Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

Mrs.SMEGhead

Od kdy jsou ksakru pixely krychle? Možná právě že občas taky trochu nerdim, se mi tento kousek líbil. Ale která "sandlerovka" vlastně ne? Vesměs to jsou pohodové filmy, které pobaví a zaženou tu náladu kdy bulíte v šatně na podlaze a pijete šardoné z bumbátka. ()

eMeMko

Klasická Sandlerovská blbost, která neurazí, ale ani nenadchne. Námět se sice může zdát originální, nicméně je velmi podobný jedné epizodě Futuramy. Zpracování celkem ujde, ale jak někdo vtipně podotkl, ve snímku nejde moc o pixely ale spíše voxely. Herecké výkony netřeba hodnotit, žádné se nekonaly. Peter Dinklage mírně překvapil, že se upsal takovémuto filmu, nicméně ostudu mu neudělal. Velkým překvapením pro mě bylo, že se snímek inspiroval stejnojmenným kraťasem. U některých filmů to fungovat může (příkladem budiž Saw), ale něco prostě na celovečerák nemá. Finální hodnocení: Podprůměrná komedie. ()

blondboss

Zaujímavý a originálny námet prevedený na filmové plátno podľa môjho názoru nesklamal, ale zároveň ani neohúril. Pixel hry som vizuálne hltal ako malý a pritom doplnené o Sandlera, ktorého ako herca mám rád. Naopak Josh Gad mi tam strašne vadil. Prvá polka filmu rozťahaná s trefnými hláškami, zatiaľ čo v tej druhej hlášky ustupujú, ale nastupuje audiovizuálny nášup s mohutným záverom. Na pokračovanie to už ale nevidím. Takto je to viac než len priemerná záležitosť. 65 % ()

m.xFuck

Souhlas s verbalem. Tady je zase nablito. Mě to bavilo od samého začátku. Je to v zásadě pitomé, ale to vzhledem námětu ani jiné být nemohlo. Celé je to natočené s lehkostí s chutí a láskou. Dávám plnou palbu, i když objektivně by to bylo za 4. Tetris forever! ()

vodkasesemte

(CGI) - Duležitý je vzor, který se z her uplně vytratil - Dnešní hry jsou násilné, krvavé a nevypočitatelné - I dunno about that - Im snobb. I have mental problems - Yes, you are and you do - Possitive can-do attitude - This is not a game now - Nobody can save you - Spent up all your change - And now your turn is done - We wont be afraid cause we are ones who made you (nás) - Knock you out the frame - We wont stop until you are gone - Game on ()

jsed

Typický Sandler, myslienka nie na zahodenie, ale tá realizácia... Na zaplakanie... Skoda, ako tu píse vela expertov, malo to na viac... ()

Kackas

Na film jsem šla celkem bez očekávání jelikož jsem na tento film slyšela spíše negativní ohlasy. Pixely mě ale mile překvapily, byl to fajný koukatelný film u kterého čas rychle plynul. I jsem se zasmála vtipným hláškám a narážkám. Opravdu si ale neumím představit Jennifer Aniston (která původně měla hrát místo Michelle Monaghan) jako nějakou armádní specialistku na zbraně. Co mě celkem naštvalo, bylo to, že Adama Sandlera nedaboval Saša Rašilov na kterého jsem si už zvykla a to celkem dost naštve, ale i na to jsem si po chvíli zvykla. Celkově byl dobře zpracovaný a zhlédnutí ve 3D v kině rozhodně nelituju. ()

Richi007

Ano, tohle je přesně film pro moji věkovou kategorii, ikdyž jsem byl v sále se samými dětmi, kteří tyhle hry už nechápou. A ještě k tomu Adam Sandler. Tahle kombinace i s efekty ve filmu tvoří jednu geniální podívanou, u které vám ani nebude vadit ta debilita příběhu. Dokonce i dabing se překvapivě povedl. ()

Malarkyy

Tohle je totálně idiocký a zbytečný film co sem za poslední dobu viděl a proto je tak skvělý.. Herci jsou parádní, nasmál jsem se dositosti, je sice fakt že mě vyloženě sedla nálada ke shlédnutí tohoto filmu a i proto se mě tak líbil.. Pecka! ()

Jamall

Podle prvních reakcí jsem čekal absolutní odpad a ono to zdaleka tak není. Sandler není otravný, James je příměřeně otravný, zbytek castu zapadá a baví. Né, že bych se chlámal smíchy, výraznější moment mi v hlavě taky neutkvěl, ale jako pohodová jednohubka to náramně stačí. ()

Dr_Berry

Ten nápad v sobě má spoustu potenciálu, který film bohužel nevyužil. Trailery byly nudný. Jediný, co mě lákalo se na to podívat tak byl Pac-Man požírající hasičský vůz, Donkey Kong, Tyrion a smršť sandlerovských fórů. To poslední ve filmu chybí a to je to "sandlerovka"! Ten film mi přišel po dějové stránce nedodělaný a tupý. Spíše do televize tak na sobotní dopoledne na Nově po Pokémonech nebo co to tam teď běží. Zpracování videoher pomocí pixelů bylo parádní a určitě levnější než transformeří jatka. Sakra, ale i od Sandlera a spol. jsem čekal víc. Prezident Kevin James byl spíš děsná rádoby vtipná figurka. (Ne)Zázračný Josh Gad občas vtipnej, ale většinou úchylnej trouba. Peter "Tyrion" Dinklage byl magor s blbým účesem a mohlo ho být ve filmu víc. Mezi Sandlerem a Monaghan to bylo spíš nucený a trapný než přirozený. Celkově z toho filmu nemám dobrý pocit. Nevyužitý materiál. Odfláknutý film. Mohla to být parádní komedie, kdyby to dělal někdo jiný...například Lord/Miller, ti tohle umí. Jediný co se mi na filmu fakt libilo tak zpracování 8-bitových postaviček, Qbert a Ashley Benson jako Lady Lisa, která byla nádherná. Doufám, že takhle bude vypadat i v nových dílech Pretty Little Liars. ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi