedané šerif v strach naháňajúcej maske,aby sa predišlo prípadnej identifikácii.Pretože čo keby...Od začiatku som si vravela:prečo to robí,musí mať nejaký dôvod!"Lenže ono ten dôvod,ku spokojnosti už aj tak nudou otráveného diváka,nemali ani snahu prezradiť.Nedotiahnuté,nezrozumiteľné a vôbec:,,čo tým chcel básnik povedať?!" ()

Časové pásmo bylo změněno