Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

MartinosIav

Na to jak slabé to má tady hodnocení, jsem se překvapivě dobře bavil. Za mě 4 hvězdičky :) Tohle je správná oddychovka, navíc řemeslně velmi dobře udělaná! Na hodnocení se vybodněte, prostě si tu komedii užijte :) ()

Tuzka0

Mě osobně chyběla náplň filmu.. série bojů byly fajn ale čekat na další boj a jasnou výhru mě moc nenadchlo. Na druhou stranu jsem se aspoň koukla jak by vypadaly moje hry když jsem byla malá v reálném životě:)) ()

Robbisek

Oddechová zábava pro někoho, kdo se pohybuje okolo 30 let a vyrůstal na arkádách. Herecké výkony supr, není myslím co vytknout. Film co pobaví a celou dobu je radost na něj koukat! ()

Denque

Je tu plno lidí co to k tomu píšou pořádnej "hejt", ale i přes to všechno se jich musím zeptat .... Co jste sakra od Sandlera čekali? Má několik dobrých komedií, ale žádný kinematografický oscar z toho nikdy nebyl. Vždy to je taková "oddechovka" u který člověk prostě vypne a směje se úplnejm kravinám. Pixely patří přesně sem. Jednoduchý, nápaditý a docela i vtipný. Sice znova si to pustím až zase za nějakou dobu, ale i tak dávám 75% ()

Cumacbegyc

Normálka, je to prostě přímočarý film ve kterém nikdo nemusí sáhodlouze hledat nějaké moudra a životní rady a ponaučení. U nás asi takový boom tyto hry nezažily, znám je jen z automatů s kterými příjižděli komedianti. Myslím si že v Americe byly určitě zažitější, proto to asi nedokážeme až tak docenit...ale to jen tak bokem . Za mě Fpohodě. P.s Kjubert mi tu je hodně nesympatický. :) ()

Elaine Lóre

A mě se to líbilo! Pokud chce někdo úplně vypnout a nemyslet na nesmysly jakože je prezident poloviční negramot a k tomu skoro superhrdina... vřele doporučuju :) ()

Majkowski

Chtěl jsem tomuto filmu dát šanci, opravdu chtěl, protože námět je to celkem dobrý a tak nějak jsem doufal, že ten námět bude pojat tak, jak by měl být. Bohužel, nebylo tomu tak. Po první půl hodině jsem musel film zkrátka vypnout už jen kvůli tomu příšernému humoru. Možná mám jen špatný smysl pro humor, bůhví, ale pravda je zkrátka taková, že tenhle "trapno-humor", neboli humor založený především na trapných situacích, není můj šálek kávy. Je to zkrátka tak typická Sandlerovka, až to bolí. Snažil jsem se to vydržet co nejdéle a doufal, že se z toho ještě vyklube něco dobrého, ale čekal jsem víc jak půl hodiny a stále nepřicházelo nic, co by film zachránilo. Jedna hvězda za nápad. (15%) ()

Dieman

Jedinej, kdo po dlouhý době boduje je Sandler. Nebejt jeho tak ten film ohodnotim rozhodně hůře. Skřet Dinkl bingl to nehorázně ničí. Ano okey, ne vždy dostaneš roly, co ti sedí, ale on ji přehrává takovým způsobem, že to neni pěkný. Jako by nestačilo, že je to skřet. Dobré téma, dobrá hlavní postava, kam se poděl režijní um z 90. let. Přimomělo mi to japonské vyjádření jedné zajímavé barvy psáno foneticky aoi, což je modrozelená, ale také bledá. Slovo má mnoho významů a tady má dle mě jeden a na to musí přijít každý sám. ()

TheWomenshow

Zkuste dát kolečkové brusle někomu,kdo na nich v životě nestál..stejná hrůza jako tenhle film.Nelíbilo se mi to....Bylo to předvídatelné a vtipné mi to nepřišlo ani omylem.Kevin James jako prezident?Hodně mimo.Já se snad i stydím,že jsem to chtěla vidět. ()

Lady_Gaga

No... Dalo se to dokoukat. To je asi tak všechno, co se o tomto filmu dá napsat. Už jsem viděla i horší filmy, takže jednou se to shlédnout dalo. ()

DonTettino

Najprv som ten film absolutne nechapal. Ale ked som sa vzdal snahy hladat v tom cokolvek logicke, zrazu to zacalo prekvapivo davat zmysel. Napad velmi originalny a mimoriadne zaujimavy, no jeho realizacia mohla byt lepsia. Tazko povedat v com konkretne, no boli tam situacie, keby som si vravel, ze uz je to vazne prehnane. Za napad a grafiku 2 a za herecke obsadenie dalsia. Adama Sendlera mam velmi rad. Rozmyslal som aj nad 4. hviezdou za humorne sceny, na ktorych som sa vazne pobavil a nakoniec som ju predsa dal. Takze 4* ()

Filmyx

Tak zase jeden z filmu, při jehož sledování je člověk řád, že ho neviděl v kině :) Dat za takovou blbost penize, zkazilo by mi to zbytek dne, takto jen cas ktery jsem promarnila jeho sledovanim. Stupidni dej by se prominout dal, ale muselo by to byt aspon vtipne.... ()

JaninaM

Skvělá bláznivá komedie s neskutečnými hláškami. Je super po dlouhé době nepřemýšlet nad smyslem a logikou....a jen se krásně bavit. Je sice pravda, že mladší generaci tyto postavičky moc neřeknou, ale já si zavzpomínala a velmi pobavila. Uvolněte se, nepřemýšlejte a bavte se ()

sun.eagle

Tak tohle je solidní šílenost. Tvůrci byli možná na dojezdu nějakého kvalitního matroše, to bych i chápal ale kdyby tam byla aspoň nějaká špetka zábavy nebo zábavnější akce. Takhle to je jen slátanina která nedává smysl ani jednu jedinou sekundu, a když se nad tím zamyslím i to je umění. Hodnotím jenom hezkou tvářičku MM a kreaci Tyriona a stojí taky za zmínku že Sean Bean myslím přežil, nejsem si jistý protože můj mozek pracoval na 50% a navíc během sledování tehle koniny to kleslo na nějakých 10%. ()

Drslw

Tak konečne viem, čo to znamená "film s Adamom Sandlerom". Budem sa im nabudúce vyhýbať širokým oblúkom... Napodiv, vydržal som bez následkov až do konca a párkrát som sa aj dobre zasmial... Ale zopakovať si to? Nie. ()

Dabling

Pro mě osobně byl tenhle film dost nostalgický a velice jsem se u něj pobavil. Člověk si rád zavzpomíná jak házel peníze do automatů aby mohl hrát Pacmana a další hry. Film Pixels jsem si nepouštěl s velkým očekáváním, ale velice příjemně mě překvapil. Chvilku jsem uvažoval o pěti hvězdičkách, ale přece jen tam pár nedostatků bylo a tak dávám hezké čtyři. ()

MisaP3

Čekala jsem o trochu víc, ale i tak je to fajn oddechovka pro celou rodinu, na kterou se dá koukat i několikrát za sebou a stejně se zase zasmějete. ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi