Po páde komunizmu sa vo východnej Európe rozrástol organizovaný zločin a pre mnohých  zločincov sa sídlom stala Praha... Nájomný vrah Ray Carver (Cuba Gooding Jr.) dostane objednávku odstrániť vedenie mafiánskej rodiny Tavanianovcov. Nepodarí sa mu však zabiť šéfovho zástupcu Demjana Ivanova (Louis Mandylor), ktorý sa zbabelo ukryl za dievča. Tú Ray zabiť nechcel, čím vlastne nesplnil úlohu, na ktorú ho najali. Objednala ho mafiánska rodina Suverovcov, pretože Tavanianovci porušili prímerie a zamiešali sa im do obchodov. Do ich sporu sa zaplietol aj český drogový boss Nikolaj Dvořák (Bogdan Uritnescu). Michail Suverov (Andrew Bicknell) sa rozhodne vyriešiť situáciu rázne a do Prahy povolá Alexeja Andrejeva prezývaného Vlk (Dolph Lundgren). Väčšina ľudí si myslí, že Vlk je len mýtus a v skutočnosti neexistuje... Ray medzitým prijme zákazku protistrany na zabitie Suverovcov. Vojna medzi mafiánskymi klanmi sa začína. Ray má v Prahe ešte jednu osobnú úlohu. Kedysi dávno v Spojených štátoch prijal objednávku na zabitie muža. Pri čine ho videla mužova malá dcéra Janice. Ray ju zabiť nedokázal a celý život ju z diaľky sledoval a ochraňoval. Nakoniec sa s ňou osobne zoznámi a ona náhodou zistí, kto Ray v skutočnosti je. Ten však nemá čas dievčaťu čokoľvek vysvetľovať, jeho úlohou je zabiť Suverova. Tajne prenikne do jeho sídla a zastrelí mladšieho brata Bobbyho Suverova (Leo Gregory) pred očami jeho priateľky. Práve ona prezradí, kto je vrah a Rayovi ide o život. Michaila Suverova zasiahli na jeho najcitlivejšom mieste, čo má jednoznačný dôsledok - vyšle Vlka na Raya. Ako dopadne súboj dvoch nájomných zabijakov? Pri bitke sa Rayovi podarí nad Vlkom zvíťaziť, ale nechá ho nažive. Ale až budúcnosť ukáže, či to bol dobrý ťah... (TV JOJ)

kaylin

Tenhle film by se dal charakterizovat velmi snadno - Dolph Ludgren v plné formě. Tenhle chlapík si tu roli skvělého zabijáka naprosto užívá. Jeho postava je jako ocelová, jeho obličej jako kámen. Když se usměje, víte, že někdo skončí hodně špatně. Je to drsňák v tom pravém smyslu, který když udeří, tak to opravdu bolí. Dostal více prostoru než v prvním filmu "Expendalbes: Postradatelní", což je jenom dobře. Tenhle akční film si doslova ukradl pro sebe, a to zde přesto má málo prostoru, alespoň ve srovnání s Cubou Goodingem Jr., který je také nájemným vrahem, jež se vydal do Česka, nebo něčemu hodně podobnému, aby zde vyřešil určité problémy v ruské mafii. Je to takový čistič, což přiznává i na začátku. Jenže kromě toho, že se utkává s mafiány a vychází z toho s čistým štítem, jeho cesty se zkříží právě i s Ludgrenem. Jejich konfrontace je výborná a člověk má pocit, že ten obrovitý Švéd je víc než jenom obyčejná akční mlátička. On totiž opravdu hraje. Já vím, nebudeme to zase zveličovat, pořád hraje jenom v rámci žánru, ale dobré, skutečně dobré. V bílých kalhotách, havajské košili a klobouku je skvěle zapamatovatelný, je to jedna z těch postav, které by si zasloužily klidně i více filmů, což se sice nestane, ale přesto jsem rád, že jsem zrovna tenhle film viděl. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/09/rebelka-perfect-sense-sprosty-holky.html ()

