Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

herr_carter

Průměrná jednohubka na nedělení odpoledne, strávené na gauči s kusem žvance. Pokud si člověk dá tu práci a sežene kvalitní verzi, pak to díky efektům určitě stojí za to. A smál jsem se nejvíc nikoliv zběsilým bitkám s počítačovými postavičkami, ale spíše dialogům Sandlera a Monaghan....."jo, takhle to přesně nazývají snobové....a nechápu,jaktože ona může promluvit, když ani nesedí u stolu s dospělými"...................moje hodnocení = 6 z 10. ()

Purrrfect

Jak nejlepe zborit barak ? Tetris na nej ! *** Jen my to zvladneme ! Delam si srandu vsichni umreme ;-) *** Chewbacca? Ne to je prezident ;-) ()

KoRner

Nie až tak vtipný film, ktorý vsádza najmä na nostalgickú strunu všetkým gajmerom, ktorí naposledy hrali hru, ktorá sa zmestila na disketu. Urobiť prezidenta z Kevina Jamesa nebol dobrý nápad, pretože tým pádom aj ten náš svet pripadá príliš bláznivý. Napriek tomu musím opäť pochváliť Adamov vkus na ženské roly, v tomto sa proste chlapec nezmýli. Početné camea potešili, ale nezmizol zo mňa pocit, že humorných situácií sa z toho dalo vyťažiť viac. [5/10] ()

Kienast

Mohlo to dopadnout mnohem hůř, ani ten Sandler mi tam tak nevadí jako v jiných filmech .... nenudil jsem se ! a to je asi nejdůležitější :) ()

Han22

Nejsem fanda Adama Sandlera, většinu dalších herců neznám a to včetně Dinklage, kterýho opěvoval můj bratr. Přesto nemůžu dát míň jak 4 hvězdičky. Proč? Protože tu řádí Pac-Man v ulicích New Yorku, vojáci sestřelují Centipide, finále je boj s Donkey Kongem v přesné kopii jednoho levelu a to vše naprosto perfektně a suverénně natočené. Tady nejde o zápletku, herecké výkony ani scénář, tady jde o splněné přání všech kluků 30+, kteří někdy házely čtvrťáky do matů v zaplivaných maringotkách nebo drtili tyhle gamesy na prastarých Nintendách. ()

joora1

Ne ne, přes naprosto chaotický a nesmyslný děj opravdu cesta nepovede.A to i když je na scéně Pacman nebo Donkey Kong. Nejen, že mě to nenadchlo, ale naopak mi za všechny bylo trapně. ()

velkyvezir

Asi po desátém shlédnutí měním ze 3 na 5. Zjišťují, že když opakovaně vidím Sandlerovku, přijdu jí na chuť. Ten film je úlet, člověk se ale na to prostě buď chce naladit, nebo ne. :-D ()

iXtr3m3

Ja mám Sandlerovky a Jamesovky rád, takže mňa to neurazilo. Pár skvelých vtipov, pár aj trápnych, technicky na daný žáner a potrebu skvelé a fantastické cameo mini úlohy ale v podstate aj celý casting urobili svoje. ()

Janega

Taká filmová blbosť, ale dobre natočená blbosť. Občas v kinách aj takéto filmy treba, filmy nad ktorými nemusíte vôbec rozmýšľať, stačí vypnúť mozog a zabaviť sa. Zasmiať sa na tom dá, má to tú správnu uhodenú akciu a Sandler po dlhšom čase znovu účinkuje v príjemnom filme. U mňa palec hore. ()

provitamin

Hneď dvaja predstavitelia GoT v jednom filme, Sean Bean a Peter Dinklage. Zahrali spoľahlivo, ale mňa bavil viac Kevin James ako prezident a hlavne Adam Sandler ako profesionálny hráč počítačových hier, ktorý má zachrániť svet pred mimozemšťanmi, ktorých armáda pozostáva z postavičiek známych zo starých počítačových hier. Oceňujem aj inovatívny český dabing, aj keď občas by ma zaujímalo ako to znelo v pôvodnom znení. "Blbej bazmek. Co je to bazmek?" ()

Fantomas92

Abych pravdu řekl, moc nevím, jak tento film hodnotit. Uběhne to celkem rychle, akční scény mají tempo, ale jako celek jsem čekal asi trochu víc. Jakožto člověk, který na podobných hrách vyrůstal, bych čekal něco lepšího. Obešel bych se bez "romantické" zápletky a soustředil se víc na spojení her a našeho světa. Škoda. ()

Roman.Caesar

Pokud jste příznivci arkádovek (narodili jste se v osmdesátých nebo dřívějších letech), tak vás tento film zaručeně pobaví, je v něm opravdu moc nostalgie. Jste-li mladší nebo vám arkádové hry nic neříkají, nedá vám film nic, naopak se vám zcela jistě nebude líbit. Já jsem si výborně zavzpomínal. 70 %. ()

Junglista

I am Lrrrrrrr, emperor of the planet Nintendo 64... ech pardon, jsem o chlup vedle. Jsou hovadiny a zábavný hovadiny. Tahle je zábavná tehdy, pokud jste mládí (a někteří i dospělost, ehm...) strávili před příšerně blikající obrazovkou vypouklou jak babiččiny brejle a představivost dokázala z jedný kostičky (zdravíme Atari 2600) vyrobit zázraky. Že byl potenciál využit na 10% je jasný, ale na druhou stranu to spousta drobností vylepšila. Drobností nemyslim Petera Dinklage, kterej smáznul všechny ostatní a je u mě hvězdou filmu. Ale camea stály za to. Dokonce i Serena zúročila svoje herectví z kurtu (zhruba stejně uvěřitelně :-) Zbytek filmu vlastně ani nestojí za komentář, jde jen o to zavzpomínat na doby minulé. A teď mě omluvte, jdu oprášit pár emulátorů a zachránit svět... ()

Litvicek

Vypadá to jako komedie pro děti s humornými scénami, které pro děti rozhodně nejsou. Tím pádem to co? Tím pádem to opravdu nefunguje a člověk na to čumí s tupým výrazem v obličeji a pocitem jako: "proč jsem tomu dal sakra šanci"... Sandler a jeho typická snaha o komedii, jenž jako ve většině posledních projektů, se opravdu míjí účinkem. Doporučení? S tímhle není třeba marnit čas. ()

tom.nosek

Od tohohle filmu jsem nečekal absolutně nic. Říkal jsem si, že myšlenka je naprosto mimo a i přes dobré obsazení to prostě nebude dobré. Nakonec jsme byl ale mile překvapen. Děj je vtipně vymyšlen, a i když to příběhově neobjevuje nic nového, naopak je to naprosto typická Sandlerovka o outsiderovi nevyužívající svůj potenciál, hlavní postavy celý film s přehledem utáhnou. Adam Sandler, Kevin James, Josh Gad, Peter Dinklage a samozřejmě Michelle Monaghan. ()

Kalper

Vizuální zpracování emzáků v podobě postaviček z videoherních automatů, kterým parta okolo Adama Sandlera čelí, je vydařené a zaslouží si pochvalu. Zbytek však už nestojí za moc. Valná většina humoru Pixelů mě míjela bez účinku. Jedinou vyjímkou byly scény, kde se Sandler naváží do Michelle Monaghan, která mu to celkem zdatně vrací. Zbytek je jen nuda a šeď. ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi