Osamělý Kang Sang Man chce skoncovat se životem. Po neúspěšné sebevraždě se probudí v nemocnici a zjistí, že vidí duchy - neustále kouřícího taxikáře, plačící ženu, požitkářského dědu a malého kluka s neukojitelnou chutí na sladké. Doktoři ho považují za blázna. Jediná možnost, jak se duchů zbavit, je splnění jejich přání. (-Rastaman-)

Kalidor_

Upřímně - ani jsem to nedodíval jak to bylo trapné, nudné a křečovitě vtipné. Asi jsem neměl tu správnou náladu, i když jsem se těšil jaká to bude sranda dle zdejšího hodnocení. ()

Bernhardiner

Zase a opět... Nešťastný kluk s prachbídnými vyhlídkami na nějaké zlepšení se snaží zlikvidovat sám sebe. Bohudík mu to nevyjde a může tak vesele komunikovat s duchy. Téma je skvělé, komický potenciál je výrazný a Cha toho dokáže využívat především ve chvílch, kdy do jeho těla vstoupí jeden z duchů. Bohužel, jak je Korejců zvykem, začne do toho plést romantická linka, která se u mnoha snímků vyznačuje bolavými vzpomínkami a Amazonkou slz. Já jsem si na takové momenty u Korejců zvykl, ale tady mi to opravdu vadí, jelikož téma je opravdu úžasné, avšak zpracování opět sklouzlo do sladkobolného kýče. A jak tady vidím, zoufalí američtí tvůrci se rozhodli i tohle přetočit pro jednoduché americké publikum. V hlavní roli však nebude talentovaný Cha, ale jakýsi předkusák. To bude určitě bomba! 70% ()

Hollohlaway

Konec tomu dal hvězdičku navíc, protože mě to nečekaně dostalo a dojalo, což se mi moc nestává. Jinak průběh o maníkovi, co se chce zabít a začne vidět duchy, není nijak originální a ze začátku ani moc vtipný. Hlavní hrdina vás dost štve. Ale postupně je to víc a víc zajímavě větvené a Cha Tae-Hyeon skvěle hraje ve chvílích, kdy do něj vstupují jednotliví duchové. To jsou obličeje, že jsem se fakt zasmál, hlavně proto, že jsem to nečekal. Je to hodně dojemně smutně romantické, rozhodně se neválíte po zemi. ()

klukluka

Není pro mě úplně snadný to ohodnotit. Čtyři hvězdičky jsou za ten strhující závěr málo, pět se mi zdá moc za film coby za celek. Ano, přijít při autonehodě o celou rodinu, to s člověkem zamává. Podezírám autora námětu nebo scénáristu z toho, že měli s podobnou tragédií osobní zkušenost. Kdo na to vydržel koukat až do konce, byl odškodněn za něco, co chvílemi připomínalo poťouchlou taškařici (byť věřím, že v Koreji se tomu třeba po celou dobu smáli, až se za břicha popadali). Hořkosladce smutné, působivé, rozhodně nevšední. Pěkné a dojemné. Silně emocionální. ()

DailyDreamer

Na to, že tu je napsáno jen "komedie", mě to emočně vyždímalo víc než mnohá dramata. Škála obličejů, kterými disponuje Tae-yeon Cha je neuvěřitelná a člověk se mu prostě nemůže nesmát. Bravůrně ovšem zvládá i vážné scény, které později nenechají jedny oči suché. Opět jsem utvrzen v tom, že v podání emocí ve filmu, jsou jihokorejci bezkonkurenční. ()

kedl

Hellou goseuteu je jednou z dalších skvělých korejských záležitostí. Nicméně nenechte se zmást žánrem komedie, který je tak trochu zavádějící, jedná se spíše o takové romantické drama s prvky komedie, které Vás v závěru totálně dostane, ale co si budeme povídat to u korejských snímků, už tak bývá. ()