AlistairMir

Ale jooo tak tohle šlo. Kubík i Dolfík si své role užívají každý po svém a celkem jim jde střílení od ruky. Nejlepší je že nakonec vlastně jsou všichni proti všem a každej s každym něco má no krásnej guláš v tom člověk měl pokud stejně jako já začal u filmu zběsile skákat přes švihadlo aby Kubíkovi dokázal že není jedinej kdo je ve formě. Pár scén člověka rozesměje zabiják který nechá svou bundu v baru i se svou adresou to je panečku kořen no ne? Buď se takhle mezi zabijákama balej holky (což zabralo) nebo je momentálně zaostalej. Ale což hned na prvním rande přiznat že jste slečně odbouchli tatínka na to musíte mít styl a ten Kubík má. Dolfík je pro změnu veselá kopa a slušně vychovaný muž který nezabíjí děti a ženy max zastřelí ale kladivem je neumlátí to se nedělá plus každého slušně pozdraví než ho zabije a člověk se u tohohle béčka nenudí. Doporučuje devět zabijáků z deseti ()

bourec

Je dost zajímavý,že Kaufman natočí poměrně výbušnou pecku se sympatickým hereckým ansámblem,aby do dvou po tom natočenejch fillmech nasadil před kameru prkennýho Kubu ,a tim možná pohřbil svoje naděje k odrazu do vyšší ligy.Hra pro jednoho je samozřejmě lepší jak Hit list,ale prostě tomu něco(nebo někdo výraznější v hlavní roli)chybí.A tak jediný,co mě potěšilo byl fakt,že Dolfik se tady ukázal v poměrně lepšim světle,než ve svejch předešlejch filmech.60%. ()

otík

Jako akční béčko to ve srovnání s tím, co za hrůzy dnes točí Lundgren, Seagal, JCVD, Adkins či Austin ušlo. Lundgren a Gooding Jr. se představili jako nájemní zabijáci, které jejich práce svede postupně proti sobě. Lundgren si parádně užil svou roli, je zde představen jako neskutečný bouchač, frajer a docela i ve fair play duchu (na to, že je to nájemný zabiják). Zato Goodingův hrdina by jako zabiják dlouho nepřežil - dělá jednu chybu za druhou a jeho akce mu vychází tak nějak spíše náhodou či chtěnou rukou scénáristy. Když dojde na vzájemný souboj, jen těžko uvěřit, že by mohl Lundgrena porazit. No ale budiž. Když pominu klasické béčkové chyby a nesmysly, které hrdinové dělají, vyjde mi z toho opravdu slušná akční béčková podívaná, navíc pro nás Čechy okořeněna naší matičkou Prahou, i když jen v pár záběrech. Dolphe, výběr tohoto filmu ti schvaluji. Hudba: John Roome ()

Johnny.ARN

To máte tak. Jeden chce zabiť druhého, tretí zas toho prvého ale nakoniec aj tak všetkých vykilluje Lundgren so svojím psom. Neger úplne otrasný, bukurešstká Praha nič moc, prestrelky mohli byť o trošku reálnejšie. Jediné pozeratelné je Lundgren, boj na nože a samozrejme tá holka ktorá sa tam pripletie nikto nevie ako. Réžia dobrá. Kaufman vie točiť tieto B-čkové akčné thrilery. 2 z 5 ()

ywo666

Ha prvý. No tak som si otvoril pivo a pozrel tento skvost. Kaufman sa moc nepredviedol. Dej sa odohráva v Prahe, ale postavy hovoria afektovanou ruso-angličtinou. A majú Ruské mená. Tvorcovia by zaslúžili lekciu geografie. Cuba má oskara a kedysi sa píšil vypracovaným svalstvom. Oskar je dávno zabudnutý a svaly pomaly tiež ubúdajú. Napriek tomu sa Cuba tvári tak vážne ako to len ide. Naopak Lundgren si robí z celého filmu srandu. Vie že hrá v sračke a patrične si to užíva. Pár rokov dozadu bol Dolpík nejaký vyschnutý. Teraz čosi pribral, ale hmotu rýsoval len povrchne. Ani z pohybom to už nie je také rúžové. Pozoroval som tam trochu nemotornosti. Paradoxne najlepší kop filmu predvedie Cuba (ako bolo vidieť v trailery). Musí sa ale priznať, že ho pri tom dokonale nevidno, čo vo mne vyvoláva podozrenie, že si v ten moment odskočil veľkú a nechal to za seba spraviť dabléra. Film má pár hlášok a pár dobrých akčných scén ale dokopy to vidím tak 50%. A keďže mám srdce zaokrúhlym na 3*. Ale slabé 3*. Ak nemáte radi filmy Seagala, Lundgrena, Austina, Danielsa, Van Damma a pod. (pozor!) ktoré natočili za posledných desať rokov, ani to s týmto dielom neskúšajte. ()

PetrVabruscak

Film měl pár hezčích záblesků a ruská mafie v ulicích Prahy to zrovna nebyla. Herecky prkenný Cuba Gooding Jr., předvedl pouze jednu mimiku, předčítání z Bible, skákání přes švihadlo a jeden kop z otočky. Romantiku typu: Zabil jsem tvého otce, protože si mi najali a budu tě za to chránit, je dojemná asi jako, když hospodyně krájí v kuchyni cibuli. Čert to vem! Je tady ještě Dolph Lundgren, připomínající Franka Sinatru na steroidech (nejlepší hláška filmu) a jeho pes. Dolfi si roli užíval a nekompromisně likvidoval, lámal prsty a chodil na procházky se psem. ()

Phietros

Cuba mohl předvést ještě něco navíc, ale Dolph tady byl vynikající a celkově film nenudil a na ruské gangy a pčestřelky se koukalo dobře. Vydařené, hvězdně obsazené a navíc některé scény v Praze. 70% ()

JohnSmith

Gooding a Lundgren v Praze, nebo v Bukurešti? Těch pár prostřihů na Prahu fakt zabolelo. No, Lundgren nebyl špatný, takový docela v pohodě. Gooding děs. No a zbytek tak žádná hitparáda, prostě céčko z východní Evropy. ()

Kosmik 1

Rád jsem zase viděl Doplha v akci. Jinak se jedná o takovou akční chuťovku, která neurazí. Ale na víc jak tři hvězdy to bohužel není, snadno se na tenhle film zapomene. 55% ()

sedm.1

Velmi milé překvapení, které má jednu velkou slabinu a několik výrazných pozitiv. Tou slabinou je hlavní hrdina. Nejde tedy ani tak přímo o samotnou postavu, jako spíš o jejího představitele. Cuba Gooding Jr. tu totiž vážně perlí v tom nejhorším slova smyslu, je nudný, otravný a otrávený, nezábavný, v mých očích tomu filmu zkrátka jednoznačně ublížil právě jen on, neboť vše ostatní bylo prostě překvapivě výtečné. Když bych pokračoval například v obsazení, Lundgren ve vedlejší roli zabijáka doslova září, svou roli si dokonale užívá, jako by z něj spadla tíže zodpovědnosti za hlavní roli a je tu prostě jednoznačně hvězdou, hláškuje, je cool, má koule a navíc, jeho souboje vypadají po dlouhé době skutečně choreograficky výborně, nejsou hloupě sestříhané, zkrátka baví a jeho kopy mě doslova nadchly. Ovšem i ostatní postavy, tedy především ty záporné, jsou obsazeny velmi dobře a mají šťávu. Zápletka je pak samozřejmě béčková a naivní jako vždy, nicméně má spád, pořád se něco děje, akce je dost a je slušně zpracována, ikdyž tentokrát poměrně málo krvavá a dokonce mě tu zaskočila i slušně navozená atmosféra, prostě William Kaufman mě hodně překvapil a je především jeho zásluha, že celé toto béčko šlape jako hodinky. A jsem s títmo filmem dokonce spokojen natolik, že mu odpustím i to neuvěřitelně imbecilní a naivní míchání Rumunska s Českem narvaným až po okraj rusákama , ikdyž několik momentů je vážně už na přesdržku :-)! Ale jinak perfektní béčko. ()

civrss

Každý se musíme něčím živit, ale že oskarový herec spadne až na takovéhle dno, to bych si opravdu netipl. Pane bože, vždyť takhle otřesně zahraný a hlavně celkové špatný film jsem už dlouho neviděl. U Dolphíka jsme za ty roky všichni na jeho klasickou "nekvalitu", ale Gooding Jr. pro mě byl alespoň dodneška zárukou maličké filmové serióznosti. No otřesné akční Déčko se spoustou nelogických momentů, absolutně stupidní zápletkou, jako je válka mezi rusáckými rodinami, odehrávající se rádoby v Praze, přitom je to všechno natočený někde na Balkáně, z Prahy jsou tam tak maximálně záběry z Panoramy. Film má 91 minut a stejně se mi podařilo na posledních deset usnout. Asi taková lambáda to byla. ()

