Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

Luk Skywalker

Ale jo, pokud to mám brát jako poctu arkádovým hrám a jejich hráčům, tak to v žánru akční komedie ani jinak nejde. Ale to je jediné originální na tomto snímku, zbytek jste viděli jinde a i klasické klišé z romantických filmů zde najdete akorát, že takové hot podplukovnice - vědkyně, to by brala nejen americká armáda :-). ()

Rathalos

Adam Sandler je moj oblubeny herec a v tomto filme ma opat nesklamal,mila,vtipna,sympaticka sci-fi komedia,dobre triky,fajn napad,myslim,ze sa to podarilo,bavilo ma to...:-) ()

helloween93

Ultimátní nerdská podívaná. Klání lidí vedených Sandlerem s mimozemšťany ve starých 2d arkádách v našem světě. Nechápu tak nízké hodnocení, protože např. souboj v Pac-manovi byl natočen velmi zábavně. 4* ()

Folky

Námětem ideální kraťas. V celovečerní podobě je "strašné" slabé slovo. Zvlášť s tímhle uchopením. ()

darkreider

U mňa táto šialenosť našla spokojného diváka. Asi to bude tým, že mám istú spojitosť so svetom týchto "nerdov" a "geekov" a tak ma každé žmurknutie potešilo. Vtipov nie je mnoho ale zdá sa som si vystačil s ideou arkádoviek v reálnom svete. Slabšie, ale stále 4*. ()

Torpid

Komedie ve které jsem se celkem 3x usmál a nikdy nezasmál. To v mém hodnocení film neřadí ani do kategorie "nenáročný zábavný výplach", ale mezi díla, které jsem rozhodně mohl vynechat. Otravně neoriginální příběh s milostnou linkou /jak je u Sandlera zvykem/ kopírující do jisté míry Ghost Busters. Máme tady čtyři krotitele - nerdy a jednu krasavici, kteří se spíš o humor snaží, než ho skutečně dělají. A místo duchů se krotí postavičky archaických videoher. To možná potěší pamětníky, ale i těm doporučuju během sledování konzumovat větší množství alkoholu nebo jiného potěšení. ()

TheMraca

Je to blbost ale asi jsem cílová protože se mi to líbilo. Spousta odkazů na osmdesátky. Všechny hry jsem hrál a tak to v člověku budí vzpomínky na kvanta hodin strávených u osmibitů. Je jsem nikdy neměl cheaty má Donkey Konga, existujou vůbec? Za mě pohodová oddychovka, ale musíte mít vztah k osmibitpvým hrám bez toho ho fungovat nebude. A závěrečné titulky jsou prostě skvělé. A Q'bert taky. ()

Torgal

Parádny nápad na kraťas, ktorý sa niekto bohužiaľ rozhodol natiahnuť na celovečerný film, pričom najidiotskejším nápadom bolo to, že k tomu vymyslel scenár čo chce diváka presvedčiť o tom, že to čo sa deje na plátne je reálne možné. Odhliadnuť od šibnutej zápletky je napríklad prezident USA v podaní Kevina Jamesa esencia bizarnosti. Vo výsledku som sa teda bavil len ojedinele a vo zvyšku času len nechápavo krútil hlavou. 4+/10 ()

AngelG

Super nápad, ovšem hodně nevyužitý.. Rozhodně jsem od toho čekala víc, než stokrát slyšené dialogy a předvídatelný průběh děje. Ale koukat se na to dá, neurazí to a občas se člověk i zasmál. ;) ()

Jakubik

Sice taková blbost ale zase tak špatný to nebylo. Vizuál je na komedii více než povedený a hlášek či narážek je tu k pobavení celkem dost. Znova bych to asi vidět nemusel ale, že bych ztratil 90 minut života bych taky neřekl… ()

Lucas87

Adam Sandler a Kevin James a k tomu hry z 80tek jako Pacman. Tohle je slušnej úlet u kterýho čas příjemně a rychle uteče. Takže tomu dávám 4*. ()

ludva10

Pohodová vtipná komedie se zajímavým nápadem a s pěknou Michelle Monaghan. Asi bych dal 4*, ale za připomenutí a nostalgii těchto starých klasických her, které jsem všechny hrával, dávám ještě jednu hvězdu navíc. ()

ortoncz

Až na Dinklage a pak dobrých gagů, tak nic moc úžasného ty nebylo. A samozřejmě romatnická chvilka mezi pařanem a herní kráskou "ach ta láska". No čekal jsem to mnohem horší. Ale pro Sandlera asi jeden z lepších filmů v poslední době :) 40% ()

Kingjiri

Chválit lze solidní vizuál a našláplej casting včetně cameo roliček. Všechno ostatní včetně příběhu je maximálně průměr. Hlavně se mě už hry, se kterejma se v Pixelech pracuje, netýkaly, takže šla mnohými (pochopitelně) vychvalovaná nostalgičnost mimo mě. Scénář mě občas fakt iritoval. Neměl jsem problém přijmout skutečnost, že zemi chtěj zničit emzáci formou starejch videoher, ale zasazení dějě "na zemi" do reálnějších kontur by určitě neškodilo stejně jako nahradit otravný postavy (Eddie a Ludlow) nějakejma zábavnějšíma. Z takhle ujetejch crazy komedií už jsem nejspíš vyrost, dvě silnější hvězdy. ()

JamesConnorG

Pro fanoušky her rozhodně potěší easter eggy a celkový nádech filmů. Film to nebyl rozhodně špatný a Sandler opět dává skvělý výkon. 85% ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi