Když se v lesích za městečkem najdou zohavené mrtvoly dvou děvčat, podezření okamžitě padá na mladého Johnnyho, který jediný má přístup ke kyselině, která spálí těla. Ani po jeho zatčení však nenastane pokoj. Pravým pachatelem dalších hrozných zabití je totiž zmutovaný had... (oficiální text distributora)

korbitch22 odpad!

odpad/* :-) není to tak tragické jako boa s deanem cainem.klasická televizní brečka která postrádá cokovil co by se dalo nazvat napětím,či hereckýmí výkony nebo dokonce zajímavými digitálními efekty.potěší snad jen casper van dien a robert englund.však ani ti nemají,díky hloupému scénaři co předvádět. ()

kaposlav

Miestami nezmyselné, miestami trápne, miestami nudné, miestami debilné. S rozmermi si hlavu teda nelámali. Podla velkosti zaberal isto polovičku lietadla:). Superhad čo sa nedokáže dostať s drevennej bedni, ale rozrazí trup lietadla. Po 32. minutách som to radšej vypol. Možno by sa zišlo dopísať medzi žanre aj komédia. 1* za teplošky v úvodnej časti filmu a ta druhá za jeden dobre zostrihaný úsek. ()

Astaroth12

Po zhliadnutí dvojky som čakal, že originál tiež nebude mať nejaké vyššie ciele a samozrejme, že nemal. Tato kategória bečkových filmov je robená pre menšinového diváka, ktorý sa poväčšine nezaoberá hnusnými a lacnými trikmi či amatérskymi hereckými prejavmi. Toto všetko tu aj bolo, ale aspoň tu bol Robert Englund, ktorého si vždy rád pozriem v ktoromkoľvek filme. Film v pohode ubieha, bodycount je dosť vysoký a roztopene mŕtvoly mi strašne pripomínali nejaký film, kde bolo niečo podobné, ale už si neviem spomenúť, kde to bolo. Celkom nečakane som spokojný, čakal som oveľa horší priebeh Slabé 3*. ()

Vital

Samotný název nás láká na obrovitého hada,což zde také nalezneme,ale také je to obrovský mínus tohoto filmu,samozřejmě že myslím hada,děj není tak špatný,s hercema se v prní půlce tak nenudíte,maloměsto působí celkem klidně a děj je taky přizpůsobylý,ale ten had je něco fakt děsnýho,vytvořen digitálně,a proto že je to nízkorozpočtový snímek,tak je strašně umělej,a vůbec nezapadá do děje,při útoku na něj vidíte akorát,jak vojáci někam střílí,jako by ho tam viděli ale mi nevidíme nic,poslední půl hodina je fakt hrozná a předvídatelná a už to nezachrání ani herci, ()

JimMorrison

asi jsem úchyl, ale ten film je geniální :-D v hlasitém smíchu mi brání jen to, že za zdí spí 20měsíční syn a nerad bych ho probudil. Ale rozhodování, jestli dát 5* nebo odpad bylo hóóódně dlouhé... Ale nakonec zvítězilo moje zvrhlé já a je to za pět ;-) myslel jsem, že po http://www.csfd.cz/film/240892-tyranosaurus-zhouba-azteku/ nic debilnějšího dlouho neuvidím - a asi jsem se mýlil. Zlatej Ed Wood :-DDD ()

• Natáčelo se ve městech Santa Clarita, Malibu a Los Angeles. (Cheeker)
  • Během natáčení byla zkonstruována a použita hlava Pythona v reálném měřítku, ale nakonec se ve filmu vůbec neobjevila. (Cheeker)