kenkaku

Film mnoha názvů :). By jeden nevěřil jak je těžké přeložit "náboj v komoře"... Ale k věci. Film je to zajímavý. Děj se odehrává v Praze (a je točen opravdu v Praze... z 50%. Zbytek je Rumunsko). Vše je namixované tak, že se to tváří jako jedna lokace a v tom je sledování filmu zábava. I když o tohle jim asi primárně nešlo ;). Překvapila mě účast Cuba Goodinga v ultra béčku jako je toto a na to že zde hraje i Lundgen (a nepochopte mě zle, to ho já celkem můžu), je to koukatelné. Dokonce bych řekl, že právě Dolph celý film táhne. Iritující momenty skoro žádné, natočené je to solidně a děj hezky odsejpá (scénář jednoduchý a stylu filmu sedí). Škoda, že vše působí tak lacině... Jinak bych se nestydil dát i víc. ()

Testament

Šok v mezích zákona. Dolph už se nám vyhrabal z megasraček jako Retrograde, nebo Lucas a servíruje nám, aspoň, průměrnou zábavu. "One in the chamber" potěší tím, že Dolph občas slušně a s nadhledem zahláškuje a má to celkem i švih. Tohle ti Dolphíku sedí, nebrat se vážně, ale ironicky komentovat situaci, a pak všechny postřílet a tvářit se přitom, jako když ráno nakupuju v pekárně rohlíky. Akce je také lépe sestříhaná, než takové to-milion střihů a vidíme hov.....no. Svižnej film, který nenudil a odehrával se i v Praze! Síla. I když občasná schizofrennost-čili byl jsem v Praze a současně v Rumunsku, nechybí. Kdo viděl, pochopí. Na orvní ligu ale One in the chamber nemá ani náhodou. ()

AdamesWWE

[7/10] Cuba Gooding Jr. nahodí okuliare ala Stallone, tvrdý face a úsmev zabijaka kombinovaný so zamýšlaním sa o zmysle života, sprostredkovávané cez biblické monológy a chlapec si myslí že je tvrdý chlap, ktorý utiahne akčný film. Ale kdeže, Dolph Lundgren je jednoznačne najlepší z celého filmu, úplne perfektný a opäť raz nesklamal a len ma utvrdzuje v tom že má stále svoje vysoké kvality. Skvelé hlášky, tentoraz aj nezvyčajný look kde kombinuje hawajské košele a klobúčiky, k tomu zbrane do rúk a akcia sa môže začať. Lundgren tu v podstate iba zabíja, strieľa na cieľ pričom vždy trafí presne, nekompromisne - tak ako to má vo zvyku aj v iných filmoch, tá drsnosť z jeho strany v tomto filme neklesla. Jediné výhrady ktoré mám k akcií je hlavný súboj Lundgrena proti Cubovi. Villaim Kaufman natočil maximum, z toho vyťažili najviac čo sa dalo a Dolph tomu výrazne pomáha, ale Cuba Gooding Jr. naopak, pomerne škodí. No aj tak je to slušná akčná jazda, aj ked´ sa odohráva v Česku, s ruskými záporakmi, stále funguje na dobrej úrovňi a nepôsobí na mňa po žiadnej stránke béčkovým dojmom. Čakal som iba priemerný akčnák, ale dostal som viac, spokojnosť. ()

Lefty86

Za prvé: dost mě pobavil Dolph oblečený jako loutka na provázku a za druhé jméno českého mafiána Nikolai Dvořák, to je tak těžké dát mu křestní jméno české, když už to má být čech???? Překvapil mě první polovinu filmu dooost nevýrazný Cuba a příliš výrazný Lundgren, u kterého to dělalo ale to oblečení, jinak jeho postava byla sympatičtější a fandil jsem jemu. Taky jevidět že dost nabral a nepůsobí tak seschle jako v jiných filmech poslední doby. Jako celek to tak hrozné nebylo. ()