Janie1K

Jak už to tak u korejců bývá, tak se vůbec nejedná o čistou komedii. Drama tu jednoduše nemůže chybět! To ale vůbec nevadí, protože oni to s ním prostě umí. Hello Ghost mě dokázal stejně skvěle pobavit, jako na konci filmu dohnat k slzám. Závěr filmu je, jak už tu bylo řečeno, opravdu krásný. Ještě musím zmínit, že Tae-hyeon Cha je skutečný talent na obličeje. ()

Tarako

"My Sassy Ghost", říkal jsem si. Jenže pak přišel ten závěr. Uf uf. Tohle bylo ve výsledku lepší, než My Sassy Girl a pro mě tedy jeden z nejlepších JK filmů, co jsem viděl. ()

Marys

Nie zrovna najlepsia komedia z juhokorejskej dielne. Namet aj hudba usli, no herecke vykony, scenar a celkovo priebeh velmi v mojich ociach pokrivkavali. Zaroven dojemne roztahane zakoncenie zbytocne tlacilo na city a hodilo sa niekam inam, nez do tejto plochej humornosti. Urcite ma Juzna Korea ovela lepsie komedie. ()

otaznick

Začátek mi přišel jako až moc uhozená komedie a měl jsem to chuť v půlce vypnout. O to víc jsem rád, že jsem vydržel až do konce a mohl si vychutnat závěrečný zvrat. ()

JohnyTrava

Klasická kórejská komédia, kde sa občas zasmejete, občas nudíte a občas nechápete. V podstate sa skoro nelíši ani od "iných" bežných komédií. Tak akože to vyššie hodnotenie a nie obyčajný priemer? Čím si to zaslúžilo? Dve veci. Prvou je záverečná pointa hoci klasicky vyžmýkaná (Kórejci zrejme nevedia kedy utnúť), ale aj tak človeku pri nej pookreje srdce. No a druhou je záverečná scéna, ktorá ma nahlas rozosmiala na celý dom a stala sa tak zlatým klincom programu. ()

bezslipov007

Film urcite netreba brat cisto ako komediu, Pribeh ma svoju dramatickost, ale aj hlbku. No nic no, proste korejci su asi taki a tie dramy maju naozaj vynikajuce. Ale naspat k filmu, popravde, kolko ludi dnes zije samo, ma problemy, niektori dokonca existencne, nebavi ich praca, pripadne nemaju ziadnu, maju problemy vo vztahoch a pod. Mnoho z nich je na to samo. Preto nie je tazke nechat sa vtiahnut do pribehu niekoho takeho. .Napriek tomu, ze hrdinu by sme mohli zaradit do tejto kategorie, film vyznieva pozitivne a dotkne sa srdca kazdeho a proste aj ked si myslime, ze je to zle, nikdy na to nie sme sami a vzdy existuje sanca na zlepsenie. Skvela kamera, vynikajuci scenar, s velkou davkou originality a aj herci mi prisli fajn. Co dokaze ten Tae-hyeon Cha s grimasami je neskutocne :) Zaver urcite mnohych rozseka. Kebyze to natocili americania, tak na to teraz chodime asi do kina, takto som si to proste musel stiahnut a nelutujem. Rozmyslam medzi 4* az 5*. 90%. ()

milanko8

Prý komedie... Prvních 10 minut určitě a výborně jsem se bavil. Potom takový průměr,ale to jen proto,aby mne to v posledních 15 minutách smetlo a stejně jako u Folpy jsem si pobrečel. Prostě jihokorejci... :-) ()

muti

chcete skoncovat so zivotom, ale neuspesne. a ked sa prebudite v nemocnici zistite ze vidite ducha. a nie jedneho, hned styroch. len tak sa ich nezbavite, pretoze nieco chcu. co ine vam ostava ak sa ich chcete zbavit? zacnite ich pocuvat a prihovorte sa im - hello ghost. skvela komedia od ktorej som vela necakal no bolo v nej viac ako v priemernej ducharskej komedii. dokonca poviem, ze takuto "ducharinu" som zatial nevidel. urcite odporucam. ()